ArmA 2, a LEM

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Havker
Posty: 82
Rejestracja: 11 stycznia 2007, 17:22
ID Steam:
Numer GG: 8964303
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Havker »

No właśnie dupa a nie między zdaniami. Recenzja jest napisana dla przecietnego gracza a nie hardcorowca. Jest czytelna, rzetelna i prosta w odbiorze. Autor wręcz nakłania ludzi do spróbowania tego ciastka. Co do samej gry to zgodze sie, ze przecietny gracz CS'a który dla oderwania sie od CS'a gra w Tibie nawet na ta gre nie spojrzy, ale spójrzcie tylko jakie jest zainteresowanie tą grą. Mój kuzyn po obejrzeniu jednego filmiku powiedział, że juz zbiera kase na nowego kompa żeby zdążyć przed polską premierą pomimo tego ze nie wie co to BIS OFP ARMA1 a wczesniej gral tylko w BF2, TF2 itp
Obrazek
"To są gromy co przyjdą w nagłym grzmocie z setkami potężnych ziemi wstrząśnięć i tysiącem fal, i nie odpoczywają ani czasu nie znają." - A.S. LaVey
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: SaS TrooP »

Życzę mu dobrze, ale jeszcze zapłacze nad swymi banknotami... :mrgreen:
Ingram
Posty: 157
Rejestracja: 01 marca 2007, 22:24
ID Steam:
Numer GG: 10886706
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Ingram »

Dawidson pisze:
2M1R pisze:Tak jesteś patriotom ale takim który przepłacił :D
Raczej dał się wydym...
Ja mam inne zdanie. Nie czuje zadnego wstydu ani zalu, ze kupilem sobie ArmAII na wirtusie i zaplacilem za to te 159zl.
Tu sie przyznam by nie klamac. Cierpliwosc nie jest moja najmocniejsza strona, zwlaszcza ze w sierpniu zaczyna sie okres kiedy bede mial najwiecej zlecen w swojej pracy i premiera ArmAII w tym okresie jest mi akurat nie na reke a tak moge sie juz cieszyc Czarnorusia, edytorkiem itp w wersji 1.02 nawet jesli wydalem na nia taka kase.
Druga sprawa to fakt, ze nie sprowadzalem sobie niczego nigdy zza granicy z czego podchodze do tego z malym dystansem.
Czy przeplacilem? Tak i sam jestem tego swiadom ale za kazdym razem jak sobie uruchamiam edytorek to jakos o tym zapominam :mrgreen: :P

Dlatego stwierdzen pokroju "dal sie wydymac" prosze do mnie nie kierowac :coffee
Awatar użytkownika
r2d2
Posty: 133
Rejestracja: 02 lutego 2007, 22:40
ID Steam:

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: r2d2 »

:lol: Ja tez z przyjemnościa dałem sie wdydymać :mrgreen: ...
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Dawidson »

Ale się kur... czepiacie mojej wypowiedzi. Z przekąsem była.
Wiadomo jak na lemie data była ~2012r wydania(ponoć koniec świata) to ludziska ściągali grę za ciężkie pieniądze z zagranicy i innych źródeł :P
Sam bym tak zrobił i kasy wydanej bym nie żałował bo wiem że warto.

Ale wtedy właśnie nie znaliśmy daty premiery, już ją znamy i kupowanie TERAZ w wirtusie za 160zł to przegięcie pały w/g mnie.
Zresztą czy wirtus czy allelol jedna lama, cena jaką żądają jest już nieadekwatna do tej którą powinni żądać teraz. A nadal chyba mają w ofercie po 160zełka.
Obrazek
RIDER
Ingram
Posty: 157
Rejestracja: 01 marca 2007, 22:24
ID Steam:
Numer GG: 10886706
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Ingram »

Ano.
Cenę jaką podał LEM poznałem dopiero w momencie jak już otrzymałem maila o treści, że przesyłka została wysłana.
Zal przez chwilę był.
Awatar użytkownika
r2d2
Posty: 133
Rejestracja: 02 lutego 2007, 22:40
ID Steam:

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: r2d2 »

E tam żal pieniadze są żeby je wydać i miec z tego troche radochy :party
tez mówie z przekasem.
Ale na serio: to dziwi mnie ta zwłoka LEMU w wydaniu gry. Przez miesac z małym haczykiem czesali by kase, a tak to będa sprzedawać z małą marżą i tyle z tego będą mieli.
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Forrestal »

LEMowi to tak w zasadzie to jakos specjalnie sie nie spieszy bo watpie aby sprzedali 10tys sztuk tego. A kase za sprzedane gry to wydawca najwczesniej to widzi po 3 miesiacach od premiery, naprawde rzadko kiedy wczesniej.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
barth89
Posty: 74
Rejestracja: 05 lipca 2009, 22:00
ID Steam:
Numer GG: 5828812
ID gracza: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: barth89 »

A ja się nie martwię, bo w lipcu ciągle gdzieś wyjeżdżałem (jutro zresztą też mnie nie będzie tydzień) a jak byłem to zacząłem w końcu grać w GTA IV. Jak już przejdę GTA IV to w sam raz i przyjdzie ArmA II :P A to, że wydam 70 zł, a nie 160 jest dodatkowym bodźcem :D
Phenom II X2 550 @ 3.5 & Zalman 9700NT <> Radeon 4850 512MB DDR3 @ 700/1100 & Auras Fridge <> 4 GB DDR2 800MHz GeIL Ultra + PDP Patriot <> AsRock A780GXH 128M <> SB X-Fi Xtreme Audio <> Pentagram Silent Force 460W <> Windows 7 64-bit
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Cleric »

Luuuz :coffee
przecież zanim będzie 1.96 to dodadzą to wcześniej jako darmówkę do kart graficznych, tudzież jako bonus do gazety tak jak to było z OFP :hapy
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Tajgeer
Posty: 444
Rejestracja: 10 lutego 2007, 18:56
ID Steam: tajgeer
Lokalizacja: Łódź

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Tajgeer »

Swoją drogą to trzeba zaznaczyć, że gra jest już do kupienia od dzisiaj ;] Między innymi w Kielcach w Media Markt i w Warszawie na Ostrobramskiej (też w MM).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”