ArmA 2, a LEM

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
2M1R
Posty: 63
Rejestracja: 27 marca 2008, 16:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: 2M1R »

OFman pisze:To, że gry nie ma do tej pory w polskich sklepach to nie wina LEMa. Oni doskonale wiedzą, że gra dobrze się sprzedaje na zachodzie i też chcieliby ją wydać u nas jak najszybciej zdając sobie sprawę z tego, że ludzie sprowadzają grę z zagranicy. Obwinianie ich nie ma tu najmniejszego sensu, swoje zrobili już dawno.
Można jaśniej? LEM jest jedynym dystrybutorem ArmA 2 w naszym kraju. Jak to nie wina LEMu to kogo? Ruskich szpiegów? UFO? Masonów? :twisted:
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: OFman »

Ja znam powód od Idea Games, jeśli oni lub LEM chcieliby go oficjalnie przedstawić to by już dawno to zrobili. W każdym razie nie będe co chwilę pisać jaki to LEM jest zły bo to nie do końca ich wina (no może częściowo). Zapewne otrzymamy grę tak szybko jak to będzie możliwe.
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
Awatar użytkownika
barth89
Posty: 74
Rejestracja: 05 lipca 2009, 22:00
ID Steam:
Numer GG: 5828812
ID gracza: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: barth89 »

Ja nie jestem w stanie zrozumieć tylko tych ich rzekomych "problemów z lokalizacją". WTF?!

Jak chcą to niech wydadzą grę po angielsku i później wypuszczą patcha PL :P Kto będzie chciał to pobierze i po problemie.
Phenom II X2 550 @ 3.5 & Zalman 9700NT <> Radeon 4850 512MB DDR3 @ 700/1100 & Auras Fridge <> 4 GB DDR2 800MHz GeIL Ultra + PDP Patriot <> AsRock A780GXH 128M <> SB X-Fi Xtreme Audio <> Pentagram Silent Force 460W <> Windows 7 64-bit
Awatar użytkownika
prawdziwy
Posty: 51
Rejestracja: 01 czerwca 2009, 23:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: prawdziwy »

barth89 pisze: Jak chcą to niech wydadzą grę po angielsku i później wypuszczą patcha PL :P Kto będzie chciał to pobierze i po problemie.
Pomyśl. Nie każdy ma internet, i nie każdemu chce się szukać w internecie patchy/spolszczeń. 95% tych co kupią ArmA2 w Polsce to będą właśnie te osoby które oczekują gotowego produktu.
"Co ty wogole bredzisz czlowieku ?", "Debili trzeba tępić :/", "Za bycie, niestety, kretynem i totalnym dzieciakiem siedmioletnim.", "a masz lamo", "Synku, czy ty naprawdę nie możesz sobie pójść?", "Pier**li jak potłuczony."
Obrazek
2M1R
Posty: 63
Rejestracja: 27 marca 2008, 16:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: 2M1R »

@barth89: Tez mi to przyszło do głowy. To by było najlepsze rozwiązanie gracze by byli zadowoleni i LEM by wyszedł z twarzą, a tak psują sobie opinie.

Skoro nie mogą wyrobić się w terminie to po co zabierają innym chleb? Mogli nie podpisywać umowy na wydanie gry. Na pewno CDPROJEKT był by zainteresowany i by takich cyrków nie było. Poza tym jakoś w innych krajach nie było "problemów z lokalizacją". To jest ewidentna wina LEMu i będę to pisał na każdym kroku bo to oni odpowiadają za wydanie ArmA 2 w Polsce.
A jak chcą naprawdę pokazać że to nie ich wina to po prostu niech podadzą prawdziwy powód a nie jakieś wykręty. Myślę ze wtedy każdy kto ma trochę oleju w głowie dał by im spokój
Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: polo »

W sklepie saturn.Powiedzieli mi ,że premiera bedzie 29 lipca.
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
Nickos
Posty: 40
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 09:29
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Nickos »

Ja nawet jakbym miał ArmA 2 to bym nie pograł. Czemu? Przez te pindy z BIS. Patrz Random Lockup issue: http://forums.bistudio.com/showthread.p ... to=newpost Nickos, we własnej, wpienionej osobie!
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: SaS TrooP »

I czujesz się mocny? TO miło.
Angielskiego też gratulujemy.
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2009, 14:24 przez SaS TrooP, łącznie zmieniany 1 raz.
Nickos
Posty: 40
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 09:29
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Nickos »

http://www.lem.com.pl/news.php?nid=60 Ha, ha! I ile wyście przepłacili! Patrz: ArmA 2 za 69.99
BTW. SaS, to do mnie było? Jak tak, to o co chodzi z tym mocy?
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: ufoman »

Ci ktorzy przeplacili od pewnego czasu juz sie bawia, Ty musisz czekac jeszcze miesiac.

Ha ha?
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2, a LEM

Post autor: Rainbow »

Niemcy - 28 Maj
Europa - 19 Czerwiec
Polska - 7 Sierpień
Ostatnio zmieniony 16 sierpnia 2021, 15:55 przez Rainbow, łącznie zmieniany 4 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”