Problem z GF 8800GTS?

Masz problem ze sprzętem? Windows Ci się wiesza? A może chcesz sie pochwalić swoim "piecem"?

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
resetPL
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwietnia 2008, 06:26
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Problem z GF 8800GTS?

Post autor: resetPL »

To dziwne bo ja mam 8800 GTS 512 i wszystko lata jak trzeba a tym bardziej arma, swoją drogą podpowiem wszystkim co ja zrobiłem jak miałem problemy z tą kartą + arma :)

1. zainstalować sterowniki z dołączonej płyty, mi wywalało arme po zainstalowaniu najnowszych ze strony nvidia
2. zanim włączysz armę ustawę ręcznie prędkość chłodzenia na 80/90 obrotów
3. do tego jeszcze najlepiej mieć browara na ukojenie jak by coś poszło nie tak :D

Po tych zabiegach gram w armę kilka godzinek i wszystko jest OK :)
Tyl­ko mar­twi uj­rze­li ko­niec wojny.
"Platon"
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Problem z GF 8800GTS?

Post autor: Artek3333 »

PolishFactor pisze:Nowy Patch 1.14 i dupa... 8800GTS 512 MB (i cał seria 8800) to chyba nie do tej giery.
Piękne zwiechy po 1-2h z totalnym zamrożeniem kompa. info o "outofmemoryerror" to cudowne!
Ekranik wywala klika kolorowych ekranów z popierniczonymi elementami ekrany i tyle pieśni
w chwili kiedy mosz już jakiś sensowny rank do ciekawej gry. Wkurzające do tego stopnia ,że gier
pójdzie na półkę. Cudowne blokowanie pamięci dzięki nowemu patchowi jest cudownym osiągnięciem... Żadna inna giera nie odpali sie po
zwieszonej ARMIE. HArdboot (który jako jedyny pomaga) to nie jest mój ulubiony sposób pracy z kompem.
Czy ja dobrze zrozumiałem ,że trzeba wrócic do 1.05 ,aby mieć zwiechy jak kiedyś,ale rzadko i nie
tak nieprzyjemne?
Wydaje mi się że wina sprzętu a nie wersji 1.14
a. system operacyjny
b. wadliwy sprzęt, nie koniecznie Grafika
jak pisałem w innym temacie, testowałem Arme na dwóch wersjach GF 8800 i gra śmiga na ful detalach, jak ją czasem coś ograniczy, to tylko mój Atlchon X2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware & Software”