[ArmA 2] ArmA 2 - Wywiad z Marukiem + Gameplay

http://arma2.pl

Moderatorzy: eJay, OFman, Inkwizytor

Zablokowany
AZPL
Posty: 207
Rejestracja: 04 listopada 2007, 12:19
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdzieś na serwerze
Kontakt:

[ArmA 2] ArmA 2 - Wywiad z Marukiem + Gameplay

Post autor: AZPL »

Na YouTube ukazał się film przygotowany przez czeskie czasopismo Level 165 przedstawiający wywiad z Markiem Spanelem ...


News na ArmA-Zone.pl
Awatar użytkownika
resetPL
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwietnia 2008, 06:26
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: [ArmA 2] ArmA 2 - Wywiad z Marukiem + Gameplay

Post autor: resetPL »

Tak patrze na te screeny i filmiki Army2 to myślę sobie że to nic innego jak tylko ta Arma w którą teraz gramy, tylko w innej oprawie :?
Tyl­ko mar­twi uj­rze­li ko­niec wojny.
"Platon"
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: [ArmA 2] ArmA 2 - Wywiad z Marukiem + Gameplay

Post autor: Dawidson »

I pewnie masz rację!
Dodał bym do tego nowe "chore" wymagania sprzętowe :P

Ale jaka by ArmA2 nie była i tak kupię, siła przyzwyczajenia he he.
No i ciekawy napis na koszulce spanela :D oby nie był on proroczy.
Obrazek
RIDER
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: [ArmA 2] ArmA 2 - Wywiad z Marukiem + Gameplay

Post autor: Maćko »

tia... Przecie to jest to samo w co gramy teraz... tyle że inna wyspa i jednostki, ja tam jak na razie żadnego nowego silnika nie widzę... Gdzie te super animacje i reszta badziewia ?
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Awatar użytkownika
resetPL
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwietnia 2008, 06:26
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: [ArmA 2] ArmA 2 - Wywiad z Marukiem + Gameplay

Post autor: resetPL »

Powiadam wam chłopaki oni grają z nami w jakąś grę :hapy
Tyl­ko mar­twi uj­rze­li ko­niec wojny.
"Platon"
Awatar użytkownika
Matte
Posty: 805
Rejestracja: 17 stycznia 2007, 12:20
ID Steam:
Numer GG: 3470353
ID gracza: 2166020
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ARMA 2! TAK, prezentacja na GC i cała reszta!!

Post autor: Matte »

http://www.youtube.com/watch?v=3VFRtlQyjbY
Hmm, USS Poseidon powróci?
Jestem BIS fanboyem! :ofp :weteran
FAQ:
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o OFP:DR? DR nie żyje, a fani zapomnieli.
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o ArmA II? - Do 1.96 jescze trochę brakuję...
All of BIS's programming is done by Ondrej's hair
Blogaska prowadzę, i gadam do mikrofonu w podcaście na matteprl.net
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: [ArmA 2] ArmA 2 - Wywiad z Marukiem + Gameplay

Post autor: Forrestal »

Maćko, nowego silnika nie bedzie. Przeciez Maruk w tym wywiadzie mowi ze silnik to ich technologia, poczawszy od OFP, ArmA, VBS1, VBS2 az do ArmAII ale ciagle modyfikowana.

Jak dla mnie to coraz ciekawiej ArmAII sie zapowiada :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Jacobss
Posty: 122
Rejestracja: 27 sierpnia 2007, 16:22
ID Steam:
ID gracza: 1

Re: [ArmA 2] ArmA 2 - Wywiad z Marukiem + Gameplay

Post autor: Jacobss »

Wiecie co mnie śmieszy? Że w kółko jak jest coś nowego o ArmA II, to słychać te same narzekania vide "Tak patrze na te screeny i filmiki Army2 to myślę sobie że to nic innego jak tylko ta Arma w którą teraz gramy, tylko w innej oprawie :?". Nic odkrywczego nie piszecie, a mnie się już tym rzygać chce, bo za każdym razem to samo pieprzenie. Dobra, wszyscy to już wiedzą, możecie już z tym przestać? :evil:
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: [ArmA 2] ArmA 2 - Wywiad z Marukiem + Gameplay

Post autor: Rafael3D »

Jacobss pisze:Wiecie co mnie śmieszy? Że w kółko jak jest coś nowego o ArmA II, to słychać te same narzekania ...
To taka polska specjalność, narzekać i krytykować. Za długo już w tych Niemczech chyba siedzisz, optymizm przez Ciebie przemawia :)
Produktu jeszcze nie ma a już PL światek zjechał go na maxa. Porównaj komentarze z zagranicznych forum, niekoniecznie nawet nt ArmA, zobacz jaka przepaść - u nas czego byś nie napisał to zaraz atak fachowców którzy wiedzą najlepiej...
pozdr. z UK
Jacobss
Posty: 122
Rejestracja: 27 sierpnia 2007, 16:22
ID Steam:
ID gracza: 1

Re: [ArmA 2] ArmA 2 - Wywiad z Marukiem + Gameplay

Post autor: Jacobss »

Hehe, chyba faktycznie za długo tu siedzę (wracać nie zamierzam :D ). W każdym razie, na niemieckich forach, ci którym się gra nie spodobała, wyrazili grzecznie swoją opinię i tyle. Nie powtarzają co newsa tego samego, bo nikogo i tak to nie obchodzi. Czy ja wchodzę na forum Bravo, żeby pisać, jakie oni szmatławca czytają? Nie, więc właśnie. Moim zdaniem, administracja powinna kasować takie posty, bo to nie jest wyrażenie swojej opinii (wielka mi SWOJA opinia, skoro połowa ludzi powtarza to samo, jak zdarta płyta), a wylewanie frustracji i próba zniechęcenia innych do tej gry. ;)

Co do ArmA II, niesłusznie w nich zwątpiłem. Wywiad nadał mi trochę optymizmu, choćby przez dopracowanie wersji na Xboxa 360 (widać, że Spanelowi zależy na konsolach). Otwarcie też przyznaje się on, że nie będzie rewolucji (choćby przez fakt, starego enginu), ale wierzę, że te elementy RPG o których wspominał (rozmowy i inwentarz), dadzą popalić :). Menu mi się podoba. Bardzo przejrzyste. Oczekuję tylko, że kampania była na poziomie i żeby była trochę bardziej przedstawiona w filmowy sposób (niczym Call of Duty 4), ale oczywiście z zachowaniem wszystkich elementów taktycznych. Szczerze, to mi się kampania ani z Quenns Gambit nie podoba, ani z podstawki ArmA. Przykro mi, ale są nużące i słabe do bólu, no cóż, takie moje wrażenie. Marzę o czymś w stylu Cold War Crisis, albo chociaż Resistance. Taki klimat poproszę :).
Zablokowany

Wróć do „Komentarze do newsów ARMA2.pl”