VILAS, YACIEK i inni - Polskie addony wydane

Dodatki i modyfikacje Armed Assault - te bardziej, jak i te mniej oficjalne

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: VILAS, TOPAS, YACIEK - Polskie addony wydane

Post autor: Firefly »

alderous pisze:
eJay pisze:Ludzie lubia RHSy bo to jedyne sensowne addony, ktore do tej pory wyszly
Zaczynam się zastanawiać czy oni nie umieszczają w nich jakiś przekazów podprogowych :roll:
Też tego nie wykluczam. Moim zdaniem ich addony są kiepskie.
Retired. Unavailable until further notice.
Awatar użytkownika
T_bone
Posty: 17
Rejestracja: 11 września 2007, 10:13
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: VILAS, TOPAS, YACIEK - Polskie addony wydane

Post autor: T_bone »

Witam.

Każdy ma prawo do własnych opinii, nie mogę jednak pozostawić bez komentarza stwierdzenie że addony RHS są kiepskie. Polecam zobaczyć to co wydał mod "Lost Brothers" czy "Australian Defence Force" aby przedefiniować sobie co to znaczy "kiepskie".
Same weapons packi RHS prezentują wysoką jakość wykonania i na pierwszy rzut oka trudno się do nich przyczepić, do tego zawierają ciekawe i zróżnicowane typy broni których próżno szukać gdzie indziej. Oczywiście mamy też reskiny żołnierzy czy pojazdów które są fajną ciekawostką... że tak powiem.
Moje doświadczenia z RHSami wykazują jedną kluczową zaletę, addony te nie służą tylko i wyłącznie do przeglądania w edytorze o czym przekonał się każdy kto miał okazję zagrać na porządnym serwerze w RHS Evolution. Atak na Pite czy Masbete ze wsparciem Mi-24 nad głową ?? Cóż, dziękuję za to twórcom z RHS.

P.S W ArmA rzadko prowadzę służbę wartowniczą więc ślady eksploatacji na broni są jak dla mnie uzasadnione :lol: Broń bez skazy to może do Sahrani Ville pasuje a nie po czołganiu się przez piaski w okolicach Cayo :>
Obrazek
Obrazek
Obrazek
vilas
Posty: 137
Rejestracja: 10 kwietnia 2007, 18:28
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Łorsoł

Re: VILAS, TOPAS, YACIEK - Polskie addony wydane

Post autor: vilas »

T_bone pisze: P.S W ArmA rzadko prowadzę służbę wartowniczą więc ślady eksploatacji na broni są jak dla mnie uzasadnione :lol: Broń bez skazy to może do Sahrani Ville pasuje a nie po czołganiu się przez piaski w okolicach Cayo :>
byłeś w wojsku ?
Obrazek
Awatar użytkownika
T_bone
Posty: 17
Rejestracja: 11 września 2007, 10:13
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: VILAS, TOPAS, YACIEK - Polskie addony wydane

Post autor: T_bone »

Nie, a ty byłeś na prawdziwej wojnie ?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
T_bone
Posty: 17
Rejestracja: 11 września 2007, 10:13
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: VILAS, TOPAS, YACIEK - Polskie addony wydane

Post autor: T_bone »

Spoko, nie musisz odpowiadać na to pytanie Vilasie :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: VILAS, TOPAS, YACIEK - Polskie addony wydane

Post autor: eJay »

alderous pisze:
eJay pisze:Ludzie lubia RHSy bo to jedyne sensowne addony, ktore do tej pory wyszly
Zaczynam się zastanawiać czy oni nie umieszczają w nich jakiś przekazów podprogowych :roll:
To pokaż lepsze addony powstałe na bazie configów, bez uzycia narzędzi. Podziękujmy Bisowi, za to, ze wydal narzedzia rok po premierze gry. Jesli chodzi o jakosc wykonania pukawek, ich wygląd i działanie to jest naprawde nieźle zważywszy na date kiedy wyszły. Jasne, ze za pol roku dostaniemy od vilasa uber-super bronie i bardzo dobrze. Ale RHS przynajmniej zapełnił tą pustkę w addonach wydając i fajne bronie i retexty bez narzędzi itp.

Tak wiec czekam na tą waszą listę z lepszymi addonami od RHS w ArmA.
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: VILAS, TOPAS, YACIEK - Polskie addony wydane

Post autor: Firefly »

T_bone pisze:Witam.

Każdy ma prawo do własnych opinii, nie mogę jednak pozostawić bez komentarza stwierdzenie że addony RHS są kiepskie. Polecam zobaczyć to co wydał mod "Lost Brothers" czy "Australian Defence Force" aby przedefiniować sobie co to znaczy "kiepskie".
A ja polecam nie wkladac w cudze usta swoich przemyśleń. Nadal uwazam RHS za kiepskie addony. Nie znaczy to , ze inne uznaje za super. Wiec prosze sie odpiórkować bo nie porownywalem modow a stwierdzilem, ze jedno studio wydalo kiepskie addony, fine.
Retired. Unavailable until further notice.
Awatar użytkownika
T_bone
Posty: 17
Rejestracja: 11 września 2007, 10:13
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: VILAS, TOPAS, YACIEK - Polskie addony wydane

Post autor: T_bone »

A ja polecam nie wkladac w cudze usta swoich przemyśleń. Nadal uwazam RHS za kiepskie addony. Nie znaczy to , ze inne uznaje za super. Wiec prosze sie odpiórkować bo nie porownywalem modow a stwierdzilem, ze jedno studio wydalo kiepskie addony, fine.
Nic ci w usta nie wkładałem :roll:. Nie do końca rozumiem dlaczego uważasz jak uważasz stąd przywołałem to porównanie... Może warto by było swoje stwierdzenie uzasadnić aby wyjaśnić swój punkt widzenia ??
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: VILAS, TOPAS, YACIEK - Polskie addony wydane

Post autor: Firefly »

T_bone pisze: Nic ci w usta nie wkładałem :roll:. Nie do końca rozumiem dlaczego uważasz jak uważasz stąd przywołałem to porównanie... Może warto by było swoje stwierdzenie uzasadnić aby wyjaśnić swój punkt widzenia ??
Odnioslem wrazenie, ze piszac posta, piles do mnie. Jesli nie to ok.
Retired. Unavailable until further notice.
Model
Posty: 16
Rejestracja: 23 września 2007, 14:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: VILAS, TOPAS, YACIEK - Polskie addony wydane

Post autor: Model »

W sumie to pomysł z pobrudzeniem broni nie jest zły. W końcu modzik zapewne będzie o walce a nie o służbie poborowego czy życia w koszarach :angel
Marcin_BM
Posty: 17
Rejestracja: 09 maja 2007, 00:04
ID Steam:

Re: VILAS, TOPAS, YACIEK - Polskie addony wydane

Post autor: Marcin_BM »

Ja mam pytanie, ile osób po ściągnięciu danego addonu porównuje go z jego rzeczywistym odpowiednikiem ? Śmiem twierdzić że mało jest takich osób. Ile osób piszących "testy" addonów umieszczało w nich oceny oddania rzeczywistości, bo chyba to powinno chodzić w symulacjach tzn o maksymalne oddanie danego karabinu czy pojazdu tak aby jak najlepiej oddać to jaki on jest, czym sie różni itp. Zazwyczaj wystarczy fakt że wygląda wystarczająco ładnie. Co do ludzi używających skinów z CS to jeden podstawowy błąd jaki popełniają, mianowicie są one bardzo ładne tzn tekstury ale modele bardzo dalekie są od rzeczywistości, dlatego jak się ich używa to trzeba najpierw porównać dokładnie innymi słowy zrobić to co Vilas z tym ak. Co do zabrudzenia to ta fotka Brytyjczyka nijak się ma do realności, zapewniam Cię że te wojak w najbliższej wolnej chwili doprowadzi swoją broń do ładu. W grze na stałe powinny być tylko jakieś zadrapania powierzchni itp.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”