wyłączanie gry podczs grania

Technical Support

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
lee
Posty: 7
Rejestracja: 25 września 2007, 01:27
ID Steam:
ID gracza: 0

wyłączanie gry podczs grania

Post autor: lee »

Pojawił się u mnie pewien problem podczas dłuższego grania w sieci Arma się samoczynnie wyłącza pojawia się komunikat obłędzie systemu czasem "ulubiony błękitny ekran"zmieniałem sterowniki grafiki nic reinstalacja nic nie zmieniło System win xp home edytion +sp2 procek amd3800 2m pamięć2000gb graf gf8800gts 640 mb sterownik graf 6.14.11.6230 pierwszy raz piszę coś na forum jeśli coś żle zrobiłem to wielkie sorki http://www.armedassault.com.pl/posting. ... =post&f=50#
:party
Awatar użytkownika
hryst
Posty: 297
Rejestracja: 16 listopada 2006, 10:04
ID Steam: hryst
ID gracza: 0
Lokalizacja: minsk
Kontakt:

Re: wyłączanie gry podczs grania

Post autor: hryst »

mozliwe ze w zestawie posiadasz jakiegoś bubla :hapy
moze to być grafa, sądząc po ilości postów tyczących sie zwiech gdzie występuje GF 8800
http://www.armedassault.com.pl/viewtopi ... 265#p14265
lub sama arma gdzie przypomnę iż od wydania gry nadal gramy na serwerach beta. Juz nie wspomnę iż były tylko dwa większe patche i i pod koniec roku bedzie ostatni.
You will be assimilated. Resistance is futile. :ofp
Intel [email protected]|Abit IP35|LCD DELL 20'|X2900XT 512MB|2x2GB RAM HyperX|SATA750GB|BR LG GBW-H10N|SB A.4|Sunbeam ST + 620-A12S|
lee
Posty: 7
Rejestracja: 25 września 2007, 01:27
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: wyłączanie gry podczs grania

Post autor: lee »

Dzięki za odpowiedzi zrobiłem czystkę na dyskach defragmentaryzację itp wgrałem ponownie stery po usunięciu starych bechmarki nie wykazały żadnych "boboli" Jak dotąd nie wywaliło gry jedynie problemy z noktowizorem juz opisane wforum pojawiają sie ale sporadycznie możę jeszcze zmiejsze ustawienia zwysokich na normalne W innych grach moh airborne,stalker pery było na maksa i czasami tylko przycinało. pozdrowienia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc techniczna dotycząca Army”