Namierzanie w śmigłowcu.

Wszystko co dotyczy grania w pojedynkę

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
smigly
Posty: 11
Rejestracja: 25 grudnia 2006, 22:06
ID Steam:

Namierzanie w śmigłowcu.

Post autor: smigly »

Czy ktos mi może powiedzieć,czy możliwe jest zmienić coś w ustawieniach,żeby ten cholerny smigłowiec zaczął trochę szybciej namierzać cel,bo Szyłki widzą mnie ,gdy ja ich nie widzę,a zanim pilot skończy gadać o celu,to już koniec.Nie moge namierzać,zanim nie skończy gadki?Chyba po patchu ostatnim tak sie pop.....
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Namierzanie w śmigłowcu.

Post autor: ufoman »

Uruchom opcje w menu, zebys sam odpalal pociski. Wtedy nie bedziesz musial czekac, az Twoj strzelec skonczy gadac ;)
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: Namierzanie w śmigłowcu.

Post autor: Dawidson »

Ostatnimi czasy przechodzę kampanię Gunship 2000, no i fakt szyłki chyba mają obsługę z cyborgów z dalmierzami w oku. Nie wiem czy to jest realne ale potrafią mnie zestrzelić w naprawdę mało prawdopodobny sposób.
Trochę to upierdliwie i mało realne jest ale co zrobić.

Jedyna rada to jak wyżej włączyć środkową rolką myszy opcję strzelania(zmiany broni) na ręczną.
Obrazek
RIDER
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Namierzanie w śmigłowcu.

Post autor: Cleric »

Widać że załogi sprzetu przeciwlotniczego mają niezłego SKILL-a :lol:
Obrazek

Obrazek
smigly
Posty: 11
Rejestracja: 25 grudnia 2006, 22:06
ID Steam:

Re: Namierzanie w śmigłowcu.

Post autor: smigly »

Zapomniałem dodać,że mam oczywiście włączony ogień ręczny i to ja jestem pilotem i gadam do siebie.Moge sobie klikac do woli,w OFP namierzanie było nie tak precyzyjne,tutaj trzeba wcelować bezpośrednio w cel(choć i to czasem nic nie daje).Czekam na AA 2 ,może w to da się pograć.W Ofp zrobiłem tysiace misji,tu.... :no
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Namierzanie w śmigłowcu.

Post autor: Forrestal »

Wystarczy sobie "TAB'em" klikac zeby namierzalo kolejne cele i odpalac rakietki.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
smigly
Posty: 11
Rejestracja: 25 grudnia 2006, 22:06
ID Steam:

Re: Namierzanie w śmigłowcu.

Post autor: smigly »

Przy Tab-ie uznaje misję za wykonaną i masz rozkaz powrotu do bazy.Ale mam tak tylko w kampanii,misja "atak śmigłowcem".Oczywiście przeszedłem ja "normalnie" savując co 10 sekund...tylko sie pytam,gdzie jest ta przyjemność z gry,którą miałem w OFP?Jak można było tak spieprzyć tą grę,a czekaliśmy na nią też parę lat.To sie nazywa olewka panowie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Singleplayer”