Mecz ArmA z relacją na żywo w HSTV [13BDS vs 1stCav]

Awatar użytkownika
Volt
Posty: 158
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 12:52
ID Steam:
Numer GG: 4218986
ID gracza: 0
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mecz ArmA z relacją na żywo w HSTV [13BDS vs 1stCav]

Post autor: Volt »

Eee tam , pare razy mnie zabiliście bez zginięcia ;) . Cóż, prowider nie dopisał dzisiaj (swoją droga to się dzieje od 2 tygodni prawie codziennie od 20 do 23 ) i mam zamiar jutro przejść się i załatwić z tym sprawe.
Obrazek
Dario
Posty: 162
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:08
ID Steam:
Numer GG: 3830261
ID gracza: 0
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Mecz ArmA z relacją na żywo w HSTV [13BDS vs 1stCav]

Post autor: Dario »

=JACK= pisze: Serwer stoi w Holandii i wszyscy zawsze mają pingi w granicach 40-60.
Jakie hstv ma łącze i komputer tego nie wiem ale jestem pewien na 100% Naszego klanowego serwera
Eeee tam, nie raz grałem na waszych serwerach, dlatego wiem że dość często lagują. Nieraz były takie momenty że grać się nie dało.
Obrazek
:weteran
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Mecz ArmA z relacją na żywo w HSTV [13BDS vs 1stCav]

Post autor: klamacz »

Relacja ok, gra dobra, fajne momenty, szczegolnie sytuacja Jack, Yoss vs Jacob i branie flagi :) Pieknie rozegrane i przedstawione.
Serwer czy hstv? Ja stawiam na serwer, jak wiemy Hstv relacjonuje duzo meczy i rzadko widac u nich takie lagi jak w dwoch pod rzad meczach Arma ... Proponuje na nastepna relacje zalatwic serwer jakis zachodni, np. Fusion.

Szacunek dla Pita za cierpliwosc :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Mecz ArmA z relacją na żywo w HSTV [13BDS vs 1stCav]

Post autor: Cleric »

hryst pisze:filmik mam nagrany, tylko musze sie dopytac czy mogę tak wystawiać.
@Hrystek masz jeszcze ten filmik z EC vs 1stCav?? jesli masz to czy możesz go gdzieś wrzucić? bo parę osób chciało by go zobaczyć ;)

sorry ze pisze tutaj ale ktoś tam wykazał się brakiem wyobrazni zamykając odpowiedni temat :roll: :P
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 492
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:54
ID Steam:
Numer GG: 2369010
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mecz ArmA z relacją na żywo w HSTV [13BDS vs 1stCav]

Post autor: Mefiu »

Tak dla czystej informacji, sparing 1stCav vs 13BDS zakonczyl sie wynikiem 5:0 dla 13bds ;). Dzieki za panowie i czekam na relacje do sciagniecia.
Awatar użytkownika
=JACK=
Posty: 76
Rejestracja: 07 lutego 2007, 13:48
ID Steam:
Numer GG: 5129433
ID gracza: 0
Kontakt:

Re: Mecz ArmA z relacją na żywo w HSTV [13BDS vs 1stCav]

Post autor: =JACK= »

Dario:
Eeee tam, nie raz grałem na waszych serwerach, dlatego wiem że dość często lagują. Nieraz były takie momenty że grać się nie dało.
Moze grałeś na naszym serwerze publicznym, który stoi w Polsce i do momentu dołożenia drugiego GB pamięci rzeczywiście potrafił się przyciąć. Teraz jest już dobrze. A i Nasz serwer zamkniety klanowy na początku potrafił zaskoczyć lagiem. Było to wtedy gdy na jednym IP stały 3 dedyki dla trzech klanów (25DKP, [1stCav] i Any klan). Obecnie zostaliśmy sami i jest już na szczęście bez problemów.

klamacz:
Serwer czy hstv? Ja stawiam na serwer, jak wiemy Hstv relacjonuje duzo meczy i rzadko widac u nich takie lagi jak w dwoch pod rzad meczach Arma ... Proponuje na nastepna relacje zalatwic serwer jakis zachodni, np. Fusion.
j.w
Gralismy rozgrzewkę przed meczem, w której uczestniczył Pit i wszystko było dobrze. Grający też nie mieli problemów z lagami. A pierwszy mecz w Armed Assault (bez lagów) też był grany na Naszym serwerze.......
Być może łącze Hstv nie wytrzymuje ilości chętnych oglądania jedynej prawdziwej, taktycznej i jednoczesnie najmniej znanej szerokiej rzeszy odbiorców symulacji pola walki.
Serwer Fusion stoi w Holandii w Rotterdamie ....a nasz w Utrechtcie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Mecz ArmA z relacją na żywo w HSTV [13BDS vs 1stCav]

Post autor: Trance »

Ja tam na tej rozgrzewce to miałem takiego laga, ze zyłem we własnym swiecie, zastanawialem sie wogole czy zagram, naszczescie lag ustapił...
Obrazek
Awatar użytkownika
=JACK=
Posty: 76
Rejestracja: 07 lutego 2007, 13:48
ID Steam:
Numer GG: 5129433
ID gracza: 0
Kontakt:

Re: Mecz ArmA z relacją na żywo w HSTV [13BDS vs 1stCav]

Post autor: =JACK= »

Trance :
Ja tam na tej rozgrzewce to miałem takiego laga, ze zyłem we własnym swiecie, zastanawialem sie wogole czy zagram, naszczescie lag ustapił...
To jeszcze nic ..... :D
Wystrzeliłem do Volta cały magazynek i...nic....
(myślę sobie : mocne te chłopaki z 13.....)
a...Volt...powoli obrócił się i spokojnie mnie sfragował......
to się nazywa ...mieć....skilla..... :dworship
...na moje szczęście nie wytrzymał napięcia i padł.......
i tak 2 razy......
:D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 492
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:54
ID Steam:
Numer GG: 2369010
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mecz ArmA z relacją na żywo w HSTV [13BDS vs 1stCav]

Post autor: Mefiu »

Wydaje mi sie, ze cos bylo na rzeczy bo podczas meczu wystrzelilem caly magazynek prosto w Mr. Grocha i przez chwile nie padał - lag był miejscami naprawde spory (chociaz w tym wypadku wina moze leżeć po stronie łącza Mr. Grocha).
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Mecz ArmA z relacją na żywo w HSTV [13BDS vs 1stCav]

Post autor: Trance »

Nie ma co sie rozwodzic nad lagiem czy był czy nie, mysle ze to nie jest w tej chwili wazne, dorzuce tylko do tematu, że Volt jest znanym w naszym srodowisku lagerem (za to go lubimy :P) w godzinach wieczornych, tak jak pisał, miedzy 20:00 a 22:00, czasem krocej, czasem dłuzej. Ale grunt to to, że nawet te niewielkie (bo dotyczyły pojedynczych osob) lagi nie przeszkodziły całej reszcie w, mam nadzieje, świetnej zabawie (ja taka przynajmniej miałem, mimo nowej myszki i kompletnego braku AIMa :P).

Nie moge sie doczekac kolejnego sparingu lub meczu z 1st Cav, nie tylko dla telewizji, ale i jako normalny sparing ;)

Dzieki za gre ;*
Obrazek
Awatar użytkownika
=JACK=
Posty: 76
Rejestracja: 07 lutego 2007, 13:48
ID Steam:
Numer GG: 5129433
ID gracza: 0
Kontakt:

Re: Mecz ArmA z relacją na żywo w HSTV [13BDS vs 1stCav]

Post autor: =JACK= »

Nam też grało się fajnie...... :D

A co do wspólnej gry to zapraszam codziennie na Nasz serwer publiczny [1stCav] POLAND.
Prawie zawsze ktoś z Nas jest ....
Jakby nikogo nie było to łapcie mnie na GG.
Treningi mamy w poniedziałki i w środy wieczorem więc w te dni zawsze jesteśmy gotowi na spontaniczny sparring.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „ArmA Flash News”