Mirage o... ?

Moderatorzy: eJay, OFman, Inkwizytor

Awatar użytkownika
Volt
Posty: 158
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 12:52
ID Steam:
Numer GG: 4218986
ID gracza: 0
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mirage o... ?

Post autor: Volt »

Czy uraziliśmy w jakiś sposób ciebie i/lub twoje uczucia naszą "nienawiścią", że postanowiłeś wylać swe smutki na publiku? A może masz jakieś osobiste problemy z komunistami?
Obrazek
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: Mirage o... ?

Post autor: eJay »

Niestety nie mam praw administratorskich, aby w jakikolwiek sposob modyfikowac/usuwac cudze posty, ale i tak bym tego nie zrobil bo:
- PWAZPL przedstawia opinie ekipy AZPL i jakiekolwiek by one nie byly, to przedstawiaja faktyczny pogląd na sprawe (w tym przypadku jak dostalismy sie do AZPL)
- skoro tak do Ciebie "trafia" ten fragment to moze przedstawisz prawdziwą satyuacje (w ramach sprostowania?), a Mirage'a wybatorzymy we własnym gronie za kare ;)

Jak widac po twoich postach, nie odniosles sie do slow Mirage'a tylko nazwales go raz odszczepiencem. I kto tu jest powazny?
Awatar użytkownika
zabix
Posty: 227
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 21:34
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mirage o... ?

Post autor: zabix »

Jak w pierwszym poście, chciałbym się dowiedzieć co ma na myśli Mirage, cóż to za komunistyczna organizacja?
Chcesz zobaczyć zabixa?: http://uploader.pl/?d=E3E06F081

Dlaczego muszę się zniżać do poziomu
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: Mirage o... ?

Post autor: eJay »

Ponoć się znacie, powineneś wiedzieć co to za organizacja, w której był przed wstapieniem do AZPL.
Awatar użytkownika
zabix
Posty: 227
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 21:34
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mirage o... ?

Post autor: zabix »

Rzecz w tym iż jest tu mowa o jakiejś komunistycznej organizacji. Tylko jakiej?
Chcesz zobaczyć zabixa?: http://uploader.pl/?d=E3E06F081

Dlaczego muszę się zniżać do poziomu
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: Mirage o... ?

Post autor: eJay »

To przeciez masz w tekscie napisane wyraźnie. Dla Mirage'a organizacja, w ktorej był przed AZPL to komuna. Tak trudno wydedukować?
Awatar użytkownika
zabix
Posty: 227
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 21:34
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mirage o... ?

Post autor: zabix »

Trudno. Baaardzo trudno.
Chcesz zobaczyć zabixa?: http://uploader.pl/?d=E3E06F081

Dlaczego muszę się zniżać do poziomu
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: Mirage o... ?

Post autor: eJay »

No to w czym problem? 8)
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Mirage o... ?

Post autor: Yac »

Hej , Mirage jaka to komuna Cię gnębiła? Jesteś nie tylko bezczelny ale i beznadziejnie głupi tak pisząc. Za komuny to najwyżej mogłeś przeżyć traumatyczne przeżycie bo zgubiłeś pampersa. Chociaż i tak wątpię , bo co najwyżej byleś wtedy kłębkiem genów latającym ojcu po narządach. Uwłaczasz każdemu który przeżył komunę będąc w niej naprawdę prześladowany. Czas chyba dorosnąć w końcu. I przestać pieprzyć bez sensu. Dziwię się że ludzi których szanuję , pomimo różnic nas dzielących tolerują takiego gówniarza. Nie mnie to oceniać , ja wiem jedno - z gówniarzami się nie dyskutuje, nie polemizuje. Co niniejszym zrobię. To jedyny wpis jaki zrobię w tej sprawie. Szkoda czasu i klawiatury na polemikę i próby dyskusji na tym poziomie. Przepraszam klamacz, ofman, ejay- nie chcę być prorokiem - ale jestem więcej niz pewny ze i Wy się przekonacie jakim beznadziejnym dupkiem jest Mirage, pozdrawiam ekipę - poza tym pacanem. Z całym niesmakiem - YacieK.
Obrazek
Awatar użytkownika
zabix
Posty: 227
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 21:34
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mirage o... ?

Post autor: zabix »

Myślę, że możemy na tym zakończyć Yaciek trafił w sedno.
Chcesz zobaczyć zabixa?: http://uploader.pl/?d=E3E06F081

Dlaczego muszę się zniżać do poziomu
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Mirage o... ?

Post autor: Firefly »

YacieK pisze:Hej , Mirage jaka to komuna Cię gnębiła? Jesteś nie tylko bezczelny ale i beznadziejnie głupi tak pisząc. Za komuny to najwyżej mogłeś przeżyć traumatyczne przeżycie bo zgubiłeś pampersa.
Wtedy nie bylo pampersow tylko pieluchy :). Z doswiadczenia wiem :P.
YacieK pisze:Przepraszam klamacz, ofman, ejay- nie chcę być prorokiem - ale jestem więcej niz pewny ze i Wy się przekonacie jakim beznadziejnym dupkiem jest Mirage, pozdrawiam ekipę - poza tym pacanem. Z całym niesmakiem - YacieK.
Ja ze swej strony moge dodac, ze na beznadziejnego pacana Zabixa itp. matolkow, jest skuteczne lekarstwo w postaci blokady postow, co takze szczerze polecam :). Forum odrazu staje sie piekniejsze.
Retired. Unavailable until further notice.
Zablokowany

Wróć do „Ogłoszenia serwisu ArmA2.pl”