PAC w RGG Project reality Tournament

Dział graczy z Polski, którzy aktywnie uczestniczą w zorganizowanych rozgrywkach międzynarodowych.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

PAC w RGG Project reality Tournament

Post autor: VoY »

Dziewczyny z RGG zapraszaja nas do udziału w ich projekcie na bazie PR.
Oficjalna informacja została przedstawiona na ich forum. Poprosiłem Goblera o jej przetłumaczenie:

Tłumaczenie: Gobbler
Na prośbę Voya przetłumaczyłem wpis RGG dotyczący turnieju PR. Przypominam, że to tylko post a nie książka Mickiewicza dlatego gdzie nie gdzie nie został idealnie przetłumaczony i pewnie znajdą się jakieś literówki. Miłej lektury.


[RGG] Project Reality Turniej
Wprowadzenie:

Doszliśmy do punktu w którym dowódcy turnieju są gotowi, teraz twoja kolej by stać się częścią kolejnej ewolucji projektu reality Arma 2, teraz twoja kolej by stworzyć najlepsze gamingowe doświadczenie wszechczasów.
Więc, teraz przystąpię do wyjaśnienia co pojawi się w turnieju, kim są dowódcy, oraz inne dane takie jak czas trwania turnieju itd.
Cechy turnieju
Walka będzie się odbywać na wyspie, stary przyjaciel w wielu aspektach, teren jest zróżnicowany od południowych piasków aż po pólnocne lasy.
Walki będą się odbywały na całej wyspie Sahrani, która zajmuje 225 km2. Z umiarkowanego klimatu na północy gdzie rosna bujne drzewa aż po jałowe pustynie na południu gdzie gdzie znajdziesz tylko pot kapiący z czoła.
Teraz przejdę do trybu gry w jaki będziemy grali, naturalnie będzie to Assult and Secure, 33 flagi rozłożone w ważnych miastach.
W każdym tygodniu w którym będziemy walczyć gdy zapadnie noc, gra będzie zapisywana i wznawiana w następnym tygodniu w miejscy w którym się zakńczyła.
To oznacza że cała mapa może zostać zajęta w jeden dzień. a to oznacza konieczność stosowania różnych strategi. Turniej kończy się gdy zajęta zostanie ostatnia flaga.
Teraz zaprezentuje wam frakcje oraz loga wybrane przez dowódców. Opiszę krótko co mogą zawierać oraz w jaki sposób będą prawdopodbnie walczyć.
USA
Armia USA zaczyna na południu obok lotniska , będzie się składała z jednostek w kamuflarzu multicam który będzie szczególnie skuteczny na pustyni ale niemalże bezużyteczny w bujnych lasach północy.
Żołnierze będą przestrzegali rang i protokołu, wyposażeni zostaną w M4.
Federacja Rosyjska
Rosjanie zaczynają na północy. Będą wyposażeni w zielony kamuflarz, skuteczny w północnej częsci Sahrani, ale niezwykle widoczny na płaskich pustyniach południa.
AK74 będzie podstawową bronią Federacji Rosyjskiej, żołnierze będą wierni rangom i strukturom armi rosyjskiej.
Dowódcy:
Dowódcą USA będzie Sklor. Służył w Afganistanie i jest najlepszym kandydatem do przedstawienia amerykańsiego myślenia i strategii.
Wiadomość od Sklora:
Panowie! Liczę na waszą współpracę w tworzeniu tego turnieju. Mamy duży potencjał do stworzenia czegoś więcej niż to co znamy z turniejów z przeszłosći.
Planuję wnieść trochę mojego wojskowego doświadczenia. Służlem w US Marine przez 5 lat w US Marine, a w 2010 wyjechałem do Afganistanu.
Zrobię wszystko by podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem by sprawić byś był gotowy i sprawny do walki. Jesteśmy najlepsi i napewno TheBearJew i jego Rosjan.
Chce być przygotowanym do zdobycia perspektywy jak to jest być częścią prawdziwej jednostki militarnej podczas operacji bojowej.
Dowódcą Rosji jest TheBearJew
Służy w British Army, jest twardy jak orzech i wprowadzi do walki prawdziwą potęgę Rosji.
Kilka słów od TheBearJew
Dobra chłopaki to nie będzie proste, ale razem zwyciężymy. Będę z wami pracował od podstaw, im więcej dasz od siebie tym więcej weźmiesz dla siebie. Mam nadzieję, że uda się nam znaleźć z wami wspólną płaszczyznę i wyeliminować wroga szybciej, niż im sie wydaje.
Do zobaczenia wkrótce.

Rejestracja
Podstawowe informacje
Po zapisaniu się zostaniesz losowo przydzielony do armii, istnieje sposób na wybór strony ale zostanie on opisany poniżej. Zarejestrować się można tylko raz.
Gdy jesteś juz po jednej ze stron, jesteś pod dowództwem dowodzącego, który zadecyduje gdzie jesteś i co robisz. Gdy każe "skakać" zapytasz "Jak wysoko".
Rejestracja przebiega według wzoru:
Ingame Name:

Email:

Steam Name:

Player ID:
Forum rejestraci jest tutaj : http://www.rggprclan.com/rggforum/viewforum.php?f=96
Musimy się upewnić, że ty to ty. Dzięki temu zostaniesz zaproszony do grupy na steamie która zostanie stworzona specjalnie dla twojej drużyny.

Jak dołączyć do drużyny do której chcesz:
Musisz dokonać wpłaty w wyskości co najmnie 2 funtów.
Pierwszy sposób:
Kiedy już zapłaciesz, dostaniesz potwierdzenie i będziesz mógł wybrać drużynę.
Drugi sposób:
Gdy dostaniesz potwierdzenie i przejdziesz przez automatyczną procedure, zdecydujesz czy chcesz zmienić drużynę i czy zdecydujesz się na wpłatę. Ta opcja kończy się na tydzień przed rozpoczęciem turnieju.


Sposoby płatności:
Są 2 sposoby płatności. Pierwszy gdy płacisz za siebie oraz drugi gdy ktoś płaci za ciebie.
Można płacić grupowo (klan, drużyna) jeśli ma się conajmniej 5 osób. Nie ma sposobu by to obejść.
Link do płatnośći (PayPal) https://www.paypal.com/uk/cgi-bin/websc ... 0815cf7df7

Ważne informacje gracza
Podam kilka informacji na temat czego można się spodziewać, nakazów i zakazów. Jak postępować w tunrnieju itd.
Zanim przejdziemy dalej mam zamiar powiedzieć, że udział w turnieju wymaga czegoś więcej niż tylko tego co możemy z siebie dać w przeciętnej grze publicznej. Najważniejsza jest współpraca.
Zasady:
1. Słuchaj dowódcy! To bardzo ważne. Pozwala wykonać graczowi swoja robote jako częśc całości. Liczy się każda osoba.
2. Sprawdzaj komunikaty na forum, patrz co się dzieje i mów, mów i jeszcze raz mów. W ten sposób pomagasz dowódcy zrozumieć twoją misje i dzięki temu masz większą swobodę. Możesz go również poinformować jakiego wsparcia/ zasobów potrzebujesz.
3. Zapewnij wspracie dowódcy w każdej turze, zawsze można mu coś zasugerować. Narzekanie na dowódcę będzie ignorowane.
4. Jeśli znajdziesz jakieś błędy lub masz pomysły jak poprawić rozgrywkę, poinformuj o tym RGG. Ciągłe skargi będą ignorowane.
5. Włącz się do treningu najlepiej jak możesz. Nie oczekuj, że będziesz wysoko punktowanym jeśli jedyne co robisz to polowanie na przeciwnika.
6. Powinieneś mieć mikrofon. Jeśli jestem liderem teamu musisz mieć mikrofon.
7. Upewnij się że nadajesz się do wielu zadań jakie możesz otrzymać w PR, np. jesli nigdy nie używałęs moździerza to naucz się go używać przed turniejem. Jeśłi chcesz być liderem musisz wiedzieć jak wszystko działa.
8. Przyzwyczaj się do wymieniania optyki na krótko i długodystansową, będzie to istnotny elemnt pozwlający wygrać w turnieju, musisz wybrać optykę odpowiednią do sytuacji.
9. Przestudiuj mapę. Najlepiej jeśli ją pobierze i zrobisz sobie wycieczkę jakimś pojazdem lądowy. Latanie daje zbyt mało szczegółowe informacje.
10. Przyzwyczaj się do armi do której dołączyłeś, jeśli nie stawiasz się na szkolenia i pojawiasz się tylko na meczach będziesz mógł pomylić rózne rodzaje broni, pojazdów i taktyk z których będziemy korzystać.

Zakazy/nie rób tego
1. Staraj się nie być wszystkim naraz. Dowódca przydziela role w drużynie do których powinieneś się dopasować.
2, Nie przejmuj się próbami zostania snajperem czy pilotem gdy jesteś początkujący. Będziesz mógł zaprezentować swoje zdolności podczas treningu, jednak dowódca nie da nikomu helikoptera czy snajperki jeśli widzi ze ta osoba nie potrafi grać w zespole.
3. NIe oczekujemy że zawsze będziecie mogli sie stawić. Żyjemy w różnych strefach czasowych itd. Jednak dowódca powinien wybrać aktywnych zawodników.
4. Nie pytaj o głupie rzeczy. Turniej jest po to żeby się dobrze bawić i pokazać, że PR jest dobrym modem z nowymi obiektami i pomysłami.
5. Nie narzekaj na twórców PR ponieważ nie maja oni kontroli nad turniejem. Wszystko jest organizowane przez RGG.
6. Nie zakładaj że wszyscy są weteranami. Będziemy aktywnie zachęcać nowych graczy. Wyrażanie się o nowych graczach w zły sposób nie będzie mile widziane.
7.NIe reklamuj trunieju po nazwą PR ponieważ organizatorem jest RGG.
8. Nie drażnij adminów. Gdy zwrócą ci uwage po prostu powiedz sorry i zacznij stosować się do zasad.
9. Nie kłóć sie z liderem drużyny. Po prostu zrób co do ciebie należy.
10. Nie męcz ludzi z RRR pytaniami o turniej od tego Są dowódcy i Dale.

Oświadczenie RGG
Tylko troche od nas: Mamy nadzieję że wszyscy zapiszą się do turnieju. Poświęciliśmy wiele czasu na przygotowania.
Będziemy z przyjemnością oglądać jak sie zabijacie. Niekótrzy z członków RGG dołączy do gry.

Zasady
Bardzo ważne zasady. Złamanie ich grozi dożywotnim banem.
1. Musisz przestrzegać tego co mówi twój dowódca. Jeśli mówi a ty go nie słuchasz po prostu zostaniesz zastąpiony kimś innym.
2. Musisz słuchać admina jeśli mówi że masz sie zastrzmać i zostać tam gdzie jesteś to to zrób. Żadne wymówki typu "nie widze tekstu" są ignorowane. Szukamy dojrzałych poważnych ludzi.
3. Nie twórz mulikont. Jeśli się wyda już nigdy więcej nie weźmiesz udziału w turnieju RGG.
4. Nie zadawaj masy pytań. Gra jest przyjemna dopóki ktoś nie zacznie ci przeszkadzać. Popieramy zdrową dyskusję.
5. Nie wolno logować się po innej stronie by podpatrzeć oponentów. Dowiadywanie się od znajomych po drugiej stronie też jest zakazane.
FAQ
Kiedy turniej sie rozpocznie?
Dokładna data zostanie podana później.
Czy zasady są takie same jak w publicznych rozgrywkack?
Tak ale musisz przeczytać turniejowe i publiczne zasady.
Czy jest turniejowe forum?
Będzie, mamy nadzieję że już niedługo
Czy mogę zgłosić cheaterów oraz osoby udzielające informacji?
Oczywiście. Pozostaniejsz anonimowy. Zawsze będziemy cięzko pracować by pokrzyżować plany tym któzy chcą zrujnować grę/mod.
Gdzie mogę się zapisać?
Tutaj: http://www.rggprclan.com/rggforum/viewforum.php?f=96
Czy mogę pomóc w tworzeniu turnieju?
Oczywiście, jednak uważaj. Jeśli dostaniesz coś do zrobienia lepiej tego nie lekceważ. Mamy napięty harmonogram.
Zostałem zbanowany na publicznym serwerze czy mogę grać w turnieju?
Nie nie możesz.
Czy mogę dołączyć po rozpoczęciu turnieju?
Tak, ale będziesz miał niską rangę, nie będziesz mógł wybrać drużyny. Będzie ci również ciężko ponieważ nie brałęś udziału w treningach.
Informacje do autora (RGG)
[RGG]Dale
Email: [email protected]
Steam ID: DaleRGG

To wszystko. Obie Armie spotkają się Łeb w Łeb w ciągu wszystkich tygodni.
Obrazek

Obrazek
Kraku
Posty: 13
Rejestracja: 22 lutego 2011, 17:37
ID Steam:
Lokalizacja: Gdynia

Re: PAC w RGG Project reality Tournament

Post autor: Kraku »

Bardzo chętnie wezmę udział w turnieju razem z PACami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „[PAC]”