Film reklamówka PAC

Dział graczy z Polski, którzy aktywnie uczestniczą w zorganizowanych rozgrywkach międzynarodowych.

Moderator: Inkwizytor

Czy warto zrobić film promujący PAC?

Tak, to dobry pomysł. Wezmę udział.
17
100%
Nie. Nie trzeba nam więcej graczy.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Film reklamówka PAC

Post autor: Intruder »

VoY pisze:...Zastanawiam się tylko jak chcesz pokazać tą społeczność na bazie fimu?
Po pierwsze film musi wciagać akcją i prezentować co daje dołaczenie do nas, a w to wplecione będą "marketingowe" elementy mające zainteresować widza naszym community. Jeśli chodzi Ci o to jak pokazać ludzi za żołnierzykami z gry, to zaufaj mi :) Pokażemy, że za tymi fajnymi akcjami w grze stoją ludzie, którzy tworzą tę armię.
Oczywiście chciałbym zrobić ten film jak mój imiennik z HBO, który robił dokument o światowej społeczności pilotów IL-2 Sturmovik (również polskiej, w której także jestem) ale niestety nie mamy budżetu na to aby objeździć całą Polskę z kamerą i nagrać ujęcia zza pleców Pita, Galena, Sławka, Eleego itp itp itp jak grają i prezentują jakieś wypowiedzi. Gość jeździł po świecie robiąc ten dokument (trailer poniżej). W czerwcu mamy takie lotniczne Romanovo z pilotami polskiego wirtualnego dywizionu 302 (jednego spośród wielu).

Zdaliście się na mnie przy produkcji filmu o VB. Poświęcaliście swój czas i realizowaliście nawet po kilka razy duble ujęć, które chciałem skręcić mając jakiś plan w głowie. Dogrywaliśmy wolake na TS... Myslę, że film VB Was nie zawiódł więc mam nadzieję, że i tym razem tak będzie :)

Tutaj trailer wspomnianego filmu.

PS.: potrzebujemy logo PAC, może nie takie jak w xmlach żeby móc np. zrobić flagę z nim itp. W razie czego służę wpółpracą.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Tb7wdhjtR64[/youtube]
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Pit
Posty: 698
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 13:45
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Film reklamówka PAC

Post autor: Pit »

Zawahałem się, i zastanowiłem się po co promować PAC?

Jeśli film ma pokazać, że integrowanie się polskich graczy czyni grę w Arma ciekawszą, że integracja sprzyja osiąganiu wymiernych wyników, że w ten sposób budują się nowe i pozytywne relacje między ludzkie, to jestem za.

Jeśli film ma pokazać propagandową "zajebistość" dla "zajebistości" to jestem zdecydowanie przeciw.
8BZ - 8 Brygada Zmechanizowana | 8R - Ósma Rangers
:weteran :8bz :cfog
"Don't forget nothing" - MJR ROBERT ROGERS, 1759
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Film reklamówka PAC

Post autor: Intruder »

Pit,
przecież wyżej napisałem jaka idea przyświeca MNIE, jako pomysłodawcy. Nie chodzi tu o pokazywanie, że my w PAC jesteśmy kozakami tylko pokazanie nieświadomym, że isnieje spora, zorganizowana grupa, do której mogą dołączyc aby się świetnie bawić i podnieść poziom "fanu" z gry w Armę na dużo wyższy i ciekawszy poziom.
Voy zadał pytanie "jak to pokazać", a ja mam pomysł jak - gdybym nie miał to bym nie proponował tego filmu. Pierwszym krokiem jest postawienie się po stronie "tego nieświadomego" i zastanowienie się co mu pokazać aby się naszym zespołem zainteresował.

Innymi słowy krótki film - 3 headshoty ze snajpy komus w głowę, 2 eksplodujące tanki, śmigłowiec zniszczony bagnetem i na końcu Chusk Norris z w geście "thumbs up" mówiący - PAC, rozpierducha jakiej nie masz nawet w Battlefield 3. Dołącz do nas!

Co Wy na to?

EDIT
PS.: Pit, jeśli pomysł Ci się nie podoba, to możesz się od niego odwrócić i nie będę płakał. Zobacz na ankietę na górze jak wielu uznało, że pomysł z rozpierduchą, bagnetem i Chuckiem Norrisem jest trafiowny :lol: :lol: :lol: ...a tak poważnie to powoli składam sobie scenopis filmu, żeby wyszedł dobrze i nie wiał propagandą, bo to lipa, a nie o to chodzi. Nie pokazujemy zadymy jaką potrafimy zrobić tylko sposób i organizację działania, który pozwala nam na dobrą i ogarniętą zabawę :) W filmie chciałbym postawić głównie na sposób działania i współdziałania PAC, a nie mówienie, że rozgniatamy przeciwników. Cheers Pit. Mam nadzieję, że równiez na Ciebie będzie można liczyć przy realizacji.
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Pit
Posty: 698
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 13:45
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Film reklamówka PAC

Post autor: Pit »

Pit, jeśli pomysł Ci się nie podoba, to możesz się od niego odwrócić i nie będę płakał. (...)
Nie przesadzasz Intruder?

Ja też oddałem głos "za".
8BZ - 8 Brygada Zmechanizowana | 8R - Ósma Rangers
:weteran :8bz :cfog
"Don't forget nothing" - MJR ROBERT ROGERS, 1759
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Film reklamówka PAC

Post autor: Intruder »

Pit pisze:
Pit, jeśli pomysł Ci się nie podoba, to możesz się od niego odwrócić i nie będę płakał. (...)
Nie przesadzasz Intruder?
Pit napisałem to żartem - "nie będę płakał gdybyś był przeciwko Chuckowi Norrisowi" :) A poza żartami napisałem - zgadzam się z Tobą i też jestem przeciwny robieniu propagandy zajebistości. To na co bym stawiał promując PAC to organizacja i współdziałanie.
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Fabi
Posty: 21
Rejestracja: 06 kwietnia 2012, 22:51
ID Steam:
ID gracza: 206339
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Film reklamówka PAC

Post autor: Fabi »

Ja moge gdzieś ładunek postawić, albo kogoś rozstrzelać.... albo patrzeć jak do mnie strzelają
marwel201
Posty: 6
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 20:14
ID Steam:

Re: Film reklamówka PAC

Post autor: marwel201 »

Ja mogę biegać przez ulicę jak debil i czekac aż jakiś snajper-bohater mnie zdjemie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Film reklamówka PAC

Post autor: Intruder »

Dla każdego jakaś rola się znajdzie choć nie będą to występy którymi będziecie się chwalić przed wnukami przy kominku. Głównie będą to sceny grupowe, tzw gruppen sex czyli siedzi 15 typów w śmigłowcu i się rozgląda. Oczywiście będzie również okazja postrzelać i poginąć.
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: Film reklamówka PAC

Post autor: VoY »

Czy nie byłoby dobrym pomysłem pokazać w filmie kilka scen z życia? Chodzi mi o sceny nagrane przez naszych graczy z realnej walki w ATC czy PR czy VB...
Można takie scenki podesłać Intruderowi a on z tego zrobi mixa. Ustawiane rzeczy wyszły fajnie z filmie Vb ale czy tu pokazując community nie będzie to trochę sztucznawe?
Powinny chyba być pokazane projekty w które gramy i sceny z nich. To chyba właściwa forma prezentacji tej społeczności ...
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Film reklamówka PAC

Post autor: Intruder »

Jeśli każdy ma możliwość nagrać i potem wystawić film minimum w 1280x720 to jest to jakieś rozwiązanie jednak nie opierał bym filmu głównie na takich obrazkach bo z punktu widzą nie będzie różnicy czy ogląda akcje z oczy gracza 1, 2 czy 3. Pewne sytuacje i tak trzeba będzie zaimprowizować i odegrać. Na pewno choć jednego "dnia zdjęciowego" potrzebna będzie duża frekwencja żebym skręcił pewne ujęcia na ts.
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: Film reklamówka PAC

Post autor: RozekPoland »

Sprawdzę jak przedstawiają się możliwości techniczne mojego komputera i spróbuję coś nagrać.
Ostatnio zmieniony 19 sierpnia 2021, 03:36 przez RozekPoland, łącznie zmieniany 2 razy.
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „[PAC]”