KONFLIKT WĘGIERSKI - PH WAR

VirtualBattle 2011: Konflikt węgierski
(Polish-Hungarian War)

Moderatorzy: VoY, Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: KONFLIKT WĘGIERSKI - PH WAR

Post autor: Intruder »

Innymi słowy panowie jeśli nie zepniemy pośladków to będziemy mogli się powoli pakować do domu. Ewentualnie jeszcze przed wyjazdem będziemy mogli walnąć lufkę z HARCami bo Polak, Węgier dwa bratanki, i do szabli i do szklanki :)
Mapa jest bardzo wymagająca i tym bardziej możemy sobie na niej połamać zęby skoro przeciwnik ma mieć przewagę. Szable w dłoń i lock'n load! :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: KONFLIKT WĘGIERSKI - PH WAR

Post autor: DRIVER »

Intruder pisze:Innymi słowy panowie jeśli nie zepniemy pośladków to będziemy mogli się powoli pakować do domu. Ewentualnie jeszcze przed wyjazdem będziemy mogli walnąć lufkę z HARCami bo Polak, Węgier dwa bratanki, i do szabli i do szklanki :)
Mapa jest bardzo wymagająca i tym bardziej możemy sobie na niej połamać zęby skoro przeciwnik ma mieć przewagę. Szable w dłoń i lock'n load! :D
Nie wolno klamac :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: KONFLIKT WĘGIERSKI - PH WAR

Post autor: Intruder »

Proszę o zmianę przydziału do jednosek piechoty - SF lub oddziałów drugiej linii.
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: KONFLIKT WĘGIERSKI - PH WAR

Post autor: VoY »

Odmawiam.
Transport naszych jednostek w warunkach bojowych wykonujesz najsprawniej.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: KONFLIKT WĘGIERSKI - PH WAR

Post autor: DRIVER »

Intruder pisze:Proszę o zmianę przydziału do jednosek piechoty - SF lub oddziałów drugiej linii.
Szczerze Intruder... logistyka transportowa nam daje meeega przewage. Tracac pilotow mozemy ja stracic.

A tak na marginesie... moze to jest to ulepszenie dla Wegrow ktorego szukalismy? :D hehehe.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: KONFLIKT WĘGIERSKI - PH WAR

Post autor: Intruder »

Dzięki Voy i Driver za powyższe wypowiedzi na forum i tym wszystkim, którzy rozmawiali ze mną w tym tonie na TS i GG. Słyszeć to od takich wojaków jak Wy to dla mnie spory komplement. Uważam jednak, że sztabowiec jak Pit znajdzie w szeregach 8bz kogoś, kto będzie latał lepiej i mnie zastąpi przy okazji uznając każdą jego decyzję za bezdyskusyjnie słuszną.

Preferowany przydział drużyna Mefiu (Sławek) lub SF.
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: KONFLIKT WĘGIERSKI - PH WAR

Post autor: VoY »

Intruder ponownie wkręcasz się w personalne wycieczki które odciskaja się na całej grupie.

Załatwiaj kwestie na GG lub TS.
Nie łącz spraw ze sobą niepowiązanych. Czy Pit powiedział Ci że jesteś do dupy pilotem i się do tego nie nadajesz?
Jeśli nie, to sprawa między Wami mnie nie interesuje a na pewno nie może odbijać sie na społeczność PL VB.

Bez dziecinady proszę.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Hubal
Posty: 15
Rejestracja: 15 czerwca 2008, 14:01
ID Steam:
Numer GG: 8421368
ID gracza: 0

Re: KONFLIKT WĘGIERSKI - PH WAR

Post autor: Hubal »

Na ostatniej bitwie zgłosił się chętny do obsługi Wodnika, choć nie pamiętam dokładnie kto. Jeśli dowództwo wyrazi zgodę to uważam że trzeci crewman będzie pomocny i nie będzie się wcale nudził, pojazdy resuja się na tyle szybko że zawsze można trochę poczekać. Tym bardziej że jest okres urlopów i sam nie wiem czy dane mi będzie walczyć z wami w każdej bitwie. Tak czy inaczej chętna osoba powinna pokazać się w roli crewmana na treningach aby poznać bliżej topografię mapy z pkt widzenia w pojeździe.
Ostatnio zmieniony 14 lipca 2011, 14:06 przez Hubal, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rif
Posty: 104
Rejestracja: 11 listopada 2008, 09:39
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: KONFLIKT WĘGIERSKI - PH WAR

Post autor: Rif »

W OFP POZYCJA KLANOWA-SNAJPER.
I tak też było na ostatniej potyczce.Ale przeciwnik nie pozwolił ocenic faktycznej skuteczności.
Ale ja chętnie zgłaszam się na lekkie pojazdy jeśli zajdzie taka potrzeba.A nawet stzelec by sie przydał, ponieważ wtedy dopiero można pokazać jak silnym narzędziem i niedocenionym jest Lv.
A ty Intru nawet nie myśl o bieganiu .Załóż sobie jakis sprzęt grający w uchatku i juz Ci się chumor poprawi. :plane
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: KONFLIKT WĘGIERSKI - PH WAR

Post autor: DRIVER »

Ok nie iwem o co chodzi tym razem ze Intruder nie chce latac. Ale jak to jakis foch czy cos to jest to dla mnie smieszne :). Pfff faceci :P.

Ale jak faktycznie stracimy na TEJ mapie pilota to sam osobiscie bede dzien i noc zasowal by sie nauczyc latac. Bo bez transportu bedzie katorga ;/
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: KONFLIKT WĘGIERSKI - PH WAR

Post autor: Intruder »

VoY pisze:Intruder ponownie wkręcasz się w personalne wycieczki które odciskaja się na całej grupie.
Załatwiaj kwestie na GG lub TS.
Nie łącz spraw ze sobą niepowiązanych. Czy Pit powiedział Ci że jesteś do dupy pilotem i się do tego nie nadajesz?
Jeśli nie, to sprawa między Wami mnie nie interesuje a na pewno nie może odbijać sie na społeczność PL VB.
Bez dziecinady proszę.
Czy określenie "personalne wycieczki" jest jakąś oficjalną terminologią w klanie 8bz czy tylko cytujesz część wypowiedź Pita z usuniętego już wątku forum?
Wydaje mi się, że moje przeniesienie nie będzie odciskało się na "całej grupie", a tym bardziej na społeczności PL VB. Moja rola nie jest tak trudna do zastąpienia (bez sarkazmu) jak np. Twoja jako dowodzącego i ogranizatra VB więc nie tragizujmy.
Takie rozwiązanie jest lepsze niż... inne. Są rzeczy, z którymi mogę się nie zgadzać lecz mimo to na nie przystawać ale są rzeczy, których nie dopuszczam i tego już nie zmienię.
Rozwijanie sprawy powodów tej decyzji wymagało by dużo pisania więc przyjmijmy rzeczy takimi, jakimi są i tyle. Wolę o pewnych kwestiach nie głosić publicznie mając rację niż głosić je będąc w błędzie.
Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „VB-PHWar”