VB - reaktywacja

VirtualBattle 2010

Moderatorzy: VoY, Inkwizytor

Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: V.B.

Post autor: VoY »

Zapraszam w dniu dzisiejszym g. 21.00 server 8BZ.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Paxodeus
Posty: 21
Rejestracja: 28 lutego 2010, 16:59
ID Steam:
ID gracza: 1232342

VirtualBattle - reaktywacja?

Post autor: Paxodeus »

Cześć wszystkim, odwiedziłem forum momentalnie po zakupie nowego PC i powrocie do stałego przesiadywania przed nim jak niegdyś. Grałem kapke w VirtualBattle ale niestety widzę że projekt chyba upadł?

10minut temu zamówiłem i opłaciłem domenę " http://www.virtualbattle.pl " bo widzę że umarła. Pewno do 3 dni będzie aktywna.
I tu moje pytanie, czy są tu dalej starzy wyjadacze, chętni reaktywować owy projekt? Bo jeśli robić to - to DLA ludzi, jeśłi nie....Domena będzie leżeć i czekać na lepsze czasy.


/Edit

Okej lekko się rozeznałem w sytuacji, lecz jednak pozostanę przy swym poście.
Jeśli faktycznie, znajdą się chętni do reaktywacji VB, i powstania VB3 na rok 2011 będziemy potrzebować dobrej strony internetowej, ładnej i przejrzystej, myślę już nad serwerem...może udało by mi się maszynę i łącze załatwić..
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: VirtualBattle - reaktywacja?

Post autor: RozekPoland »

Zacna inicjatywa z twojej strony ;) Zobaczymy jak reszta podejdzie do tematu.
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: VirtualBattle - reaktywacja?

Post autor: VoY »

Drogi Paxodeus'ie.
Mam pytanie, czy zanim zaczniesz reaktywować koncept VB nie należy czasem zapytać jego autorów o ich zdanie?
Zanim zacznisz stawiać strony, kupować domeny i serwery ... nie warto zapytać ( z grzeczności ) czy twórcy VB mają coś przeciwko?
Projekt VB to nie odpad polskiego komunity który można tak sobie podnieść z ziemi. Ktoś pracował nad tym 1,5 roku i z tego też powodu powinieneś zapytać zanim zaczniesz coś przy tym "majstrować".
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Paxodeus
Posty: 21
Rejestracja: 28 lutego 2010, 16:59
ID Steam:
ID gracza: 1232342

Re: VirtualBattle - reaktywacja?

Post autor: Paxodeus »

Po to masz owy temat, w którym możesz określić swoją pozycję względem tego pomysłu, bo projektem tego nie nazwę, przynajmniej na chwilę obecną. Jednakże przypominam Ci iż wolna domena w pełni upoważnia mnie do jej rejestracji i wykorzystania. Powiesz " Nie " i sprawa załatwiona, domenę potrzymam, może kiedyś ją ktoś ode mnie odkupi ;)
Awatar użytkownika
Pit
Posty: 698
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 13:45
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: V.B.

Post autor: Pit »

Temat połączony.

Paxodeus, sprawa jest oczywista.

Wola reaktywacji ze strony ojca projektu (Voy'a) jest.
Aby machina ruszyła nie wystarczy mówić na forum, że się chce.

Aktualnie mapy są grane co tydzień dla wprawki i ocenienia rzeczywistego zainteresowania oraz zaangażowania graczy, które jest powiedzmy... takie sobie.
8BZ - 8 Brygada Zmechanizowana | 8R - Ósma Rangers
:weteran :8bz :cfog
"Don't forget nothing" - MJR ROBERT ROGERS, 1759
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: VB - reaktywacja

Post autor: Intruder »

Myślę, że poza pisaniem na forum trzeba skorzystać z TS i pogadać pomiędzy 8Bz i EC normalnie jak faceci-gracze - "Jak wiecie jest próba reaktywacji projektu. Macie wolę dołączyć?". W ten sposób będziemy wiedzieć kto będzie grał, a kto nie. Komunikując się tylko przez forum nadal utrzymujemy sztuczną barierę.

Będąc gdzieś po środku i mając sympatię zarówno do EC jak i 8Bz (z którym grałem wiele, wiele bitew) wiem, że najlepiej lody komunikacyjne w temacie VB skruszy tylko zwykła, krótka, bezpośrednia rozmowa. Bez rzucania się sobie w ramiona i schodzenia na inne tematy - "Panowie, powalczycie w VB?" - tyle. Jeśli nie to szkoda, jeśli tak to fajnie. Tu nie chodzi o to, że ktoś kogoś ma o coś prosić. Róbmy testy razem. Oba klany mają duże doświadczenie bojowe i opinie obu DLA OBU będą przydatne. Co zmienić, jak coś przestawić itp aby gało się lepiej NAM WSZYSTKIM, bo o to przecież w tym wszystkim chodzi.
Jestem gdzieś między młotem, a kowadłem, a bardzo mi zależy na reaktywacji VB, bo ten sposób walki uważam za obecnie najciekawszy w ArmA II. Bardzo bym też chciał aby poza graczami nowymi i niezrzeszonymi jak ja - na polu bitwy widać było również EC i 8Bz.
Nie musimy się ściskać, możemy do siebie strzelać :-)
Pozdro
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Rif
Posty: 104
Rejestracja: 11 listopada 2008, 09:39
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: VB - reaktywacja

Post autor: Rif »

Popieram Intrudzio
W 100%
I mam pytanie.
Czy byłoby możliwe ogłoszenie podziału na teamy?
Domyślam się że nie wszystko jest gotowe,ale ten czas można wykorzystac na ,,rogrzewkę'' obydwu stron.
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: VB - reaktywacja

Post autor: VoY »

Panowie sprawa jest bardzo prosta. Każdy czwartek to dzień testowy jakim zainteresowaniem cieszy się pomysł wspólnego grania. Nie planujcie teamów, nie stawiajcie stron i serwerów. Udowodnijcie swoją obecnością iż warto się koło VB3 "kręcić".

Każdy czwartek to dzień spotkań. ( g. 21.00, TS3 )
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
seba200
Posty: 133
Rejestracja: 02 października 2007, 16:59
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: VB - reaktywacja

Post autor: seba200 »

To jest juz VB3 czy VB2 RELOAD - co bardziej mi sie podoba:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: VB - reaktywacja

Post autor: Intruder »

Raczej VB3... lub 2.5 bo 2 było na takistanie, a to raczej będzie na Czarnorusi i podobnym klimacie.
Obrazek Obrazek Obrazek
Zablokowany

Wróć do „VB2”