Sprawy organizacyjne IGA Squad

VirtualBattle 2010

Moderatorzy: VoY, Inkwizytor

Zablokowany
Awatar użytkownika
Vetis
Posty: 30
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:40
ID Steam:

Sprawy organizacyjne IGA Squad

Post autor: Vetis »

Witam wszystkich !
Oto nadchodzi odpowiedni czas aby sie mobilizować oliwić karabiny i przygotowywac do regularnej bitwy !!
Tak ten czas juz zaczyna nas mocno naciskać więc nalezy poczynić odpowiednie przygotowania do rozpoczęcia kolejnej kampanii w sektorze naszych wpływów !!
Jak wszyscy wiedzą chcemy a wrecz pragniemy powiększac swoje terytorialne wpływy juz za nami wiele teatrów działań wojennych i jak niestrudzeni niegdys "wikingowie" podbijamy kolejne terytoria włączjąc je w naszą grupe wplywów. Teraz stoimy u bram nowego wroga co prawda uż znanego jednak jak zawsze do końca niepojmanego w swoich sposobach działań, należy działaś sprytnie jak lis, cihco jak puma i niezauważalnie jak assasin w celu zdobycia odpowiednich pół do załozenia naszych baz, z których bedziemy mogli stawiać nasze ataki. Napewno nowy jeszcze przez nas niepoznany teren i wiele innych "niespodzianek" które napewno przyniosa nam wiele trudu i zastanowień co dalej...
Ale wracając do naszej ostatecznej mobilizacji !!! [b]ZWOŁUJĘ WSZYSTKICH DO PODJĘCIA OSTATECZYCH PRZYGOTOWAŃ MILITARNYCH[/b]
ZARZADZAM CZERWONY ALARM !
OCZEKUJĘ OBECNOŚCI NA TRENINGACH KTÓRE ODBYWAĆ SIĘ B EDA W SRODY o GODZINIE 21:00!!!

Pozdrawiam Vetis :violent :rox :1th :violent
Eh życie Ah !! to Ty....
Awatar użytkownika
Kuki
Posty: 28
Rejestracja: 02 stycznia 2010, 02:50
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poland, Zielona Góra
Kontakt:

Re: Sprawy organizacyjne IGA Squad

Post autor: Kuki »

Vetis pisze:należy działaś sprytnie jak lis, cihco jak puma i niezauważalnie jak assasin
Pod wpływem czego byłeś jak to tworzyłeś? JA TEŻ CHCĘ TEGO!! :rox :rox :rox
Vetis pisze:Tak ten czas juz zaczyna nas mocno naciskać[...]
[...], że wszystkie pryszcze i wągry zaczynają trząść portkami. :mrgreen:

Piękne i podbudowujące wezwanie do broni. Jak to mówią starzy wikingowie:
"Kokojumbo i do przodu!" ... czy jakoś tak :roll:
"Gra to tylko zabawa" - a więc żeby dobrze się bawić, trzeba dobrze grać ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
calm
Posty: 56
Rejestracja: 13 kwietnia 2007, 08:22
ID Steam:
Numer GG: 3845806
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Kontakt:

Re: Sprawy organizacyjne IGA Squad

Post autor: calm »

Witam,

Rzeczywiscie mowa przednia, az krew zawrzala, a wskaznik adrenaliny siegnal czerwonej kreski :rant ... niech bedzie na czerwono, niech swiat zaleje fala czerwonej trwogi! :violent

chyba troche mnie ponioslo :)

Melduje, ze bede mial przemila przyjemnosc walczyc u Waszego boku Generale Vetis, o ile zalicze szkolenia ;)
Obrazek
calm aka genghis
Obrazek
Awatar użytkownika
Ikeos
Posty: 40
Rejestracja: 31 marca 2008, 21:16
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Sprawy organizacyjne IGA Squad

Post autor: Ikeos »

Witam i pozdrawiam Ekipę :) .Mam pytanie do Was, jak organizujecie sobie komunikację? bardzo ciekawi mnie ten temat..czy używacie/Używacie ACRE? ,nie macie problemów z komunikacją na tak dużą liczbę osób?
Awatar użytkownika
R@fi
Posty: 41
Rejestracja: 05 maja 2007, 15:41
ID Steam:
Numer GG: 1676779
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: Sprawy organizacyjne IGA Squad

Post autor: R@fi »

Niezbędne są:

1. Oryginalna ArmA2
2. Dodatek ArmA2 Operation Arrowhead
3. Mikrofon i Team Speak 3 ( 85.236.109.28:10667 )

- Patch 1.54
- HARCPvP Mod

Dopuszcza się - VopSound 2.3
Pierwszy post w VB2 Wymagania do gry

proszę zwrócić uwagę na punkt 3.
ObrazekObrazek

Virtual Battle 1st campaign veteran.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Vetis
Posty: 30
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:40
ID Steam:

Re: Sprawy organizacyjne IGA Squad

Post autor: Vetis »

Ponownie witam zwolenników naszej FRAKCJI !!! :dworship
Tak tak ! ŚWIAT JUŻ SIĘ DOWIEDZIAŁ o naszej sile i żelaznej postawie dla ZDRAJCÓW płaszczących się tej zachodniej plugawej sile rządzącej i chcącej zawładnąć naszą ropą i DIAMENTAMI !! :violent
JUŻ TAK ŁATWO TERAZ IM NIE BĘDZIE !!! :twisted:
PRZEGONIĆ JAK NAJDALEJ TE HIENY - to nasz OBOWIĄZEK !!! :violent
Mamy już władze i pokazaliśmy że jesteśmy silni!!! ale to za mało !! :rant
Ci owiani siłą tylko swojego umysłu i przechwałek UFA sądzą że mogą się wedrzeć na nasze terytorium i robić sobie co chcą !!! :violent ograbiając nas z naszych zbiorów i dziedzictw pokoleniowych! :rant
JAKO ZWIERZCHNIK I OJCIEC NASZEGO NARODU NIE MOGĘ NA TO POZWOLIĆ !!! i SPOKOJNIE NA TO PATRZEĆ !!! :violent :rant :violent
DOPÓKI BĘDĘ RZĄDZIŁ NASZYM WSPANIAŁYM KRAJEM BĘDĘ NAS BRONIŁ OD TEGO TYPU AKCJI AGRESJI SKIEROWANEJ TYLKO I WYŁĄCZNIE CHĘCIĄ BOGACTWA !! :aliens
Wobec powyższego ogłaszam stan najwyższej gotowości wojsk oraz wszelkich organizacji w naszym Kraju !! :rox :violent :dworship :plane
BRACIA OCZEKUJCIE NA ODPOWIEDNI SYGNAŁ DO ODPARCIA TEJ NIEBIESKIEJ ZARAZY !!! :arrow:
z tajnych informacji ustalonych przez naszych wysłanników wiemy już że ich beszczelny akt ataku na nas skoncentrowany będzie w sektorze zwanym BATTLE 5 !! :zolta szykujmy się wręcz do przywitania ich ołowiem i ostrzem które pozwoli nam żyć jak my chcemy !! i nie miejmy dla naszych najeźdźców nawet odrobiny litości !!! WYŚLIJMY ICH DO DOMU ALE WSZYSTKICH W PLASTIKOWYCH WORACH !! :rant :rant :rant

Wasz oddany genetał Vetis
Eh życie Ah !! to Ty....
Awatar użytkownika
Romanov
Posty: 214
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 12:03
ID Steam:

Re: Sprawy organizacyjne IGA Squad

Post autor: Romanov »

O RANY
już się spakowałem
i czekam na dalsze rozkazy




PS
jedynie nie jestem pewny czy mamy tyle worków plastikowych :))
Chlebak
słuzy do noszenia granatów ktore sie w nim chleboczą ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vetis
Posty: 30
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:40
ID Steam:

Re: Sprawy organizacyjne IGA Squad

Post autor: Vetis »

WITAM !!

OGŁASZAM BARDZO WAŻNE ZARZĄDZENIE !!!
Natychiastowe wprowadzenie treningów!! przygotowujacych do VB2 !!!
beda rozgrywane w każdy PONIEDZIAŁEK o godzinie 21:00 (serwer EC), oraz w Środy (jeżeli nie bedziemy grali w ATC) o godzinie 21:00 (serwer EC)

Z góry zaznaczam że obecność obowiązkowa i będzie ono wplywało na dalsze postepowanie podczas walki.

Pozdrawiam Vetis :rant :violent :dworship :plane
Eh życie Ah !! to Ty....
Zablokowany

Wróć do „VB2”