VB2 Dyskusja o projekcie.

VirtualBattle 2010

Moderatorzy: VoY, Inkwizytor

Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: VB2 Dyskusja o projekcie.

Post autor: ufoman »

Troche wiecej rzeczy umknelo Tobie gdy pisales te wiadomosc... czysty belkot.

EC, powodzenia w odzyskiwaniu szacunku wsrod graczy. Taka rada ode mnie, dalsze wykorzystywanie exploitow nie pomoze wam w tym.
Awatar użytkownika
Vetis
Posty: 30
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:40
ID Steam:

Re: VB2 Dyskusja o projekcie.

Post autor: Vetis »

UFO wiesz powiem ci cos bo juz nie moge tego znieść !!
Nie pier.. jak potłuczony bo powinieneś swój niwwyparzoy ry... zamknąć i się nie oddzywać !bo nie Ty tu zarzadzasz i Ty tu nic pozytywnego nie wnośisz tylko wręcz przeciwnie same złości i jakies pierniczone dyrdymały.
Jak chcesz mnie oceniac osobioście to troszke jesteś za smarkaty, po pierwsze, a po drugie różnimy sie poziomami... i to we wszech stronach realu i gry !!!
Jak cos w Twoim poczuciu wcale nie chce odzyskiwac Twojego szacunku bo na takich pustych pacanach którzy nawet dobrze nie umieja przeczytac co ktos napisał to szkoda pradu. Nastepnie nie wpraowadzaj znowu w nowej grupie której się obracasz niezgody... z jakiej słyniesz bo nawet twój CFOG potrafiłes podzielic i teraz nic z tego dobrego nie masz !!
A na koniec sadze że jestes chyba ostatnia z osób która by mogła byc uprawniona do wydawania takich oszczerstw w kierunku KLANU EC a także w stosunku mojej osoby. Jak ci to wszystko nie odpowiada to wykonaj zwrot w tył i wyper.... nie wracajac i nie mieszając wiecej w naszym światku !!! Bo jak widać większość tu grajacych i spotykajacych ludzi chce dalej coś z tym zrobic ! od początku poskładać i raz jeszcze cieszyc sie zabawą lecz jak tu widac i czytajac twoje posty jedyny nie mozesz tego zrozumiec ! to znaczy ze nie powinienes w tym brac udziału.
Wiec juz zaprzestaj ubliżac bezpośrednio mnie bo ja nie porozumiewam sie bełkotem i troche szacunku dla starszych, bardziej doswadczonych i utytułowanych ludzi smarkaczu !!

Przepraszam pozostałych, że musza takie rzeczy czytac ale niestety juz nie mogłem tych ataków pozostawić bez komentarza !!
Eh życie Ah !! to Ty....
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: VB2 Dyskusja o projekcie.

Post autor: ufoman »

Wlasnie pokazales Vetis klase, dojrzalosc i opanowanie.
Ciezko mi sie rozsadnie ustosunkowac do tej wypowiedzi... dlatego ocenianie pozostawie innym.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: VB2 Dyskusja o projekcie.

Post autor: Intruder »

Panowie, chłopaki, koledzy... Troszkę za daleko to poszło. Zdarzył się nieprzyjemny incydent i troszkę krwi się zepsuło ale nikt nikomu w realu szyb w samochodzie nie powybijał, nie obraził niczyjej matki czy żony itp - nie stała się rzecz całkowicie nieodwracalna. Wylaliśmy nieco goryczy, ustaliliśmy jak to naprawić i co zmnienić i nie ma sensu teraz się personalnie o to szarpać i kłócić.
Powiedzieliśmy, co mieliśmy powiedzieć i każdy niech się zastanowi - albo chwilkę poczeka na lepsze VB, które będzie już zaraz :1th albo niech nie czeka i odejdzie bez zostawiania kolejnego smrodu. :plane

Z dalszego pierdolenia na ten temat nic dobrego już nie wyniknie. Tylko napsuje krwi.

Peace!
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: VB2 Dyskusja o projekcie.

Post autor: VoY »

Od pamiętnego czwartu wiele sie w naszym community zmieniło.
Patrząc na to forum można jedynie powiedzieć że nic już nie będzie takim, jakim było.

Moje godziny spędzone przy VB miały tylko jeden cel - integrację i rozbudowę naszej społeczności.
To był cel i zarazem paliwo które mnie napędzało. Dzisiaj nic z tego już nie zostało.

Z niezwykłą przykrością i smutkiem muszę Was poinformować iż wycofuję się z dalszej pracy nad VB.
Osobom które mi pomagały i poświęcały swój czas serdecznie dziękuję.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ptashek
Posty: 23
Rejestracja: 14 stycznia 2009, 20:25
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: VB2 Dyskusja o projekcie.

Post autor: Ptashek »

:cry: sie porobił.... Nie chce absolutnie kłucić się z nikim, ani wszczynać coraz gorszych ciętych postów, ale tak nie powinno być. Panowie ! :no
I belive I can fly...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
www.8bz.pl
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: VB2 Dyskusja o projekcie.

Post autor: Intruder »

co-tu-sie-kur-wa-dzie-je???? :rant
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
R@fi
Posty: 41
Rejestracja: 05 maja 2007, 15:41
ID Steam:
Numer GG: 1676779
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: VB2 Dyskusja o projekcie.

Post autor: R@fi »

ufoman napisał(a):
Troche wiecej rzeczy umknelo Tobie gdy pisales te wiadomosc... czysty belkot.

EC, powodzenia w odzyskiwaniu szacunku wsrod graczy. Taka rada ode mnie, dalsze wykorzystywanie exploitow nie pomoze wam w tym.



Exploit
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacji, szukaj

Exploit - program mający na celu wykorzystanie błędów w oprogramowaniu.

Najczęściej program taki wykorzystuje jedną z kilku popularnych technik, np. przepełnienie bufora, przepełnienie sterty, format string. Exploit wykorzystuje występujący w oprogramowaniu błąd programistyczny i przejmuje kontrolę nad działaniem procesu – wykonując odpowiednio spreparowany kod bajtowy, który najczęściej wykonuje wywołanie systemowe uruchamiające powłokę systemową (ang. shellcode) z uprawnieniami programu, w którym wykryto lukę w zabezpieczeniach.

Ludzi używających exploitów bez podstawowej wiedzy o mechanizmach ich działania nazywa się script kiddies.

Chciałem powiedzieć tylko ze jak nie wiesz Ufo co napisać to lepiej nie pisz na tym forum tylko na http://www.sweetbrokacik.pl/ bo wiedzę może jakąś masz ale trzeba znać znaczenie słów których się używa .

Ja wiem że żaden Klanowicz Elite Corps nie używa takich programów , natomiast wiem i widziałem jak w bitwie 1 VB strona UFA wykorzystywała błędy mapy tzn. chowanie się w ruinach budynków na naszym sektorze uniemożliwiając przejecie sektora przez wojska IGA . Jeżeli jest ktoś zainteresowany tym jak to wyglądało to może fotki na forum wstawię z testów które można przeprowadzić w 2 osoby. To chowanie się w budynkach o tyle jest ciekawe że nie widać gracza który się tam schowa i na dodatek gracz ten może strzelać do przeciwnika a jego samego bardzo ciężko zabić.

Bardzo mi przykro Wojtku że straciłeś zapał jaki miałeś do VB2 , jeżeli chodzi o [EC] to od początku brała czynny udział w przygotowaniach do projektu i na żadnej bitwie nie przyszło mi do głowy ze takie rzeczy mogą mieć miejsce . Wiem ze można przerobić mapy aby były bez budynków w punkcie co rozwiązało by problem tekstur które chronią lub uniemożliwiają zabicie wroga.

Sam brałem czynny udział w testach prawie na wszystkich mapach i szkoda ze poświeciłem tyle czasu na marne .

A myślę że pieniacz Ufo powinien przestać oczerniać i ubliżać innym ! . Wydaje mi się ze kolega Ufo powinien w pierwszej kolejności patrzeć na swoja stronę czyli UFA a potem krytykować innych czyli IGA . Wiem co widziałem na pierwszej bitwie VB2 i wiem jaka była odpowiedz strony IGA , uważam że jesteśmy kwita i nie zgadzam się z tym ze EC zawsze szuka luk i błędów w mapach które gra - ponieważ to nie strona IGA zaczęła grac na błędach map w tej edycji VB.

PIENIACZ
koalar, 2007-11-07 02:51
1. pieniacz
znaczenie: osoba z zamiłowaniem do wytaczania spraw sądowych, najczęściej o błahe sprawy lub mająca chorobliwą skłonność do dochodzenia rzeczywistych lub urojonych krzywd

występowanie: Słownik ortograficzny języka polskiego - Muza 2001, 2005, 2006 - T. Karpowicz
ObrazekObrazek

Virtual Battle 1st campaign veteran.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: VB2 Dyskusja o projekcie.

Post autor: ufoman »

Sprawdz czym jest exploit w grach komputerowych. Z pewnoscia znajdziesz w google ;)

Definicje czesto maja rozlegle znaczenia w roznych dziedzinach. Przykladowo slowo "bug" oznacza pluskwe w jezyku angielskim, a w grach/programach jest to np. blad/usterka aplikacji. Wiec nie trafiles zbytnio z przypisywaniem mi braku wiedzy w uzywanych przeze mnie pojeciach.

Ja pieniaczem? Nie widze siebie w tej roli, moze jestem zbyt smarkaty by zrozumiec.

EC'ki, daliscie ciala. Udajac, ze wszystko jest ok nigdzie nie zajdziecie. Natomiast Wasze zarzuty w strone UFA nie maja zadnego potwierdzenia, zwykle puste hasla by wybielic swoje postepowanie.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
R@fi
Posty: 41
Rejestracja: 05 maja 2007, 15:41
ID Steam:
Numer GG: 1676779
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: VB2 Dyskusja o projekcie.

Post autor: R@fi »

Nie mam zamiaru dyskutować z tobą Ufo , bo po tym jak tu się wypowiadasz o moim Klanie " nie chce mi się z tobą gadać ".



P.S.
1.Ja w moim poście pisałem o tym jak ja widziałem te nasze rozgrywki a nie jak np. CFOG jest nudny i do dupy.

2. Nie zamierzałem się usprawiedliwiać pisząc go , ponieważ zagraliśmy bitwę nr 2 tak jak twoja strona zagrała bitwę nr 1 / niezależnie od tego na jakim punkcie siedziałeś i kto siedział w naszej primie .

3. Wystarczy poprawić sektory na mapach i będziesz miał okazje pokazać czego cie CFOG nauczył . :)


Pozdrawiam
ObrazekObrazek

Virtual Battle 1st campaign veteran.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
vteck
Posty: 34
Rejestracja: 29 lipca 2007, 19:18
ID Steam:
Numer GG: 4366248
ID gracza: 0
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: VB2 Dyskusja o projekcie.

Post autor: vteck »

NIE KARMIĆ TROLLA!!
Obrazek Obrazek
Zablokowany

Wróć do „VB2”