Film promujący Virtual Battle

VirtualBattle 2010

Moderatorzy: VoY, Inkwizytor

Awatar użytkownika
Rif
Posty: 104
Rejestracja: 11 listopada 2008, 09:39
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Film promujący Virtual Battle

Post autor: Rif »

Witam.
Uważam osobiście że idea filmu jest jak najbardziej wskazana chociaż by dla spopularyzowania samego VB który może się stać odrębnym ,na wysokim poziomie trybem rozgrywki ,popularnym w szerszym gronie.Wiadomo że przede wszystkim mamy się baaawić. Jest Fajnie.Przynajmniej ja mam takie odczucia. Jeżeli okaże się że VB2 bedzie tak samo ciekawe i porywające?Jak 1-ka. A może coś wiecej ..?To ja zaryzykuję i wchodzę w to z zaciekawieniem.Intruder.Mam nadzieję że będziesz chciał zrobić szybko film o Vb2.;)
Co do serwera i jego liczebności to chiałbym zebyśmy mieli taki problem.A jeśli się pojawi to przecież można zawsze spróbować grać na dwie ,,armie'' po obydwu stronach nawet na jednym serku przez 4 dni.I wtedy naprawdę może poczujemy kampanię.Resztę pozostawiam do Waszej wyobraźni.
Chyba mnie poniosło..... :mrgreen:
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: Film promujący Virtual Battle

Post autor: VoY »

Pozwolicie że podziele się moim zdaniem na poruszany tu temat.
Pytanie jest bardzo proste - czy ten film ma być czymś w rodzaju wspomnień z 1szej edycji VB czy elementem reklamowym ( zapowiadającym ) drugą edycję VB?
Jeśli to pierwsze - świetnie, brać się za robotę i wydawać czym prędzej.
Jeśli to drugie - brać się za robotę i czekać na termin przygotowań do drugiej edycji. Jeśli ktoś chce promować VB2nd edition dzisiaj to marnuje czas. Wysoce prawdopodobne iż VB2 wystartuje wraz z Operation Arrowhead. Porozumiałem się z serwisem ArmA2.pl w kwestii wsparcia reklamowego VB . Właściwym więc jest realizowanie tych działań reklamowych w przemyślanym, konkretnym terminie.

Niebawem ruszyć powinien turniej na bazie template's VB. Jeśli Intruder chce realizować promocyjny materiał reklamowy już teraz niech wesprze ten projekt. On potrzebuje działań reklamowych już teraz a nie za 2 miesiące.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Dymion
Posty: 63
Rejestracja: 21 stycznia 2010, 13:39
ID Steam:
Numer GG: 272204
ID gracza: 0

Re: Film promujący Virtual Battle

Post autor: Dymion »

Tak oglądam ten filmik i stwierdziłem, że brak w min jakichkolwiek skojarzeń charakterystycznych dla VB. Te obrazki mogą równie dobrze przedstawiać dominację, coopa na 10 osób, jednym słowem wszystko. Technicznie jest dobrze, choć za dużo ujęć helki. Pokazałbym obrazy z dwóch stron konfliktu, co jakiś czas można wstawić mapę z przesuwającym się frontem walk. Tu już wkracza animacja, więc może coś innego.
Scenariusz w kilku punktach.
1. Żołnierze wsiadający do helki - RRA
2. Lot helki
3. Żołnierze wsiadający do Osprey'a - UFA
4. Przebitka mapy - zarys frontu
5. Desant UFA
6. Ostrzał desantu
7. Przebitka mapy - zmiana zarysu frontu
8. Kontratak - UFA (pojazdy i widok padających RRA)
9. Przebitka mapy - zmiana lini frontu
...

Film musi pokazywać dwie strony konfliktu i Mapę.
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Film promujący Virtual Battle

Post autor: Intruder »

.......01-07-2010 - rozpoczęcie przygotowań do projektu VB2.......

W związku z tym, że zaczynamy przygotowania do VB2 została reaktywowana koncepcja realizacji filmu prezentującego VB, mającego jednocześnie reklamować nasze rozgrywki.
Początek będzie zawierał najpierw kilka informacji nt. projektu i rozkręcając się doprowadzać do reżyserowanych scen z rozgrywki typowiej dla VB.
Planuję zastosować kilka fajnych rozwiązań przy realizacji ale narazie za wcześnie aby o tym mówić.
Mając plan scenopisu na pierwsze kilka minut w głowie pomontowałem nieco muzyczki z m.in. filmu Blackhawk Down, którą rozkręcił bym film.
Możecie jej rozbiegówkę pobrać pod tym linkiem http://sniadecki.com/introVB.mp3
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Film promujący Virtual Battle

Post autor: Intruder »

Panowie,
rozpoczęły się zdjęcia do filmu-teasera promującego VB2. Niestety jak narazie nie znalazło się zbyt wielu chętnych do pomocy przy produkcji. Obecnie pomagają wyłącznie Ptashek i Rif. Zadeklarował się jeszcze Seba i wiem, że on również rzetelnie wspomoże produkcję. To nadal mało tym bardziej do scen, gdzie musi być więcej postaci nie zachowujących się jak AI....
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
CevLar
Posty: 37
Rejestracja: 04 lutego 2009, 20:12
ID Steam:
Numer GG: 3813887
ID gracza: 2447620
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Re: Film promujący Virtual Battle

Post autor: CevLar »

Daj znac kiedy bedziecie krecic to się zjawię i dam wsparcie np z bojowej :)
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Byku
Posty: 49
Rejestracja: 09 czerwca 2009, 14:47
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Film promujący Virtual Battle

Post autor: Byku »

Powiedzcie tylko kiedy :p, a w miarę możliwości wpadnę i pomogę :).
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Film promujący Virtual Battle

Post autor: Intruder »

Scenki kręcimy z reguły albo przed, albo po VB. Jeśli jest to po VB, to czasami schodzi się do bardzo późnych godzin i jeśli ktoś odpadnie to jest to całkowicie zrozumiałe.
To tej pory zespół "aktorów" poszerzył się o Cevlara i Rafiego. Za to sprzęt do relizacji filmów poszerzył się o mewę :D Pozwala ona skręcić naprawdę rewelacyjne scenki.
Czasami bywa tak, że nie zawsze ktoś musi coś robić. Bywa, że wystarczy mi jeśli ktoś wejdzie na serwer, zrobi sobie alt+tab i będzie zajmował się czymś innym. Chodzi o to abym mógł się zabić i latać mewą skręcając jakieś widoczki. Obecnie większość takich scenek już mam więc teraz raczej będą już zdjęcia z ludźmi i pojazdami.
Ostatnio skręcaliśmy te scenki. To tylko ułamek środka filmu ale pokazuje w jakim kierunku to wszystko idzie.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JsNutUa75Io[/youtube]
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Film promujący Virtual Battle

Post autor: Intruder »

A tutaj update czołówki i początku rozkręcania akcji w filmie. Niestety, musiałem to zrobić z AI bo "nie udało się zgormadzić wystarczającej liczby non-AI".... :/
Parę szlifów jeszcze będzie... no i loga frakcji, VB itp ale to na końcu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=D41kNePG1TU[/youtube]
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: Film promujący Virtual Battle

Post autor: VoY »

NO, no, no ... i no, no ....
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
MaSteR
Posty: 7
Rejestracja: 03 stycznia 2010, 23:25
ID Steam:
Numer GG: 4015737
ID gracza: 0
Lokalizacja: J-L / Wrocław

Re: Film promujący Virtual Battle

Post autor: MaSteR »

i no , no , no ... ;)
1Shot1Kill.
Virtual Battle 1st campaign veteran.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „VB2”