Virtual Battle - ogólna dyskusja.

VirtualBattle 2009

Moderatorzy: VoY, Inkwizytor

Awatar użytkownika
olo101
Posty: 38
Rejestracja: 04 sierpnia 2008, 19:26
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Virtual Battle - ogólna dyskusja.

Post autor: olo101 »

Ja osobiscie mialem na mysli zrobienie krotkiego filmiku powiedzmy z salwa honorowa. Pozniejszym go zedytowaniu i puszczeniu w obieg na youtube.
Co do tego listu to nie wiem czy to by zrobilo wieksze wrazenie na ludziach niz obejrzenie takiego bajeru. Jak dobrze wiemy sila obrazu jest wieksza niz slowa.
Jesli chodzi o ta zalobe to juz wg mnie troche przesada. Przeciez i tak wiekszosc z nas i tak pogrywa sobie w ciagu dnia i nikt z tego duzego halo nie robi wiec dlaczego mielibysmy odmawiac sobie w czwartek?
Obrazek

Dobry kebab szczypie dwa razy
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Virtual Battle - ogólna dyskusja.

Post autor: Intruder »

jestem za i zgadzam się z przedmówcą
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Rif
Posty: 104
Rejestracja: 11 listopada 2008, 09:39
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Virtual Battle - ogólna dyskusja.

Post autor: Rif »

Oczywiście ,ogólnie tez się zgadzam z Wami.To tylko była propozycja .Ważne że zareagujemy.A jak ? To już po to tutaj jestesmy żeby ustalić.
Awatar użytkownika
Tom13J
Posty: 38
Rejestracja: 27 czerwca 2009, 09:55
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Virtual Battle - ogólna dyskusja.

Post autor: Tom13J »

Hej...Ok jest żałoba narodowa, ale kasowanie treningu i czwartkowej potyczki to lekka przesada. By jeśli tak mamy podejść, to równie dobrze można wyłączyć telewizor i wyrzucić radio przez okno. Zginęły ważne osoby, ale też i zwykli ludzie. Problem dla mnie jest taki, że już w tej chwili robi się z tego zbyt duża szopka. A jak na 1 listopada, znowu na drogach zginie 50+ osób, nikt nie będzie płakał.
Co do tej salwy honorowej, to powiem, że pomysł nawet fajny, ale boję się, że dzięki temu, że internet jest anonimowy, wielu potraktuje nas, jako ludzi robiących sobie zabawę i kpiny z tej tragedii. To były moje 3 grosze :|
Zero
Posty: 10
Rejestracja: 23 lutego 2010, 10:47
ID Steam:
ID gracza: 3610

Re: Virtual Battle - ogólna dyskusja.

Post autor: Zero »

To ja wrzuce swój 1 grosz.
Podobnie jak wszyscy jestem poruszony tragedią i współczuję rodzinom ofiar i bliskim. Ale z nami to trochę tak jak z kontyngentem w Iraku czy Afganistanie: żałoba żałobą, a służba służbą.
Marakesz
Posty: 6
Rejestracja: 20 listopada 2009, 23:08
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Virtual Battle - ogólna dyskusja.

Post autor: Marakesz »

To ja wrzucę moje pół grosza. Moim zdaniem przeżywanie takich wydarzeń jest sprawą osobistą i pozostawmy wybór każdemu z nas czy chce grać w czwartek czy też nie. Narzucanie zachowań jest z góry skazane na niepowodzenie. Pozdrawiam.
Virtual Battle 1st campaign veteran.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kuki
Posty: 28
Rejestracja: 02 stycznia 2010, 02:50
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poland, Zielona Góra
Kontakt:

Re: Virtual Battle - ogólna dyskusja.

Post autor: Kuki »

olo101 pisze:zrobienie krotkiego filmiku powiedzmy z salwa honorowa
Cieszę się, że mój pomysł się Wam spodobał ;) jednak zastanawiałbym się nad robieniem z tego jakiegoś wielkiego "HALO"...
wystarczy przecież, że to będzie wrzucone na naszą stronkę VB i dla naszej własnej satysfakcji zrobione.
Tom13J pisze:boję się, że dzięki temu, że internet jest anonimowy, wielu potraktuje nas, jako ludzi robiących sobie zabawę i kpiny z tej tragedii.
To co ludzie sobie pomyślą, będzie zależało w jaki sposób dany film czy screenshoty zostaną wykonane.
"Gra to tylko zabawa" - a więc żeby dobrze się bawić, trzeba dobrze grać ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Virtual Battle - ogólna dyskusja.

Post autor: ufoman »

Panowie, nawet nie probujcie odwalac takiej blanezady. Salwa honorowa? Screeny? Czy odegranie takiego cyrku w grze komputerowej moze miec jakiekolwiek znaczenie? Nie.

Dlatego darujmy sobie tego typu pomysly, zycie toczy sie dalej.
Awatar użytkownika
Rafalsky
Posty: 23
Rejestracja: 06 stycznia 2010, 18:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Londyn UK

Re: Virtual Battle - ogólna dyskusja.

Post autor: Rafalsky »

ufoman pisze:Panowie, nawet nie probujcie odwalac takiej blanezady.
100% racja!

Co tam salwa honorowa, ustawic 150 F35 i niech przeleca nad lotniskiem, potem 270 czolgow, przemarsze druzyn wszystki jednostki...itd i wszystko na Youtube z dopiskiem laczymy sie w zalu z rodzinna.

Tragiczne!
! NO AMMO CRATES, NO RESPAWN, NO 3D VIEW, NO CHAT !
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Virtual Battle - ogólna dyskusja.

Post autor: Intruder »

looool :) zapomniałeś dodać jeszcze salwę z M9 SD :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: Virtual Battle - ogólna dyskusja.

Post autor: VoY »

W chwili obecnej zaistniaj problem z serwerem EC. Tym samym nie ma jak przetestować misji #9.
Serwer ma stanąć w rejonie środy. Proponuję więc w nadchodzący czwartek zrobić testowanie misji a sam mecz rozegrać w kolejny czwartek.
Obrazek

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „VB1”