Bitwy czwartkowe

VirtualBattle 2009

Moderatorzy: VoY, Inkwizytor

Zablokowany
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Bitwy czwartkowe

Post autor: VoY »

VIRTUAL BATTLE night - battle 2

Panowie w nadchodzący czwartek ( 03 12 2009 ) rozegrana zostanie druga bitwa z Węgrami.
Ta sama mapka i zapewna zmiana stron. Rozgrywaka 2h i na expert modzie.
Odprawa meczowa na godz. 20.00 - TS.

Chętni do walki proszę się zgłaszać.

Koordynacja
1. VoY

Grupa I
Romanov
Młody
Toscani
Rafi

Grupa II
Stalker
Vteck
Hubal

Grupa III
Driver

Grupa IV
Pit
Havker
Mizz
Michałko

Grupa Piloci
Cevlar
Ptashek
DonArkado

Grupa Pancerni
Procik
Andrea
Nexus

Snajper
Mistrz

-----------------------------------------------

1. VoY
2. Młody
3. Rafi
4. Havker
5. Romanov
6. Mizz
7. Stalker
8. Michałko
9. Vteck
10. Driver
11. Ptashek
12. Cevlar
13. DonArkado
14. Procik
15. Andrea
16. Mistrz
17. Toscani
18. Pit
19. Hubal
20. Nexus

Rezerwa:
1. Vetis
2. AK 47
Ostatnio zmieniony 03 grudnia 2009, 15:57 przez VoY, łącznie zmieniany 17 razy.
Obrazek

Obrazek
miś
Posty: 25
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 15:50
ID Steam:

Re: VIRTUAL BATTLE

Post autor: miś »

Również poproszę o dopisanie do listy.

Wielkie dzięki VoY & Trance/Skylight za ten projekt! :dworship

Nareszcie COŚ do czego ArmA jest stworzona. Mam nadzieje że bitwy będą coraz większe, z coraz większą ilością graczy.

W ubiegły piątek było genialnie. Grupa 2 (+ 4), którymi miałem honor dowodzić, wykazały się karnością i bezprzykładnym heroizmem.

Przykładem niech będzie bohaterska postawa drużyny, broniącej wzgórza (sektor 2) - która, niczym Wołodyjowski i Ketling broniący Kamieńca, wolała wysadzić się, razem z przeważającymi siłami wroga, niż poddać przyczółek. Chciałbym tym samym zdementować ujadania Wrogiej Propagandy - jakoby do tego, tragicznego w skutkach, incydentu doszło podczas libacji alkoholowej, a detonacji dokonał, w pijackiej malignie, saper - biorący stare, zardzewiałe wraki za kolumne pancerną wroga. ;)

W kwestii "trawy" - czy byłaby możliwość aby użytkownik sam decydował czy włączyć trawe czy nie, np: "detale terenu" na minimum - trawa off ? Niestety, bez trawy ArmA wygląda "łyso".
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: VIRTUAL BATTLE

Post autor: Trance »

Niestety, o obecności trawy decyduje albo ustawienie misji lub ustawienie serwera, dlatego nie da się zrobic, aby jedni gracze mieli trawę, a inni nie...
Aczkolwiek dzieki za słowa poparcia :). Juz poczułem motywacje do dalszego działania ;)

:)
Obrazek
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: VIRTUAL BATTLE

Post autor: VoY »

Panowie zmiana dnia na CZWARTEK !
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Equi
Posty: 155
Rejestracja: 26 grudnia 2006, 10:45
ID Steam:
Numer GG: 3753274
ID gracza: 0

Re: VIRTUAL BATTLE

Post autor: Equi »

Gwoli wyjaśnienia, co by ludzie mówili, że STG się nie angażuje w polską scenę ArmA II. :) W dniu dzisiejszym mamy mecz w ladderze ESL z klanem S.E.A.L.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: VIRTUAL BATTLE

Post autor: VoY »

Dziękuję bardzo za dzisiejszą walkę. Udało się ponownie pokonać przeciwnika.

Kolejne starcie w następny czwartek na mapie VB - LostCastle.
Przez ten tydzień badamy mape. Serdecznie zapraszam i proszę zgłaszać się do składu do kolejnej bitwy.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: VIRTUAL BATTLE

Post autor: PROCIK »

HEHE :D Wczoraj bylo wypasnie :) Najbardziej lubie momenty jak kontroluje pole walki i rozwalam wszystko co podjedzie :) Niestety na poczatku kiepsko mi to wychodzilo :) ze dwa razy dostalem w palnik od abramsa a potem dwa razy co dojechalem na miejsce to mnie cobra witala hehe aaale jak juz sie ustawialem i mialem precyzyjne namiary od naszej prawej strony to bylo juz miodzio :D Trzy momenty mi utkwily w pamieci z tej potyczki: jeden to jak podjechalem z prawej strony od punktu 2 i ustawilem sie gdzies na jego wysokosci, przesiadlem sie na strzelca i co widze? Na prawo od punktu 2 przy drodze przycuply dwa noplease-y :) oczywiscie poslalem im garsc srutu na przywitanie :) puzniej dalej stojac w tym miejscu zauwazylem Blachhowka dolatujacego i ladujacego na 12h od punktu 2, niestety z lewej mialem drzewka i zanim sie ruszylem do przodu i go namiezylem zdolal wysadzic desant i wystartowac, strzelilem dwa razy do niego jak lecial ale nie trafilem. Trzeci moment to jak Rafi caly czas mi podawal polozenie abramsa, i jak tylko wjechal na gorke to dostal moja podkalibrowa pigulke :) Bardzo fajna bitwa, szkoda tylko ze z winy madziarow trwala tylko 1h a nie 2 :/
Awatar użytkownika
CevLar
Posty: 37
Rejestracja: 04 lutego 2009, 20:12
ID Steam:
Numer GG: 3813887
ID gracza: 2447620
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Re: VIRTUAL BATTLE

Post autor: CevLar »

Panowie Wielkie Dzięki za dostarczenie sporej dawki adrenaliny podczas tej walki, dawno juz takiego czegoś nie doświadczyłem... Dowództwo i organizacja bitwy na poziomie Bardzo zaawansowanym i tutaj Pełny Szacunek dla VoYa za ogarnięcie wszystkiego i profesjonalne podejscie do sprawy. Co do momentów które utkwiły mi w pamieci to chyba pierwsza akcja jak wyleciałem bojową na prawą flanke i zauważyłem lecącą Cobrę wleciałem jej na ogon i zacząłem smażyć z działka słysząc komentarz któregoś z dowódców "Widze Cobre ale spokojnie nasz Kamov już siedzi jej na ogonie" co do reszty momentów ciężko co kolwiek napisać bo graliśmy godzinę a mnie wydawało się ze trwa to 10min
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: VIRTUAL BATTLE

Post autor: DRIVER »

No wiec skoro ja moge doczekac tego do czego zostala stworzona ArmA2(a nie ajkies tam DMy :D) To czemu nie :)

Zglaszam sie na nastepny czwartek :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: VIRTUAL BATTLE

Post autor: PROCIK »

Voy moja taka mala sugestia, skoro mamy trzy czolgi do dyspozycji plus jakies wodniki czy BTRy to powinno byc wiecej slotow dla zlog tych pojazdow, conajmniej dwoch na pojazd juz nie mowiac o trzech. Tak samo jesli chodzi o latadla, moze wkoncu cobra bedzie latac z gunnerem. Byc moze w walce nie bedzie sie czesto wykorzystywac takiej taktyki ale wybor powinien nalezec do dowudcy a sloty powinny byc dostepne. Ciekawi mnie tez czy przy wiekszych mapach uda sie utrzymac linie frontu?
Moze bedzie potrzebny oddzial szybkiego reagowania ze swoim smiglowcem co leci w rejon wykrycia przeciwnika eliminuje go i wraca do bazy lub leci w inne miejsce. Np jezeli wrogi czolg ustawi sie gdzies na flance i glowne sily beda mialy za daleko aby do niego biec, to taki oddzial z rurami lub ladunkami polecialby w pobilze i go wysadzil. Moze trzech ludzi wystarczy na taki oddzial? Moze sily specjalne powinny miec takie zadania, oprucz tego taki oddzial moglby wspierac te czesc fratu gdzie pojawia sie "dziura" w lini.
wojtekpolo
Posty: 2
Rejestracja: 03 grudnia 2009, 20:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: VIRTUAL BATTLE

Post autor: wojtekpolo »

Proszę o dopisanie do drużyny - strzelec, snajper
Zablokowany

Wróć do „VB1”