Arma 2 OA Problem z batlleye Steam

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2OA

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
krysa1122
Posty: 2
Rejestracja: 07 listopada 2014, 16:05
ID Steam: Cwiara
ID gracza: 321321

Arma 2 OA Problem z batlleye Steam

Post autor: krysa1122 »

Ostatnio kupilem arme 2 w przecenie ze wszystkimi dodatkami.
Pogralem w zwykla i pobralem wszystkie dodatki ...
Nie dziala mi Arma OA , wyskakuje mi ciagle failed download czy cos tam BattlEye
usunalem ten syf ze steama i gra raz sie wlaczy raz nie ... pogram kampanie ( bo multi oczywiscie nie dziala ) z 5 min wyskoczy z 10 bledow i gra sie wylaczy.
Wie ktos jak naprawic ten syf BattlEye ? bo kupilem ta gre zeby pograc tylko OA i Dayz Mode a tu taki ch.. bo to gówno nie dziala

Tak dokladniej to : wlaczam arme oa wyskakuje mi zebym uruchomil jako admin bo w cmd mam installing battlEye wciskam ok i failed to install batlleye service
Ostatnio zmieniony 07 listopada 2014, 19:00 przez Slawek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmiana tytułu
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Arma 2 OA Problem z batlleye Steam

Post autor: Slawek »

Masz problem z uprawnieniami na kompie. Steam i Arma powinny być uruchomione jako administrator. Sprawdź też czy zapora nie blokuje batlleye i Arma.
Na Steamie masz jeszcze coś takiego jak sprawdzenie spójności plików gry.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
krysa1122
Posty: 2
Rejestracja: 07 listopada 2014, 16:05
ID Steam: Cwiara
ID gracza: 321321

Re: Arma 2 OA Problem z batlleye Steam

Post autor: krysa1122 »

Spójność plików sprawdzałem ...
Problemu z uprawnieniami nie mam , uruchamiałem jago Administrator oraz jako zwykły użytkownik .
Ewentualnie zapora , usunąłem BattlEye ,O2 i DayZ Mod'a , zainstaluje od nowa i zobacze czy poskutkuje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 Operation Arrowhead”