Arma II kupno .

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2OA

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Skyliney
Posty: 3
Rejestracja: 15 października 2012, 09:53
ID Steam:

Arma II kupno .

Post autor: Skyliney »

Witam.
Mam na celu kupić oryginalną wersję Arma II specjalnie do rozgrywek multiplayer .
Najważniejszym problemem jest to co mam kupić. Do wyboru mam pudełkową wersję samej podstawki Arma II lub Arma II OA . Pytanie jest następujące . Czym one się dokładnie różnią i którą najlepiej wybrać? Czy może jest jeszcze inna propozycja ?

Z góry dzięki za odpowiedz. :)
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: Arma II kupno .

Post autor: RozekPoland »

Jeżeli chciałbyś wziąć udział w rozgrywkach razem z grupą PAC (Polish ARMA Community) to niezbędne są ARMA2 i ARMA2 OA, które razem tworzą coś co nazywa się ARMA2 CO (Combined Operations).
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Skyliney
Posty: 3
Rejestracja: 15 października 2012, 09:53
ID Steam:

Re: Arma II kupno .

Post autor: Skyliney »

I to obie wersje trzeba kupować ? I w jakim znaczeniu tworzą, znaczy się że je się jakoś razem łączy ?
Awatar użytkownika
Sejtan
Posty: 112
Rejestracja: 03 kwietnia 2007, 20:54
ID Steam: sejtan24
Numer GG: 6538171
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Arma II kupno .

Post autor: Sejtan »

Teoretycznie możesz kupić samo ArmA II, albo samo Operation Arrowhead. Oba tytuly mają opcję multi. Ten drugi jest samodzielnym dodatkiem do A2. Samodzielnym tzn nie wymaga podstawki. Jednak, żeby w pełni wykorzystać możliwości tej gry, naprawdę warto zaopatrzyć się w oba tytuły. Combinet Operations to właśnie to co wychodzi po połączeniu A2 z A2OA. Z instalowaniem (łączeniem) gier nie ma żadnego problemu... Najpierw instalujesz zwykłą Arme, potem Arrowheda (instalator OA automatycznie wskazuje folder z Armą), potem ostatni krok, czyli najnowszy patch i możesz wbijać na serwery. Plusy jakie przemawiają za posiadaniem kompletu to przede wszystkim o wiele więcej serwerów do wyboru. Serwerów z gołym A2 lub OA jest mało... Spora większość modyfikacji też przeznaczona jest do... jak ja to nazwałem kompletu :) Jeszcze jedna rzecz którą mam nadzieje Cię przekonać to nie dwie jak jest w gołym A2/OA... tylko cztery piękne mapy: Czarnoruś, Takistan, Utes i Zargabad... nie wiem czy nie przekręciłem nazwy tej ostatniej.
Skyliney
Posty: 3
Rejestracja: 15 października 2012, 09:53
ID Steam:

Re: Arma II kupno .

Post autor: Skyliney »

Okey, dziękuje wam bardzo. Teraz tylko muszę poszukać przystępnej ceny i wersji pudełkowej. Dzięki :)
Panasonic
Posty: 1
Rejestracja: 27 czerwca 2018, 05:05
ID Steam:

Re: Arma II kupno .

Post autor: Panasonic »

To jest jak prawdziwa gra.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 Operation Arrowhead”