Arma II- free z darmowej strony

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2OA

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
kosa133
Posty: 2
Rejestracja: 03 sierpnia 2012, 16:48
ID Steam:

Arma II- free z darmowej strony

Post autor: kosa133 »

Witam, pobrałem sobie Arma II z oficjalnej strony za friko , niestety nie mam pojęcia jak to zainstalować, mam takie pliki http://imageshack.us/f/521/beztytuuguf.png/, sorki że to takie małe, ale nie mam pojęcia czemu ale imageshack jakoś zmniejsza mi te foty... a więc czytałem coś że muszę pobrać Six Updaters i Six Launcher, wszystko pobrałem, w Six updaters miałem niby wybrać lokalizację gry, ale nie czyta mi nic w tym pliku w którym mam grę...ktoś jest mi w stanie pomóc ? za 2 dni chcę kupić Arma II : OA i pograć w DayZ... a sam tej dziwacznej instalacji nie ogarnę :/
pozdrawiam i liczę na pomoc


e@
jeszcze jedno pytanko, czy jeśli kupię sobie na allegro Arma II : OA bez steama to będę mógł grać spokojnie na serwach DayZ? bo nigdzie nie mogę wyszukać wersji steam... a na tym i tak się nie znam :/
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Arma II- free z darmowej strony

Post autor: Slawek »

Arma2 Free pobrana z oficjalnych linków jest jako setup.zip a nie w postaci ISO pod Deamon Tools i nie pobiera się do folderu ARMA 2 Combined Operations 1.60....
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
kosa133
Posty: 2
Rejestracja: 03 sierpnia 2012, 16:48
ID Steam:

Re: Arma II- free z darmowej strony

Post autor: kosa133 »

dziwne :D bo pobrałem to z oficjalki przez torrenta :O
zamówiłem sobie przed chwilą Arma II i dodatek OA, na tym będzie w 100% chodził DayZ ?
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Arma II- free z darmowej strony

Post autor: Slawek »

Tak, będzie działać. Co do moda, to mają własną stronę i forum, tam sprawdź jak go zainstalować.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 Operation Arrowhead”