Nowy gracz: Co kupić żeby zagrać w najnowsze tytuły?

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2OA

Moderator: Inkwizytor

tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Nowy gracz: Co kupić żeby zagrać w najnowsze tytuły?

Post autor: tom3kb »

Jeśli chcesz grać tylko w singla to podczas instalacji wpisujesz ten cd-key z płytki. Jeśli chcesz także grać w multi to podczas instalacji gry wpisujesz cd-key, który dostałeś mailem ze strony cda. Jeśli zainstalowałeś grę z kluczem z czasopisma to czeka cię reinstalka gry i wklepanie tego klucza do multi ze strony cda.
Tyran
Posty: 235
Rejestracja: 16 sierpnia 2009, 16:30
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Nowy gracz: Co kupić żeby zagrać w najnowsze tytuły?

Post autor: Tyran »

Zainstalowałem ten z emela ,teraz chodzi mi o to potwierdzenie bo cały czas do brata nie bende latał na poczte.
I zaras sprawdze czy solo A2 chodzi u brata ,specialnie pzrzeniosłem puszke PC [kompa].

Edit;
Działa obym tylko nie rzałował , ARMA 2 za 15 zeta :plane
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Nowy gracz: Co kupić żeby zagrać w najnowsze tytuły?

Post autor: Slawek »

CD-Action z płytą jest potwierdzeniem legalności gry, a e-mail jest potwierdzeniem legalnego klucza do multi.
Jedno i drugie musisz zachować gdybyś miał udowodnić legalność oprogramowania.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Nowy gracz: Co kupić żeby zagrać w najnowsze tytuły?

Post autor: PROCIK »

A czy Arma II nie jest po prostu darmowa? To ze 15 zeta kosztuje gazeta, to nie znaczy ze płaci się za grę. Info na stronach BISu było takie, ze Arma II za free, ale mogę się mylić.
Arma 2: Free (A2F) redefines the free-to-play battlefield with its truly unrivalled scale and gameplay possibilities. A2F serves up almost everything offered by the original Arma 2 - the '13th best PC game of all time', according to PC Gamer [1] - minus the campaign, HD graphics and support for user-made addons and mods.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Nowy gracz: Co kupić żeby zagrać w najnowsze tytuły?

Post autor: kondor »

Arma2 z CD-Action nie to samo co Arma2: Free. Tamta jest niby full, choć być może ma jakieś ograniczenia, co do użytkowania w MP (ludzie się skarżą na błąd klucza ("key in use")).
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Nowy gracz: Co kupić żeby zagrać w najnowsze tytuły?

Post autor: Tenk »

kondor pisze:Arma2 z CD-Action nie to samo co Arma2: Free. Tamta jest niby full, choć być może ma jakieś ograniczenia, co do użytkowania w MP (ludzie się skarżą na błąd klucza ("key in use")).
Skarżą się tylko Ci którzy nie potrafią czytać. Mimo iż nie kupuje cd-action to wiem że po zakupie gry trzeba zarejestrować się na stronie cd-action bo tam dostaje się oryginalny key. Te które podają w gazetach, z tego co mi wiadomo, często się powtarzają i tym samym są odbierane jako pirackie.
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Nowy gracz: Co kupić żeby zagrać w najnowsze tytuły?

Post autor: tom3kb »

Nie trzeba rejestrować się na stronie te cd-keye, które są z czasopismem pozwalają na bezproblemową grę w singla. Jeśli chce się grać po multi trzeba pobrać cd-key ze strony, choć faktycznie chyba, niektóre się powtarzały bo kilku ludzi zgłaszało problem, że mimo pobrania klucza do multi były problemy z dołączeniem do gry po sieci, problemy też stwarzał Batlleeye ale w ostatnim cda dali patcha dla tych, którzy mieli z nim problem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 Operation Arrowhead”