ArmA 2: Operation Arrowhead

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2OA

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

ArmA 2: Operation Arrowhead

Post autor: Maćko »

Pierwszy dodatek zapowiedziany!
http://ve3d.ign.com/articles/news/49566 ... -Announced

Akcja ma toczyć się trzy lata po konflikcie w Czarnorusi...
Three years after the conflict in Chernarus, portrayed in the original ARMA II, a new flashpoint in the Green Sea region heats up and coalition forces led by the US Army are sent to Takistan to quickly restore peace and prevent further civilian casualties.

Set into the new, visually attractive environment of hilly central Asia, Operation Arrowhead will offer realistic combat simulation experience in a modern day setting with unprecedented freedom of movement, actions and tactics. Players will enlist into various roles within the US Army, from basic infantrymen, through special operatives, to pilots and tank crew in this new installment in the award winning line up of military simulators for PC from Bohemia Interactive.
Nie powiem - jestem zaskoczony :D
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: Rainbow »

Odnoszę wrażenie, że Takistan jest inspirowany Afganistanem.
Ostatnio zmieniony 16 sierpnia 2021, 15:57 przez Rainbow, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: Radeon »

Widze Apacza! :hapy
Niech i to ma zajebiaszczy klimat, ale już niech go odziedziczy po Resistance, to będzie "prawie" dobrze. :)
Obrazek
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: OFman »

Sądziłem, że poczekają z tym do GamesCom...i tak pokażą to na zamkniętej hali.
Rainbow pisze:Wydaje mi się, że Takistan = Afganistan.
Zgadza się.
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: eJay »

Community: So technically spoken ArmA2 would be an expansion for Arrowhead?
BiS: technically, yes

Ja się pytam, za co zapłaciłem 49 Euro na Steam :violent Za dodatek, demo, betatest czy teaser?
prawdziwy_zabix
Posty: 14
Rejestracja: 28 lipca 2009, 22:30
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: prawdziwy_zabix »

Buahaha ArmA2 to badziew a oni już dodatek robią :mrgreen: . Oj boimy się OFP2 boimy :party .
Najlepszy gracz polskiej sceny OFP, jeden z najlepszych na świecie. Liczne zwycięstwa przeciwko GROM i 8BZ u boku najlepszego klanu polskiej i światowej sceny OFP 25DKP.
omaha_pl
Posty: 71
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 19:58
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: omaha_pl »

eJay zgzdam sie z toba w calosci.To sa jakies kpiny,BIS pisze ze poprawi teraz grafike itd.. To mogli juz napisac przed premiera Arma 2 ,zeby tego nie kupowac bo gra jest skopana i super bedzie dopiero w dodatku ,ktory zreszta jest samodzielny :o .Czyli wychodzi na to ze Ja i inni ktorzy kupili Arme 2 za gruby grosz (poza Polska) wyszli na idiotow .
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: mant3z »

ARMA II Operation Arrowhead will be presented during the Gamescom; trade fair for interactive games and entertainment in Cologne, Germany 19th – 23rd August 2009. Visit us at our stand in hall 4.2, stand no. L034.
Za tydzień szczegóły dotyczące tego dodatku lub nowej gry :)
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: Cleric »

Widać kaska im się skończyła przedwcześnie :D

Aż tak źle się ArmA2 sprzedaje że na starcie już muszą ratować budżet wydawaniem dodatku?
omaha_pl pisze:Czyli wychodzi na to ze Ja i inni ktorzy kupili Arme 2 za gruby grosz (poza Polska) wyszli na idiotow .
Tylko nie mów że rzeczywiście spodziewałeś sie czegoś innego :lol: :mrgreen: :angel
Obrazek

Obrazek
omaha_pl
Posty: 71
Rejestracja: 25 czerwca 2009, 19:58
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: omaha_pl »

Cleric.Tak spodziewalem sie naprawde czegos innego.Przed wydaniem gry przegladalem z wypiekami na twarzy armagame.pl ,te wszystkie pojazdy ,samoloty ,smiglowce i bog wie co jeszcze .Myslalem sobie ,to bedzie kozak (tymbardziej ze od lat slyszalem tylko jaki to zajebisty nie byl OFP ,ze seria BF sie chowa)realizm itd ... A tu co ? Samoloty lataja jakby byly zawieszone na sznurku, jesli wogole je widac w multi ,swoja droga multi to w sumie tylko infantry .Gdzie wsparcie smiglowcow ,wielu czolgow i innych pojazdow opancerzonych?.Gdzie te wielkie bitwy w multi.Jakbym chcial sobie pochasac tylko w infantry to moge za darmo w americas army 2.8 sobie popykac.Tez sa rozlegle mapy i realizm.Po cholere te wszystkie pojazdy i samoloty jak w multi ich nie uswiadczysz.Teraz jeszcze kaza mi placic kolejna kase zebym mogl w koncu pograc bezstresowo ,z poprawionym silnikiem i z poprawiona cala masa bledow (daj boze) Juz sie nie nabiore na produkt BIS .W dzisiejszych czasach nie wystarczy tylko powiedziec ze produkt jest super itd... trzeba to udowodnic .A BISowi jeszcze sie to nie udalo .
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: JonPL »

Omaha_PL pisze:Gdzie wsparcie smiglowcow ,wielu czolgow i innych pojazdow opancerzonych?.Gdzie te wielkie bitwy w multi
IC-ArmA bądź pochodne;
Omaha_PL pisze:rozlegle mapy
1+ km zamkniętego terenu vs np. 200 km otwartego... emmm. To dosyć spora różnica.
Omaha_PL pisze:realizm
Takiego "realizmu" pełen jest i CS :)
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 Operation Arrowhead”