ArmA 2: Operation Arrowhead

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2OA

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
2M1R
Posty: 63
Rejestracja: 27 marca 2008, 16:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: 2M1R »

Dla zainteresowanych: http://www.gram.pl/sk8_9AzeJO3_ARMA_2_O ... whead.html
Proponuje zwrócić uwagę na datę wysyłki :)
Andriey
Posty: 105
Rejestracja: 08 czerwca 2009, 09:13
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: Andriey »

Eee, specjalnie tak napisali by właśnie lud ich wybrał, a za pare dni zmienią na 29:)
Spec Służby
2M1R
Posty: 63
Rejestracja: 27 marca 2008, 16:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: 2M1R »

Po tym co przeczytałem w odpowiedziach BISu zastanawiam się czy nie odwołać zamówienia... Płatne DLC, SecuROM... Teraz widać prawdziwą pazerną naturę Cechów... Poza tym mają w poważaniu userów Linuksa... Lepiej by się z tego wyczofali bo zamiast moich pieniędzy zobaczą mój środkowy palec :rant
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: ufoman »

To oni naprawde robia to dla kasy?

Jestem w szoku...
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: eJay »

2M1R pisze:Po tym co przeczytałem w odpowiedziach BISu zastanawiam się czy nie odwołać zamówienia... Płatne DLC, SecuROM... Teraz widać prawdziwą pazerną naturę Cechów... Poza tym mają w poważaniu userów Linuksa... Lepiej by się z tego wyczofali bo zamiast moich pieniędzy zobaczą mój środkowy palec :rant
Ach ten pazerny BiS, chcieli by zarobić, Ci krwiożerczy kapitaliści arghhhh! Na pohybel! Powinni sprzedawać tę grę po kosztach, najlepiej za darmo.

Po pierwsze - DLC będą i płatne i bezpłatne (jak Apache i kampania Eagle Wing)
Po drugie - nie wiadomo co będzie zawierać DLC
Po trzecie - zapewne będą wydzielone serwery z DLC jak i bez
Po czwarte - to nie jest gra z rankingowymi serwerami jak BC2, DLC można olać.
Po piąte - Gry BIS miały zdejmowane zabezpieczenia po patchu, Securom jest najmniej inwazyjnym syfem.
Po szóste - pazerność Czechów polega na tym, że chcą po prostu zarobić, to rynek gier, a nie hobby.
Po siódme - Pod Linuxa to są narzędzia do serwerów, a nie gra. Za dużo było z tym roboty i różnie działało, poza tym rzadko kiedy serwery pod Linuxa przekraczały fazę bety. Środowisko Windowsa jest mimo wszystko bardziej przewidywalne.
Po ósme - twój środkowy palec mało ich interesuje, na forum BiS jest bardzo duże zainteresowanie grą
Po dziewiąte - nikt nie obiecywał po Arrowheadzie rewolucji. To taka ArmA 2 w wersji 1.1 z FLIRem i paroma usprawnieniami.
Po dziesiąte - wbij sobie te punkty do głowy i nie pisz bzdur jak się na czymś nie znasz.
2M1R
Posty: 63
Rejestracja: 27 marca 2008, 16:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: 2M1R »

eJay pisze:
Ach ten pazerny BiS, chcieli by zarobić, Ci krwiożerczy kapitaliści arghhhh! Na pohybel! Powinni sprzedawać tę grę po kosztach, najlepiej za darmo.

Po pierwsze - DLC będą i płatne i bezpłatne (jak Apache i kampania Eagle Wing)
Po drugie - nie wiadomo co będzie zawierać DLC
Po trzecie - zapewne będą wydzielone serwery z DLC jak i bez
Po czwarte - to nie jest gra z rankingowymi serwerami jak BC2, DLC można olać.
Po piąte - Gry BIS miały zdejmowane zabezpieczenia po patchu, Securom jest najmniej inwazyjnym syfem.
Po szóste - pazerność Czechów polega na tym, że chcą po prostu zarobić, to rynek gier, a nie hobby.
Po siódme - Pod Linuxa to są narzędzia do serwerów, a nie gra. Za dużo było z tym roboty i różnie działało, poza tym rzadko kiedy serwery pod Linuxa przekraczały fazę bety. Środowisko Windowsa jest mimo wszystko bardziej przewidywalne.
Po ósme - twój środkowy palec mało ich interesuje, na forum BiS jest bardzo duże zainteresowanie grą
Po dziewiąte - nikt nie obiecywał po Arrowheadzie rewolucji. To taka ARMA 2 w wersji 1.1 z FLIRem i paroma usprawnieniami.
Po dziesiąte - wbij sobie te punkty do głowy i nie pisz bzdur jak się na czymś nie znasz.
Po 1: Nie odmawiam BISowi prawa do zarabiania ale nie pasuje mi forma... Co chwila kupować DLC z jednym pojazdem i dodatkowym camo... Mogli by sobie pomalutku robić dodatkowy kontent a np. za pół roku udostępnić cały zestaw małych dlc jako jeden wspólny dodatek.
Po 2: Dzielenie na serwery z płatnym DLC i bez nich wg mnie dzieli i tak małą społeczność.
Po 3: Brak Linuksowych serwerów dedykowanych to tylko wynik lenistwa developerów. A argument o braku stabilności platformy LinuxUnix. uważam jako wynikający z braku wiedzy... Prawie cała infrastruktura internety stoi na Linuksie albo innych *niksach. Co do klientów gier na Linuksa to id software i kilka innych firm pokazało ze się da to tylko kwestia przestawienia mentalności skrzywionej monopolem M$. Ostatnio Valve się przymierza do Linuksa oby nie było tak jak z UT3 ;) Sam używam Linuksa na co dzień jako głównego systemu a windowsa trzymam tyko jako konsole do gier... Chętnie bym kupił linuksową wersje ArmA.

A OA po namyśle dam jednak szanse...:)
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: Rainbow »

2. To prawda, ale taka sytuacja występuje już od czasów OFP, gdzie masz serwery z modami i bez.
3. Z tego co wiem, to aktualnie pracują nad wersją linuksową serwera dedykowanego.
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2021, 18:46 przez Rainbow, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: mant3z »

Dajcie sobie spokój z komentowaniem osób, które generują płaczliwe posty.
Ludzie myślą, że jak dostają rozszerzenie za 60zł to dostaną nową grę z nowym silnikiem graficznym/fizycznym/dźwiękowym a w ogóle to VBS4 z 16 kampaniami :D

kondor: usunięto epitet
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: FOX-PL* »

A no właśnie i znów zaczyna się płacz i lament graczy, tak jak to było podczas premiery Army II. Tylko tym razem problemem jest co nie dopracował bis i czemu to nie jest kolejna odsłona pokolenia OperationFlashpoint. Ludzie przestańcie narzekać. Nie mieliście gry w łapie więc nic nie wiecie. Uważacie i oceniacie OA po samych filmikach, screenach i recenzjach nawet samych autorów. Kupicie grę, zainstalujecie i w tedy możemy pogadać gdy odczujecie na własnej skórze czy OA jest do bani czy zajebiste. A co do ACE pod OA podejrzewam, że już tak popularne nie będzie ze względu na zmiany w OA zaporzyczone z aceka ale zobaczym, może po czasie populacja graczy army się podzieli.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: SaS TrooP »

Ja tam tego dodatku nie popieram, ale i tak go kupię. Nie rozumiem bulwersacji związanych z zarobkiem: mamy wolny rynek, każdy dyktuje swój własny content a nie ceny i musi utrzymać się na rynku.
Nie podoba mi się problem z serwerami. Co, jeśli Arrowhead będzie zawierać usprawnienia w stosunku do Army 2, które w zasadzie wymuszą kupno DLC celem pogrania w sieci?
Awatar użytkownika
barth89
Posty: 74
Rejestracja: 05 lipca 2009, 22:00
ID Steam:
Numer GG: 5828812
ID gracza: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: barth89 »

Ja niestety kupię OA dopiero w połowie lipca... Nie opłaca mi się kupować w czerwcu, bo jadę na wczasy etc etc... No niestety, będę musiał się przez prawie miesiąc obejść smakiem :P
Phenom II X2 550 @ 3.5 & Zalman 9700NT <> Radeon 4850 512MB DDR3 @ 700/1100 & Auras Fridge <> 4 GB DDR2 800MHz GeIL Ultra + PDP Patriot <> AsRock A780GXH 128M <> SB X-Fi Xtreme Audio <> Pentagram Silent Force 460W <> Windows 7 64-bit
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 Operation Arrowhead”