Pomocy! Straciłem tekstury w grze! Win10

Pytania i porady na tematy techniczne związane z Arma2 oraz Arma2OA.

Moderator: Inkwizytor

Regulamin forum
Przed zadaniem pytania proszę się zastosować do niniejszych wskazówek:

1. Przeszukaj forum używając funkcji "Szukaj". Nowe wydania Arma mają wiele wspólnych cech z poprzednią wersją i jest wysoce prawdopodobne, że można posłużyć się analogią.
2. Sprawdź w dziale Pomoc Techniczna czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
3. Tworząc nowy wątek wybierz podforum tematyczne adekwatne do problemu lub zapytania.
4. Tworząc nowy wątek nie wpisuj enigmatycznie nazwy tematu typu "Pytania", "Pilne", "Potrzebna pomoc"
5. W nazwie tematu wpisz coś konretnego, to czego dotyczy pytanie lub problem np.: "Jak zmienić na inny przycisk wybierania celu(domyślenie Tab)"
6. Nie zadawaj na raz wielu pytań w jednym temacie. Lepiej otworzyć kilka tematów, każdy na osobny problem. Ułatwi to śledzenie poszczególnych wątków, lepiej widać na co została udzielona odpowiedź.
7. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania poinformuj czy jest to dla ciebie satysfakcjonujące i pomocne.
8. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania podziękuj. Autorowi postu, który przyczynił się do pomocy wystaw pozytywną opinię(daj pochwałę).
9. Jeśli sam rozwiązałeś problem lub znalazłeś odpowiedź, poinformuj o tym. Tą informacją pomożesz innym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lygi
Posty: 84
Rejestracja: 05 lutego 2010, 17:31
ID Steam:
ID gracza: 0

Pomocy! Straciłem tekstury w grze! Win10

Post autor: Lygi »

Zaktualizowałęm windows do 10 i straciłem tekstury w grze . Co robić ? Czy jest jakaś dodatek? Poprawka ? Łatka ? Cokolwiek ?
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Pomocy! Straciłem tekstury w grze! Win10

Post autor: Slawek »

Posiadam Win10 z najnowszą aktualizacją 1510. Sprawdziłem Arma2OA v1.63 i działa bez problemów.
Windows 10 Pro zainstalowany z poziomu Win8.1 Pro jako czysty system bez przenoszenia plików a gry ze Steam przywrócone z kopi zapasowej plików gry z innego dysku.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
Mickie Black
Posty: 26
Rejestracja: 10 listopada 2015, 02:09
ID Steam: [UKSF] Mickie_Black
Numer GG: 55752673
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Pomocy! Straciłem tekstury w grze! Win10

Post autor: Mickie Black »

Czołem,

specjalnie zainstalowałem OA na służbowym laptopie z 10tką i mam podobny problem. Ponadto, coś nie tak z dźwiękiem, taki jakby przesterowany.
Obrazek
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Pomocy! Straciłem tekstury w grze! Win10

Post autor: Slawek »

Teraz pytanie jak zainstalowaliście 10tkę i z jakiego systemu. Może aktualizując stary system z przenoszeniem plików nawalają jakieś biblioteki.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
Mickie Black
Posty: 26
Rejestracja: 10 listopada 2015, 02:09
ID Steam: [UKSF] Mickie_Black
Numer GG: 55752673
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Pomocy! Straciłem tekstury w grze! Win10

Post autor: Mickie Black »

Wcześniej miałem 8.1. Najpierw pobrało wszystkie aktualizacje, później Win10, bezpośrednio z pulpitu. Na ósemce Arma działała bez problemów. Może nowy system jest bardziej zasobożerny i przy odpalonej grze zaczyna brakować pamięci? Właściwie, to na 10tce Arma 2/OA wygląda jak Arma1 z najnowszym patchem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lygi
Posty: 84
Rejestracja: 05 lutego 2010, 17:31
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Pomocy! Straciłem tekstury w grze! Win10

Post autor: Lygi »

Problem już naprawiony. Dziękuje za pomoc
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Pomocy! Straciłem tekstury w grze! Win10

Post autor: Slawek »

Lygi pisze:Problem już naprawiony.
Może podzielisz się informacją jak rozwiązałeś problem. Pewnie znajdzie się gracz z podobnym problemem.
Do jakiej wersji zaktualizowałeś grę aby działała na Win10?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc techniczna oraz FAQ”