Gotowe "zestawy" uzbrojenia i wyposażenia z ACE

Edytor Arma (Arma, Arma2, Arma2OA)

Moderatorzy: kondor, Inkwizytor

ODPOWIEDZ
VeaVictis
Posty: 79
Rejestracja: 19 września 2008, 08:02
ID Steam:
Numer GG: 1489462
ID gracza: 0
Lokalizacja: lubuskie

Gotowe "zestawy" uzbrojenia i wyposażenia z ACE

Post autor: VeaVictis »

Mam pytanie, czy istnieje może program przy pomocy którego dodaje się naszym jednostkom gotowe już zestawy broni i wyposażenia wg własnego uznanina?? Przy czym chodzi mi o bron i ekwipunek z ACE2. Ewentualnie, czy ktoś mógłby podać wzór prostego skryptu ?? Pozdrawiam
"Spadochroniarze nie umierają.... Idą do piekła,żeby się przegrupować."
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gotowe "zestawy" uzbrojenia i wyposażenia z ACE

Post autor: FOX-PL* »

Jemu pewnie bardziej chodziło o wyciągniecie tych pukawek i według własnego życzenie przydzielenia jednostkom a po za tym wyciągnięcia paczki broni z ACE aby móc z nich postrzelać nie odpalając tego moda.
*VeaVictis Sorry kolego ale tego sie nie da jeśli nie odpalisz moda ACE ale owszem gdy go uruchamiasz jesteś wstanie:
w init wpisujesz: removeAllWeapons this; removebackpack this; this addweapon... ;this addmagazine...

Broń i magazynki znajdziesz w linku SaS TrooP.

Ogólnie rzecz biorąc temat podobny już jest na forum.
viewtopic.php?f=79&t=3744&hilit=removeAllWeapons
VeaVictis
Posty: 79
Rejestracja: 19 września 2008, 08:02
ID Steam:
Numer GG: 1489462
ID gracza: 0
Lokalizacja: lubuskie

Re: Gotowe "zestawy" uzbrojenia i wyposażenia z ACE

Post autor: VeaVictis »

Dzięki za zainteresowanie tematem. Nie, nie chodziło mi o zwykłe AddWeapon, właśnie tego chciałbym uniknać,chociaż obawiam się,że bedzie to niemożliwe. Interesuje mnie bardziej coś w stylu programu/narzędzia chyba ArmA Edit, gdzie można wybierać spośród broni i ekwipunku. Niestety w Arma Edit są tylko podstawowe bronie. A mnie interesuja te z ACE. Chodzi mi o to,aby np. każdy członek oddziału posiadał stopery, gogle, maskę p.gaz. granaty błyskowe, apteczki itp. Widziałem gdzieś update do programu ArmA Edit, gdzie ktoś dorzucił całą paczke broni RH AK, Myślałem bardziej o czymś takim,żeby za każdym razem nie trzeba było wklepywać "removeAllWeapons this; removebackpack this; this addweapon... ;this addmagazine..."
"Spadochroniarze nie umierają.... Idą do piekła,żeby się przegrupować."
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Gotowe "zestawy" uzbrojenia i wyposażenia z ACE

Post autor: SaS TrooP »

Możesz edytować plik iArmA Edit i umieścić tam listę z ACE Wagn. Ale zajmie to DUŻO czasu i nie jest takie przyjemne.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gotowe "zestawy" uzbrojenia i wyposażenia z ACE

Post autor: FOX-PL* »

Możesz równie dobrze wklepać jednemu gościowi wyposażenie takie które będą mieli wszyscy no i kopiuj wklej pozostałym jeśli chcesz urozmaicić odpowiednio żołnierz kaemista medyk artylerzysta i takie tam, to co za problem skopiować jednostki po wpisaniu pierwszemu z nich całego arsenału. Każdy kurcza by szedł na łatwiznę. Myślisz, że addonmarker lub missionmarker robi coś od podstaw, wszystko jest powielane tylko przy okazji urozmaicane. Dlatego najlepszy sposób na zrobienie czegoś to szablon a następnie kopiuj i wklej.
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Gotowe "zestawy" uzbrojenia i wyposażenia z ACE

Post autor: JonPL »

ta + kolejna strona, stuff od Krause.

Innego nie ma dostępnego publicznie.
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
VeaVictis
Posty: 79
Rejestracja: 19 września 2008, 08:02
ID Steam:
Numer GG: 1489462
ID gracza: 0
Lokalizacja: lubuskie

Re: Gotowe "zestawy" uzbrojenia i wyposażenia z ACE

Post autor: VeaVictis »

JonPL ;) dzięki wielkie. Ściągnałem, rozpakowałem przejrzałem config i analogicznie staram sie zrobić podobnie u siebie ;) Poki co idzie :p. Jednak żeby nie było różowo,muszą pojawić się błędy... I tak oto: Mam jednostkę SJB_SAS (wersja do ACE) chciałbym dodać jej plecak z tej paczki http://www.armaholic.com/page.php?id=13793 duży plecak w maskowaniu DPM i co?? "no entry 'bin\config.bin\LEN_Backpack_DPM' ". Próbowałem dodać plecak z ACE i wszystko działa normalnie. W czym tkwi problem??
"Spadochroniarze nie umierają.... Idą do piekła,żeby się przegrupować."
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Gotowe "zestawy" uzbrojenia i wyposażenia z ACE

Post autor: JonPL »

komenda addBackpack zamiast addWeapon, to są chyba plecaki w systemie BIS, nie ACE.
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycja oraz tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”