Dołącz do społeczności GameHolics

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
pTX
Posty: 6
Rejestracja: 18 grudnia 2013, 23:38
ID Steam:

Dołącz do społeczności GameHolics

Post autor: pTX »

Witamy,

Społeczność graczy GameHolics zaprasza wszystkie chętne osoby zainteresowane graniem w większym gronie.

Czym jest GameHolics?

GameHolics to projekt społeczności graczy, którzy chcą wspólnie grać i spędzać czas.

Czym się zajmujemy?

W dwóch słowach: wspólnym graniem. A tak dokładniej graniem z graczami należącymi do społeczności GameHolics, organizacją turniejów, konkursów oraz wspólnym spędzaniem czasu na TeamSpeaku oraz w grze.  Cenimy sobie komunikację więc używamy oraz wymagamy używania serwera głosowego TeamSpeak 3. Dzięki temu powstaje społeczność graczy, którzy zawsze pomogą z problemem występującym w danej produkcji, wspólnie grają w wybranym przez siebie gronie oraz cieszą się wspólną rozgrywką, która jest o wiele ciekawsza niż gra samemu. Merytoryczne bazy poradników i tekstów dotyczące gier które nie są nam obce.

Jaki jest nasz cel?

Najważniejszym celem jest skupienie przyjaznych graczy i stworzenie dużej, zgranej społeczności. Wszyscy bardzo lubimy grać online w przeróżne tytuł – poczynając od Minecrafta, Arma po Diablo 3, Battlefielda i masę innych gier.
 
W skład społeczności wchodzi:
- Strona internetowa,
- Forum internetowe,
- Własny serwer głosowy TeamSpeak 3 (512 slotów),
- Własne serwery w wielu grach.
 
Lista gier w jakie aktualnie gramy/posiadamy:
http://gameholics.pl/lista-gier/


Serwer TeamSpeak 3:
IP: ts.gameholics.pl

Strona internetowa:
http://www.gameholics.pl

Aby dołączyć do społeczności należy wejść na nasz serwer TeamSpeak. Następnie zostanie przydzielona ranga pozwalająca na poruszanie się po serwerze (po wcześniejszej rozmowie).
Jeżeli chodzi o wiek. Tutaj nie mamy ustalonego minimalnego progu, jednak od każdego jak i siebie wymagamy przyzwoitego zachowania i szanowania innych osób znajdujących się na TeamSpeaku.
 
Przynależność do społeczności nie jest wiążąca (jeżeli ktoś posiada inny klan i nie chce go opuszczać – nie widzimy w tym problemu). Tam gdzie istnieje możliwość posiadamy stworzone klany/gildie o nazwie naszego community jednak grać z nami jako wszystkimi osobami należącymi do społeczności może każdy.
Obrazek

pTX
Posty: 6
Rejestracja: 18 grudnia 2013, 23:38
ID Steam:

Re: Dołącz do społeczności GameHolics

Post autor: pTX »

Witam,

Minął miesiąc więc pozwolę sobie odświeżyć temat. Zapraszam serdecznie.

Przypominam:
Aby dołączyć do społeczności należy wejść na nasz serwer TeamSpeak i przejść na kanał Przydzielanie rang i kontakt z adminami! (Wtedy bot poinformuje kogoś z administracji o Twoim przybyciu). Następnie zostanie przydzielona ranga pozwalająca na poruszanie się po serwerze (po wcześniejszej rozmowie).

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”