Warfare i kupno broni

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
GraczArmaKris
Posty: 17
Rejestracja: 14 czerwca 2013, 21:05
ID Steam:

Warfare i kupno broni

Post autor: GraczArmaKris »

Cześć.

Jakiś czas temu miałem pytanie co do trybu warfare i otrzymałem satysfakcjonującą mnie odpowiedź.
mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tego trybu.
Podczas walk i kupna jednostki należy dokonać wyboru - czy kupujemy żołnierza, medyka, snajpera etc.
Między innymi jednostką do wyboru jest żołnierz z bronią przeciwpancerną. Super.

Tu pojawia się jednak problem. Za każdym razem gdy kupuję tę jednostkę, otrzymuję żołnierza z bronią przeciwpancerną, ale nie z Javelinem, który jest doskonały na akcje przeciwko wszelkim pojazdom.
Pragnę zaznaczyć, iż mówię o Armie 1 czyli Armed Assault.

W armie 2 jest bodajże wybór co do jednostki przeciwpancernej, którą chcemy otrzymać, lecz w pierwszej części tego wyboru nie mamy.

Pomyślałem więc, że nic nie szkodzi - wystarczy iż moim żołnierzom dokupię tę broń (a przy okazji medykom ulepszę karabiny lub dorzucę magazynki). Niestety. Nigdzie nie mogę odnaleźć sposobu by zakupić moim żołnierzom inne bronie, niż otrzymane podczas zakupu jednostki.

Np: Kupuję strzelca i otrzymuję go wraz z wyposażeniem w postaci prostego karabinu M16, chciałbym jednak mu ten karabin ulepszyć (chociażby o jakiś lepszy celownik). Jeśli chodzi o ulepszanie MOICH broni to nie ma problemu, wchodzę do bazy i dokonuję zmian, jak jednak ulepszyć broń (tudzież ją zmienić) moim podwładnym?
Nigdzie takiej funkcji nie widziałem, a szukałem w moim punktach "Camp" oraz bazie głównej. Jedyna funkcja którą widzę o zmiana broni mojej własnej, jak jednak zmienić broń moim żołnierzom?
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Warfare i kupno broni

Post autor: Tenk »

Z tego co pamiętam w Warfare zarówno w A1 jak i w A2 nie ma możliwości przydzielania broni swoim AI, zawsze mają domyślną.
GraczArmaKris
Posty: 17
Rejestracja: 14 czerwca 2013, 21:05
ID Steam:

Re: Warfare i kupno broni

Post autor: GraczArmaKris »

Dziękuję bardzo za odpowiedź. No cóż, troszkę szkoda, ale jakoś trzeba sobie radzić.
AI w postaci żołnierzy przeciwpancernych jest dość "nadwrażliwe" i lubi swoje pociski marnować na np gniazda KM, stąd fajnie jakby mieli javeliny.

No ale trudno, jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Warfare i kupno broni

Post autor: SaS TrooP »

Teoretycznie kupujesz sobie broń, wyrzucasz na ziemię, rekrutujesz AI i powinieneś móc ją zamienić przez rozkazy akcji na klawiszu 6...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”