ACE Warfare brak pieniędzy

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Haggs
Posty: 1
Rejestracja: 09 marca 2012, 13:50
ID Steam:

ACE Warfare brak pieniędzy

Post autor: Haggs »

Witam!

Ja i mój kolega mamy problem z trybem Warfare w modzie ACE w ArmA 2 Operation Arrowhead.
Polega on na tym, że gdy zapiszemy grę i wyłączymy serwer by potem sobie zagrać, to zawsze ten kto hostuje serwer ma tyle pieniędzy ile miał przedtem, a klient (w tym przypadku mój kolega) ma zawsze <null> lub <any>. Nie chcemy grać 12 godzin bez przerwy żeby skończyć wreszcie mecz. Gdy próbujemy sobie "przelać" pieniądze nawzajem, nic się nie dzieje.
Dodam też, że gramy na patchu 1.60, Warfare BE V2.069 ACE [Chux 1.5] - Takistan i Warfare BE V2.068 ACE [Chux 1.5] - Chernarus (one są automatycznie instalowane razem z modem ACE) i dajemy sobie maksymalną liczbę dolarów. Gramy bez SI Zachodu i Wschodu(tylko rebelianci w wioskach), a dowódcą frakcji jest SI. Czy istnieje wyjście z tej sytuacji, aby każdy z nas miał tyle pieniędzy co wcześniej?

Z góry dziękuję
Haggs
Awatar użytkownika
bates911
Posty: 27
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 23:54
ID Steam:
Numer GG: 1668468
ID gracza: 0

Re: ACE Warfare brak pieniędzy

Post autor: bates911 »

Jest to bug z nieskończoną ilością kasy, tak niestety jest, to samo się pojawia jak blokuje się sloty AI. Niestety warfare nie jest przystosowany do zapisu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”