Server koszty itp

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maslak44
Posty: 83
Rejestracja: 16 lipca 2011, 11:54
ID Steam:
Numer GG: 12228007
ID gracza: 23635
Lokalizacja: Darłowo

Server koszty itp

Post autor: maslak44 »

Witam ostatnio z zastanawiam się nad założeniem severa do A2+A2OA i mam pytanie ile kosztuje utrzymanie takiego servara lub opłaty za 1 miesiąc serv 20 slotowy i jakiś dobry host do tego
"Tam, gdzie trzeba działać w sposób niekonwencjonalny, a jednocześnie profesjonalny, możemy liczyć na GROM. Ta jednostka da sobie radę z najbardziej nietypowymi zadaniami."

Aleksander Kwaśniewski - Prezydent RP.

ObrazekObrazek
Chłop bez wojska to nie chłop
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Server koszty itp

Post autor: Tenk »

Firm oferujących dedyki do ArmA 2 jest garstka, nie pamiętam nazw więc nie podam, ale cenowo wychodzi około 1.5-2 zł za slota miesięcznie.
Lecz ja nigdy nie ufałem takim firmą, lepiej zainwestować w maszynę serwerową, szczególnie jeżeli masz dobre łącze. Na takim serwerze sam jesteś sobie królem, robisz co chcesz i kiedy chcesz, nie musisz czekać aż admin łaskawie spełni twoją prośbę jak w przypadku wynajmowanego dedyka.
Awatar użytkownika
maslak44
Posty: 83
Rejestracja: 16 lipca 2011, 11:54
ID Steam:
Numer GG: 12228007
ID gracza: 23635
Lokalizacja: Darłowo

Re: Server koszty itp

Post autor: maslak44 »

aha a wie ktos jakie to hostingi bo moje łącze za słabe wysyłanie ma ;/
"Tam, gdzie trzeba działać w sposób niekonwencjonalny, a jednocześnie profesjonalny, możemy liczyć na GROM. Ta jednostka da sobie radę z najbardziej nietypowymi zadaniami."

Aleksander Kwaśniewski - Prezydent RP.

ObrazekObrazek
Chłop bez wojska to nie chłop
Nero
Posty: 1
Rejestracja: 28 sierpnia 2011, 21:16
ID Steam:

Re: Server koszty itp

Post autor: Nero »

posiadam serwer dedykowany o dużej mocy w serwerowni, możemy się dogadać i ci postawie serwer do gry
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”