Wspólne granie Domination.

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tasior2103
Posty: 83
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:45
ID Steam:
ID gracza: 0
Kontakt:

Wspólne granie Domination.

Post autor: tasior2103 »

Witam wszystkich, jestem nowy na forum wiec na wstępie napiszę coś o sobie. Imię Marcin, wiek 29 lat. Chyba wystarczy danych osobowych. Jestem miłośnikiem symulatorów takich jak Lock On, czy FSX oraz Army 2. Szukam kilku chętnych do wspolnego grania w Armę 2 lub OA (preferowane) na TS. Szczególnie wkręcają mi się misję Domination. Jeżeli ktoś zainteresowany to kontakt na xfire : tasior2103, gg 24006848 (gg prawie nie używam), lub na forum. Pozdro.
http://www.armafans.pl
<ze względu na drastyczne sceny ten link został usunięty>

Obrazek
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Wspólne granie Domination.

Post autor: Slawek »

A nie lepiej wbić na głównego TS-a Arma2.pl.
srv2.multigaming.pl:9521
Mamy kanały publiczne dla graczy pykających gdzieś na publikach jak i stałe grupy mające własne serwery gry.
Info o dedykowanych serwerach:
viewtopic.php?f=64&t=2594
Poczytaj może znajdziesz coś dla siebie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wspólne granie Domination.

Post autor: VoY »

Tak jak wspomniał Sławek - wal na TS. Pisanie tu o chęci grania nie ma sensu. Chętni do grania przychodzą na TS na kanały Public.

Tak na marginesie jak można grać Domination? :) Zagrałem wczoraj z gościami z UK i Norwegii. Dramat i ból. Cała załoga grała w stylu - respawn do masztu, teleport na HQ1, 5 strzałów i dead, w respie do masztu i teleport na HQ1, 10 strzałów i dead ....
Byłem tak zdumiony tym bezsensownym stylem gry że zostałem tam do końca - 2.5godz. Jedyny gość który zrobił na mnie wrazenie to pilot który transportował wraki lub pojazdy w rejona walk. Pełen szacun - zero strzelania tylko logistyka i wspaniała współpraca z resztą graczy. Facet rozumiał o co chodzi w grze ArmA. Nie jest to nic nowego bo PH WAR mamy tylko takich :)

Zastanów się Marcin co Cię bawi w tej grze, czego w niej się doszukujesz a potem szukaj rodzaju rozgrywki. Domination to raczej lamerski obraz możliwości ArmA2.

Finalizując - zapraszamy na TS.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
tasior2103
Posty: 83
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:45
ID Steam:
ID gracza: 0
Kontakt:

Re: Wspólne granie Domination.

Post autor: tasior2103 »

Hehe to mnie teraz zaskoczyłeś z tym Domination, wlaśnie nie trzeba tak grac jak ci goście. Jak masz z kim to można nieźle współpracować np. przy side missions. Postaram się wieczrem wpaść na TS i sie zobaczy. Moja ksywka w grze to Wladziu.
http://www.armafans.pl
<ze względu na drastyczne sceny ten link został usunięty>

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”