Partyjka dziś wieczorem

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grrruby
Posty: 3
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 14:23
ID Steam:
Numer GG: 8660734
Lokalizacja: Lublin/Tarnobrzeg

Partyjka dziś wieczorem

Post autor: Grrruby »

Witam, jestem tutaj nowy, i dopiero zaczynam z ARMA II, niestety bez dodatku.
Chciałbym zapytać czy byłby ktoś chętny, aby zagrać dziś wieczorem tak o 21 jakąś partyjkę w multi, i przekazać mi trochę wiedzy :)
Niestety są tak upalne dni, że mój komp za dnia wyłącza się mimo niereferencyjnego chłodzenia na procku, więc gra w dzień odpada, natomiast wieczorkiem już jest ok :)

8660734 to mój numer gg, jeśli ktoś chciałby dzisiaj pozamiatać, to proszę o odzew na gg, bądź tutaj :)
Z góry dzięki za pomoc i odzew :)
Jestem pewien że szybko wtoczę się w klimat tej gry, bo zrobiła na mnie mocne wrażenie, ale dopiero teraz ją kupiłem, bo w wersji 1.o była mocno niestabilna i niezoptymalizowana, i cieniutko było na 8800gt, no ale że zawitał do mnie XDX 679X (nie chwalę się, tylko dzielę informacjami :P) to gra śmiga niesamowicie. :)

Pozdrowienia .
Grrruby
I Whispered in her ear:
U better fear me dear
Cause I am Death
I`ll Take that sh*t, You`re calling Life
In a single FU**ING BREATH!
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Partyjka dziś wieczorem

Post autor: Tenk »

Witaj
Z całego serca polecam nabycie dodatku. Na allegro dostaniesz nawet za 40zł. Później dociągnij sobie ACE2, jest to mod dodający bardzo dużo ciekawych rzeczy, np. usprawnia AI, dodaje system ran i leczenia oraz masę broni, jednostek i pojazdów. Jeżeli lubisz zgrane gry i dobrym towarzystwie to zapraszamy do nas na forum. Chętnie udzielimy odpowiedzi i pomożemy w "ogarnięciu" gry i modów ;)
Awatar użytkownika
Grrruby
Posty: 3
Rejestracja: 07 czerwca 2011, 14:23
ID Steam:
Numer GG: 8660734
Lokalizacja: Lublin/Tarnobrzeg

Re: Partyjka dziś wieczorem

Post autor: Grrruby »

Grałem dziś z ekipą z COSA, i naprawdę przyjemnie się grało :)
Najpierw troszkę co-op'a, a potem free for all :)
Wypas!
I Whispered in her ear:
U better fear me dear
Cause I am Death
I`ll Take that sh*t, You`re calling Life
In a single FU**ING BREATH!
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Partyjka dziś wieczorem

Post autor: Tenk »

Hehe fakt, bardzo przyjemna rozgrywka. Dzisiaj również zapraszamy do gry o godzinie 20.00 na serwerze COSA. Specjalnie dla nowych graczy, nie posiadających dodatku Operation Arrowhead, serwer został przestawiony na czystą ArmA 2 bez żadnych modów, aby każdy mógł zagrać z nami misje coop i poczuć co znaczy słowo klimat w świecie ArmA. Zapraszam ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”