Serwery role play/real life

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Maul
Posty: 20
Rejestracja: 08 września 2010, 23:44
ID Steam:
ID gracza: 0

Serwery role play/real life

Post autor: Maul »

Witajcie. Chciałbym spytać czy ktoś grał na mapie czy może modzie "zagrad real life" coś w tym stylu. Mam kilka pytań na temat tego.
Z tego co widziałem są dwa serwery które to obsługują, i mam pytania. Jak obrabować bank, i co jaki czas można to robić bądź co jest potrzebne do tego.

Dziś widziałem że ktoś latał A-10'tką, też chętnie dowiem się w jaki sposób dostać takie cacko. Oraz jak najszybciej zdobyć pieniądze będąc w "Cop" czyli policji.

To są pytania które aktualnie nachodzą mi na myśl. Pozdrawiam.
Maul
Posty: 20
Rejestracja: 08 września 2010, 23:44
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Serwery role play/real life

Post autor: Maul »

Nikt tutaj nie wchodzi na takie serwery, co?
KomornikPL
Posty: 11
Rejestracja: 04 marca 2011, 13:50
ID Steam:

Re: Serwery role play/real life

Post autor: KomornikPL »

Więc tak ja gram na zargabad life . W policji na samym początku kupujesz trening za 25k , wtedy wypłata leci po ok 9k . Gdy przestępca ma dużą liczbe bounty ( czy jakoś tak ) i go zabijesz dostajesz pieniądze . Za eskortowanie konwoju cały team dostaje 65k . Hmm ogólnie za treningi masz większą wypłatę więc jak miałem ten pierwszy trening i "SOBR " leciało mi po 15k :) . Najlepszy serwer zargabad life to "Triple " gra tam około 30 - 25 osób i jest niesamowita zabawa :) . Teraz naprawili mapę i można już rabować bank , musisz mieć broń i podchodzisz do tych skrzynek na górze ( duże metalowe ) i " rob safe " i rabuje ci . Pamiętaj by sprawdzić w menu ( 1 ) czy w banku są pieniądze i czy nie został już niedawno obrabowany . Co do A-10 nie ma takiej możliwości :? można kupić w terrorystach - BTR , UH-1 i 2 pickupy z ciężkimi karabinami maszynowymi , A w policji - little-birda , mi-8 a z transporterów to m-113 w bazie SOBRu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”