Ciągłość kampanii coop i wersja językowa gry

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
panpsor
Posty: 1
Rejestracja: 07 stycznia 2011, 15:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Ciągłość kampanii coop i wersja językowa gry

Post autor: panpsor »

Witam, gdyż jest to mój pierwszy post na forum. Mam nadzieję że post we właściwym dziale, nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie w innych tematach, ale może to przez to że źle szukałem, proszę mi w takim razie wybaczyć:)

Kupiłem niedawno Armę 2 i próbuję przejść kampanie co-op z kolegą, ale po każdej misji trzeba wybierać następną, a ja odblokowałem tylko kilka. Czy jest możliwość jakiejś ciągłości i przechodzenia wszystkich misji kampanii w coopie? Wydaje mi się ze po prostu mógłbym ściągnąć jakiego save'a z ukończoną grą, ale wtedy nie było by wpływu poprzedniej misji na następną, a w Armie chyba coś takiego występuje (tak jak w flashpoincie).

Moje drugie pytanko odnośnie wersji językowej gry. Ja kupiłem grę w Polsce i przy instalacji od razu miałem język polski. Kumpel ma grę w wersji angielskiej i nie ma w menu języka pl. Można jakoś spolszczyć grę w wersji 1.08? Wydaje mi się że jak podmienię pliki z mojej gry do jego to mogą być jakieś problemy.
szturm321
Posty: 37
Rejestracja: 01 stycznia 2011, 18:22
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Ciągłość kampanii coop i wersja językowa gry

Post autor: szturm321 »

1.Można grać w kampanie w ukochany przez graczy tryb co operation. Pod 1 warunkiem.
Jest on taki: Przejdziesz misje np:.Banany atakują zamykasz server robisz drugi i dajesz 2 misje np:.xxx na głowie.

2.1.Każdy normalny powinien znać angielski.
2.2 Powinno zadziałać.


Pozdrawiam
szturm321

ufoman: Daruj sobie mocniejsze slowa w wiadomosciach na forum. Dodatkowo informacja z zycia, znajomosc angielskiego nie jest wyznacznikiem normalnosci.
HAUGB!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”