Problem ze strzelaniem z haubicy

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
method99
Posty: 2
Rejestracja: 10 czerwca 2015, 11:51
ID Steam:

Problem ze strzelaniem z haubicy

Post autor: method99 »

Witam. Mój problem polega na tym, że nie mogę rozkazać swojemu żołnierzowi, żeby ostrzelał wroga z haubicy :P Edytowałem sobie sam gre, w miasteczku rozstawiłem ruskich a ja od strony wzgórza nacierałem na miasteczko drużyną, którą stworzyłem - na wzgórzu, blisko miasteczka ustawiłem haubice i rozkazałem jednemu z żołnierzy, aby usiadł jako strzelec - podszedłem z żołnierzami pod fabrykę i namierzyłem lornetką ruskich, dałem rozkaz żołnierzowi który obsługiwał haubice, żeby w to miejsce strzelał - on przyjął rozkaz i po chwili odmówił :? da się jakoś zrobić, żeby jednak spróbował strzelać z tej haubicy ? on ich nie widział bo był na wzgórzu, ale przecież jak się strzela z haubicy to wystarczy namiar. Podobnie problem mam jak przy misji "walka" próbuje wezwać wsparcie z powietrza - nie wiem jak dać namiar w które miejsce mają uderzyć. Pomocy, o ile da się w ten sposób grać.. ale przecież powinno tak być :-) jak sam próbowałem strzelać na oślep z haubicy, to też nie bardzo wiedziałem gdzie walić, żeby spadło na miasteczko. Ciężka sprawa
method99
Posty: 2
Rejestracja: 10 czerwca 2015, 11:51
ID Steam:

Re: Problem ze strzelaniem z haubicy

Post autor: method99 »

widzę, że nikt nie wie :P no to jeszcze jedno pytanie - czy w każdej części inteligencja botów jest taka kiepska ? dziwne jest to, że to niby symulator żołnierza, a komputer niepotrafi trzymać szyku, wyprzedza, nie wykonuje rozkazów itd. jakieś dziwne drogi obiera.. w zasadzie, jak chce się pograć w sposób w jaki działa wojsko, to jest to niemożliwe przez słabą inteligencje botów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”