Arma 2 i DLC

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Cas
Posty: 4
Rejestracja: 12 sierpnia 2013, 10:12
ID Steam:

Arma 2 i DLC

Post autor: Cas »

Problem mój polega na tym, że mam Arma 2 z DLC Operation Arrowhead, chciałbym pograć w kampanię podstawy Arma 2 ale nie mogę wyłączyć dodatku i w trybie kampanii widzę tylko kampanię Operation Arrowhead i demo PMC. Czy i ewentualnie gdzie jest możliwość wyłączenia dodatku lub wprowadzenia kampanii Arma 2?
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma 2 i DLC

Post autor: tom3kb »

Zainstalowałeś Arrowheada w tym samym folderze co Arma 2? Bo w takim przypadku gra widzi wszystkie kampanie. A ty chyba uruchamiasz samego Arrowheada i masz tylko kampanię z OA i demo Pmc. Możesz odpalić samą A2 i zagrać w kampanie z A2 ale lepiej mieć połączone obie gry w jedną i odpalać/grać w Arma2 Combined Operation.
Cas
Posty: 4
Rejestracja: 12 sierpnia 2013, 10:12
ID Steam:

Re: Arma 2 i DLC

Post autor: Cas »

Tzn. Kupiłem Combined Operations więc powinienem mieć Arma 2 i Arma 2 OA, więc wszystko jest w 1 folderze i niestety kampanii Arma 2 nie widać. Jest tylko 1 misja w misjach pojedynczych, "Chrzest bojowy" i jeśli ją przejdę nie pojawia się kolejna...
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma 2 i DLC

Post autor: tom3kb »

To coś się chyba źle zainstalowało. Powinieneś mieć ze 20misji SP. Kampanie: 3+to demo Pmc.
Odpal edytor i zobcz czy na liście są takie wyspy jak: utes, czarnorus, takistan, zagrabad, shapur, pustynia itp. Ile waży cały folder gry?
Cas
Posty: 4
Rejestracja: 12 sierpnia 2013, 10:12
ID Steam:

Re: Arma 2 i DLC

Post autor: Cas »

11,6 GB, mapy wszystkie mam. Grałem w DayZ więc wrzuciłem folder Addons z Arma 2 free, po usunięciu Addons nie mam map z podstawki. Dodam, że zaraz po instalacji pełnej wersji w ogóle takiego folderu nie miałem, wersja non steam.
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma 2 i DLC

Post autor: tom3kb »

O ile mnie pamięć nie myli to Arma2free nie miała kampanii, masz może kampanie Eagle Wing z patcha do army2?
To teraz co masz zainstalowane? A2Free+Arrowhead czy normalną A2+Arrowhead.
Cas
Posty: 4
Rejestracja: 12 sierpnia 2013, 10:12
ID Steam:

Re: Arma 2 i DLC

Post autor: Cas »

Mam A2free w innym folderze i Arma 2 Combined Operations. Mam kampanię Operation Arrowhead i demo PMC, dodatkowo wyczytałem na oficjalnym forum bohemii, że na steamie jest to samo, z tym, że wystarczy wybrać odpowiednią opcję przed uruchomieniem aby były wszystkie kampanie, misje itp.

Edit: Ok, już znalazłem źródło problemu, sprawdziłem co kupiłem i okazuje się, że nie kupiłem CO tylko samo OA, byłem pewny, że OA nie działa bez podstawki, i że podstawkę mam w zestawie, jednak jak zauważyłem myliłem się i mam tylko OA.

W każdym razie dzięki za próbę pomocy ;)
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2013, 12:24 przez Cas, łącznie zmieniany 1 raz.
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma 2 i DLC

Post autor: tom3kb »

Na steamie klika sie ppm na exeku od OA i wybiera run as combined operations. Ale ciebie to nie dotyczy. Odinstaluj całość i a2free. Zainstaluj A2, uruchom. Zainstaluj OA tam gdzie A2 i uruchom. Upatczuj grę.
Ps: instalka A2+OA to jakieś 16GB więc wygląda, że masz A2free na dysku nie normalną.
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma 2 i DLC

Post autor: tom3kb »

Nie doczytałem twojej edycji, no to wszystko jasne. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”