Arma2 i Arma 2 Free

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Idealny
Posty: 13
Rejestracja: 15 lipca 2013, 15:26
ID Steam:

Arma2 i Arma 2 Free

Post autor: Idealny »

Hej.
Przepraszam jeśli w niewłaściwym dziale.
Mam Armę 2 a mój znajomy ma Armę 2 free, czy mogę grać z nim przez multi ? Czy to jest tak. że serwery z Army2 są niedostępne dla Army 2 free ?
No i jeszcze jedno.
Czy można instalować mody do Army free ?
Chodzi mi o ten mod. http://www.armaholic.com/page.php?id=7035
Mam go zainstalowanego i czy mogę z nim grać przez multi ?
Frost
Posty: 39
Rejestracja: 10 listopada 2011, 19:42
ID Steam:

Re: Arma2 i Arma 2 Free

Post autor: Frost »

Możecie razem grać Multiplayer, ale w wersji Free nie użyjesz modów.
" Im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi na polu walki. "
http://www.psct-a2.pl
Polish Special Combat Team
dikajos
Posty: 5
Rejestracja: 29 marca 2014, 12:53
ID Steam:

Re: Arma2 i Arma 2 Free

Post autor: dikajos »

Podłączę się pod ten temat, bo sprawa podobna, tylko minimalnie rozwinięta :) . Sprawa polega na tym samym, co u kolegi z pierwszego postu. Mój kuzyn ściągnie sobie ARMA II Free, a ja mam zwykłą. Będziemy mogli pograć na multi jak widzę, ale bez modów.

I tu jest ważne pytanie, naprawdę ZERO MODÓW? Czy to znaczy, że mod na którym mi mocno zależy - DAY Z - jest poza naszym wspólnym zasięgiem? Mój kuzyn nie będzie mógł go ściągnąć do ARMA II Free?
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Arma2 i Arma 2 Free

Post autor: Tenk »

DayZ wymaga podstawki i dodatku Operation Arrowhead. Jeżeli obaj kupicie dodatek bo będziecie mogli razem grać w DayZ mimo, że kuzyn ma wersję podstawki Free.
dikajos
Posty: 5
Rejestracja: 29 marca 2014, 12:53
ID Steam:

Re: Arma2 i Arma 2 Free

Post autor: dikajos »

Inne pytanie w temacie. Jeśli kuzyn pobierze armę II free, to wiem już, że modów nie będzie, ale pojedyncze misje coopowe chyba można pobierać? Macie jakieś linki z najlepszymi? Będę wdzięczny za pomoc.
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma2 i Arma 2 Free

Post autor: tom3kb »

Jeśli do tej arma 2 free dokupi dodatek Operation Arrowhead to będzie mógł grać we wszystkie mody, misje, kampanie jakie powstały do army.
Arma 2 free+Operation Arrowhead=Arma 2 Combined Operation Free. Tylko, że wszystkie modele z army 2 (pojazdy,piechota i broń) będą w strasznie niskiej jakości teksturach ale jak najbardziej będzie mógł grać we wszystko.

Także jeśli dokupi dodatek (i ty też) pogracie i w DayZ i w całą resztę. :D
dikajos
Posty: 5
Rejestracja: 29 marca 2014, 12:53
ID Steam:

Re: Arma2 i Arma 2 Free

Post autor: dikajos »

No tak, ja mam wszyściutko już, ARMA II Combined Operation, Day Z mod, Day Z Standalone i ARME III. Jestem fanem i graczem od dawna, ale pytałem w sumie o to, czy będziemy mogli wspólnie grać z kuzynem w misje ściągane z neta, jeśli on ma tylko ARMA II Free. Czy tam tylko jakieś określone tryby multi są, bez żadnych ściąganych misji. Bo wiem, że użytkownicy zrobili mnóstwo fajnych misji, ale nie wiem, czy ARMA II Free może z nich korzystać. Bo te misje to co innego przecież niż mody.

Mam nadzieję, że jaśniej się wyraziłem :D
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma2 i Arma 2 Free

Post autor: tom3kb »

Jeśli znajomy zostanie tylko przy armie 2 free to będziecie razem mogli grać tylko w misje zrobione na czystej arma 2 lub na arma 2free. Na armaholicu powinien znaleźć sporo misji na wersję free, nawet mission packi.
Ale ściągajcie też misje na normalną arma 2, też może w nie grać tylko nie mogą mieć nic z Arrowheada, ani żadnego moda/addonu.
Tutaj link do jednego missionpacka dla arma 2 free
http://www.armaholic.com/page.php?id=17075
Wpisujcie w googla arma 2 free coop/ mission/mission pack i szukajcie na armaholicu i forum bisu.
Nomad
Posty: 24
Rejestracja: 12 marca 2013, 10:17
ID Steam: rafal045045

Re: Arma2 i Arma 2 Free

Post autor: Nomad »

mogę oddać za free tobie/koledze klucz do dwójki
Obrazek
dikajos
Posty: 5
Rejestracja: 29 marca 2014, 12:53
ID Steam:

Re: Arma2 i Arma 2 Free

Post autor: dikajos »

@ tom
wielkie dzięki za linki

@ nomad
za free? kurcze byłbym bardzo wdzięczny. czekam na wiadomość, dobry człowieku :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”