Arma 2 pełna wersja do kupienia

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
luso22
Posty: 2
Rejestracja: 16 stycznia 2013, 06:43
ID Steam:

Arma 2 pełna wersja do kupienia

Post autor: luso22 »

Witam..Jestem nowym graczem ..Obecnie gram trochę w arma 2 free i nawet mi się spodobało. Mimo wszystko chciałem kupić pełną wersje ze względu na lepsze tekstury bo te z arma2free wyglądają fatalnie..Chodzi mi na razie tylko o podstawową wersje ,tą która była w cd-action i nie bardzo wiem gdzie ją można kupić, czy może są jeszcze do kupienia jakieś archiwalne wydania tego cd action..Jeżeli ktoś ma jakieś informacje na ten temat , proszę o pomoc..Pozdrawiam..
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma 2 pełna wersja do kupienia

Post autor: tom3kb »

Zajrzyj na forum Cda i zapytaj czy handlują numerami archiwalnymi.
Jak nie to allegro.
Od razu mówię, że od dawna nie ma kodów do multi (cwaniaczki wybrały, w samą arme 2 zresztą nikt praktycznie nie gra w sieci, wszyscy grają na arma 2 CO)
luso22
Posty: 2
Rejestracja: 16 stycznia 2013, 06:43
ID Steam:

Re: Arma 2 pełna wersja do kupienia

Post autor: luso22 »

Rozumiem.Jednak nie wieże w to żeby nikt nie grał w podstawkę , uważam ze AO jest za drogi jak na dodatek ..ok, samodzielny ale mimo wszystko wyszedł prawie 3 lata temu .. Zresztą mniejsza o to..
Pogrzebałem w internecie na ten temat i jedyne co znalazłem to same cd keye z tej wstawki

http://allegro.pl/klucz-key-arma-ii-arm ... 57159.html

Oczywiście, wiem ze to ryzyko itd..ale mimo wszystko zakupię sobie jeden kod z tej aukcji ..mam tylko 1 pytanie bo nie bardzo się w tym orientuje..Mianowicie jaką wersje pobrać? Czy może być pl? Wiem tylko tyle żeby potem nie wrzucać cracka)
Może ma ktoś namiar na czystą wersje pl gdzie szybko mi to pójdzie..byłbym wdzięczny...
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma 2 pełna wersja do kupienia

Post autor: tom3kb »

Chyba "nie wierzę" twoja wieża to może być w zamku.
Jakiś serwer na A2 znajdziesz ale mało ludzi gra.
Keye z allegro to lipa co trochę je banują (dużo ludzi kupowało tam dla dayz). Jak ktoś sprzedaje keye i nie ma downloadu to też coś mówi.
W ogóle oryginalnej wersji do downloadu nie znajdziesz. A pobieranie tych nie crackowanych też podchodzi pod piractwo. Więc linków ci nikt nie da raczej.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Arma 2 pełna wersja do kupienia

Post autor: FOX-PL* »

Nie lepiej jest zamowic pudełkowa wersje juz tacy sa ludzie ograniczeni zaraz bedzie mamo nie ide po mleko na doł do sklepu tylko zamowie je w internecie.
Bator_PL
Posty: 20
Rejestracja: 10 października 2012, 17:04
ID Steam:

Re: Arma 2 pełna wersja do kupienia

Post autor: Bator_PL »

Ja kupiłem na allegro były po 60 zł . Sprawnie działa od roku żadnych rys itp. Czasami w sklepie można spotkać ale rzadko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”