Arma2, OFP:RR i konsole

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Arma2, OFP:RR i konsole

Post autor: kondor »

Forrestal pisze: Wbrew pozorom niektorych to interesuje bo to walsnie OFP:DR wysznaczylo standardy co do bardziej symulacyjnego grania.
Nie rozumiem
Forrestal pisze: I, tak, obecnie tylko to co wychodzi na konsole moze wyznaczac jakies ogolne standardy...
Jak mówi tak PCetowiec, to jest już niebezpiecznie. Ja prędzej porzucę granie niż PC
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Nowe Operation Flashpoint

Post autor: Forrestal »

OFP:DR sprzedalo sie prawie 2 miliony, wiec nie dziwne ze robia kolejna czesc.

Nie mozna byc tylko PCtowcem jesli chce sie w fajne gry grac. Pierwsze OFP wyszlo na Xboxa, BIS tak czy owak bedzie musial pojsc w strone konsol, czego mozna sie spodziewac patrzac na filmy ze studia i lezace wszedzie dev i test-kity xboxowe. Prawda jest taka ze duzo, naprawde duzo wiecej gier sprzedaje sie na konsolach. ArmA na PC to naprawde niszowa gra.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Arma2, OFP:RR i konsole

Post autor: kondor »

Sam wiesz, że Arma2 na konsolach byłaby kastratem. Nie mam nic przeciwko konsolom dopóki jakaś dobra gra nie jest wyłącznie na nią, są takie (nie mówię o zręcznościówkach w stylu Grand Tourismo, ale o ambitnych, o strategiach)? Nawet chciałbym zobaczyć (u innych) Arme2 na konsoli, żeby BIS dostał gotówkę i motywację na Armę3.
Co do standardu, który wprowadził OFPDR - to chyba wprowadził standard jak nie robić gry - a to nie jest tylko moje, i BIS-fanboyów, zdanie. Ilość sprzedanych egzemplarzy, a "wprowadzanie standardów" to chyba oddzielne rzeczy - mówię o prawdziwych standardach, które nie zostaną zapomniane po 1-2 sezonach.
Awatar użytkownika
PKM
Posty: 21
Rejestracja: 18 sierpnia 2010, 17:32
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Arma2, OFP:RR i konsole

Post autor: PKM »

OFPDR zostało uproszczone w wersji PC, więc nie było przeszkód w wydaniu tej gry na konsole.
Bardziej boli mnie jednak to, że wersja PC została "skonsolowiona" - brak SDK, konieczność zakupu DLC itd. Ten kierumek jest niedobry, dlatego bliżej mi do BIS, gdyż wolę grać na PC, z darmowymi dodatkami tworzonymi przez fanów, czego nie można oczekiwać od konsol.
A na samą OFP: RR czekam, choć już bez zapartego tchu, jak to miało miejsce z OFP: DR (głównie przez wiązane z nią nadzieje).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”