pomoc sojuszników proszę o podpowiedź

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
forcerecon
Posty: 8
Rejestracja: 04 października 2009, 21:58
ID Steam:
ID gracza: 0

pomoc sojuszników proszę o podpowiedź

Post autor: forcerecon »

W jednej misji w kampanii zależnie od tego jakie podejmiemy decyzje zaczynamy grę z dość sporą grupką żołnierzy z woc lub partyzantów napa. Mam pytanie czy można ich jakoś zwerbować czy oni są tylko po to by sobie stali. Przeszedłem już tą misję z 5 razy bez ich pomocy ale chciałbym wiedzieć czy można ich wykorzystać. Jeszcze jedno pytanie w jednej z pojedynczych misji single player co są od razu zamieszczone w grze mamy zniszczyć rosyjskie posterunki, zdobyć miasto wysadzić ratusz gramy partyzantami i możemy spotkać zespół brzytwa czy również można go jakoś wykorzystać bo po odnalezieniu go stoją sobie chłopaki i ja stoję i się na siebie patrzymy.
Awatar użytkownika
thisrox
Posty: 54
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 18:57
ID Steam:
Numer GG: 6760268
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: pomoc sojuszników proszę o podpowiedź

Post autor: thisrox »

Wciszkasz ctrl+spacja i na dole ekranu zamiast obrazków twoich zółnierzy pojawi sie opcja do kontrolowania wojsk sojusznikow i wydajesz im rozkazy podobnie jak twoim żołnierzom np spacja zaznacz wszystkich itp.
forcerecon
Posty: 8
Rejestracja: 04 października 2009, 21:58
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: pomoc sojuszników proszę o podpowiedź

Post autor: forcerecon »

dziękuję za odpowiedź ale niestety jakoś mi to nie wychodzi staje koło oddziału brzytwa ctrl plus spacja i nic
Awatar użytkownika
thisrox
Posty: 54
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 18:57
ID Steam:
Numer GG: 6760268
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: pomoc sojuszników proszę o podpowiedź

Post autor: thisrox »

Ale tobie dokładnie chodzi o tych żołnierzy w misji złe ziemie(badlands)? jeżeli tak to robisz wlasnie tak jak napisałem masz najpierw taki widok jak na 1 screenie(jestem po stronie WOC) wciszkasz ctrl+spacja i masz takie cos jak na 2 screenie i wlasnie te niebieskie znaczki to wojska sojusznika i mozesz im wydawac proste rozkazy np zaznaczasz wszystkich (spacja) i zaznaczasz na mapie gdzie maja sie udac np na miasto do podbicia i ot cała filozofia.
Załączniki
1
1
2
2
forcerecon
Posty: 8
Rejestracja: 04 października 2009, 21:58
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: pomoc sojuszników proszę o podpowiedź

Post autor: forcerecon »

ok dziękuję bardzo znaczy bardziej chodzi mi o ostatni scenariusz z dodatkowych misji gdzie spotykam zespół brzytwa ale jego działanie jest podobne. Być może mam coś zmienione w konfiguracji że nie działa ale dziękuję bardzo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”