ArmA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
GenerałKyrwa
Posty: 63
Rejestracja: 27 maja 2010, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Elektrozavodzk

ArmA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: GenerałKyrwa »

Witam wszystkich !!

Przybyłem aby zapowiedziec nowa kampanie do ArmA 2 odrazu uprzedam nie bedzie to byle jaka kampania :) . Przedstawie teraz fabułe i datę premiery :) a wiec .


ARMA 2 : GHOST PLATOON

Jest czarnoruś rok 2010 . CzDkz planuje przejąc władze, Dlatego nowy dowódca CzDkz Andrej Kyrwa wykonuje kilkanaśćie udanych ataków na wioski i zdobywa je ogłaszajac ze jesli rząd czarnoruśi i nie zgodzi sie na ich warunki zginie wiele cywili . Prezydent Czarnorusi nie godzi sie na to i wypowiada CzDkz wojne . po wielu walkach WOC nie daje już rady dlatego Prezydent czarnoruśi Wzywa o pomoc do USA . Ci godza sie na pomoc i wysyłaja na czarnoruś 3 najlepszych komandosów : Paul Kozlovski , Robert O'Hara , Arnold Seagal a ty wcielasz sie w jednego z nich...

PREMIERA : 15 STYCZEŃ 2011

Pierwsze scrreny przedstawie juz za ok tydzien a trailer.. za 3 tygodnie albo póżniej
I jestrze raz przypominam to nie jest żadna sciema . i bedzie nawet demo kampani ale to gdzies po wakacjach :) jesli chcecie wiedziec więcej piszcie :) pozdro
Ostatnio zmieniony 27 maja 2010, 21:28 przez GenerałKyrwa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
thisrox
Posty: 54
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 18:57
ID Steam:
Numer GG: 6760268
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: thisrox »

ehh bardziej czekam na tą kampanie http://armacenter.pl/cms/content/view/385/66/ bo zapowiada sie wyśmienicie! :) ,a co do tej twojej to wg mnie nieciekawie sie zapowiada "3 super wypasionych komandosow wygrywa cala wojne..the end" nie trawie takich...kampani bardziej preferuje śmiganie z 10(lub wiecej) osobowym putonem prosto na front! i to sa własnie klimaty wojny :) ale mimo wszystko napewno z checią zagram jak wyjdzie pozdro :)
Awatar użytkownika
GenerałKyrwa
Posty: 63
Rejestracja: 27 maja 2010, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Elektrozavodzk

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: GenerałKyrwa »

Ehh wiem to głupie "3 super komandosow idzie wojne i the end" ale niechce zdradzac ważnych watków w kampani ale jesli chcecie to ujawnie jej wiecej tylko musze spytac sie kumpla czy mi pozwoli czy mi pozwoli :)

EDIT : ok pozwolił :D ale informacje podam za 20 minut
Awatar użytkownika
GenerałKyrwa
Posty: 63
Rejestracja: 27 maja 2010, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Elektrozavodzk

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: GenerałKyrwa »

No to zaczynamy !

jest rok 2012,znów trudna sytuacja na Czarnorusi.
Rząd nie jest w stanie kontrolować północnej części kraju czyli tam gdzie zaczyna się Rosja.
Liczne powstania ludności prowadzą do zaostrzenia walk w rejonie i tym samym konieczności wprowadzenia stanu wojennego na terenie całego kraju do odwołania.
Z ukrycia wtedy wychodzi już od kilku dni sławny gen.Andriej Kyrwa,który przejmuje władze nad północną prowincją kraju i staje na czele powstania.Dochodzi do kilku licznych zamachów ,w których ginie kilka żołnierzy sił porządkowych i kilkanaście cywili.Swoje trzy grosze dokłada dowódca 58 Armii Sił Zbrojnych FR,który zaopatruje zbuntowaną ludność w broń,czołgi i helikoptery.Prezydent Czarnorusi wydaje oświadczenie,w którym prosi a właściwie błaga o niezwłoczne zareagowanie USA dyplomatyczne jak i militarne.W rejon konfliktu znów zostają wysłani żołnierze USMC,którzy mają stłumić fanatyków,którzy chcieli obalić demokratyczny rząd.Ty zaś wcielasz się w jednego komandosa i pilota ,którzy mają za zadanie uchronić ten piekny kraj przed kompletnym zniszczeniem.Czy Ci się uda? Czas pokaże...

A teraz o rozgrywce a ta bedzie taka jak zwykle tylko że tępo rozgrywki bedzie zmienne czyli np beda 2 misje skradankowe a potem zostaniewy przeniesini na srodek frontu albo zasądziemy za sterami ah-64 i rozwalimy pare czołgów . Bedą tez misje sandboxowe i bedziemy mogli czasami podjąć się jakiegoś questa np. zniszczyc ciężarówki CzDkz albo uratować zakładników . A co pare misji bedzie możliwośc wybrania jednego z kilku zadań dodatkowych które ułatwią nam wykonywanie zadań fabularnych itp.


Aha i dodam na konieć jestrze jedno nie spodziewajcie addonów ! . Ale jesli ta kampania osiągnie sukces to chętnie zrobie z moim kumplem kolejną kampanie wyładowaną addonami :)
Ostatnio zmieniony 28 maja 2010, 18:34 przez GenerałKyrwa, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
thisrox
Posty: 54
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 18:57
ID Steam:
Numer GG: 6760268
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: thisrox »

No po przeczytaniu tego opisu zapowiada sie ciekawie :) szkoda tylko ze tak dlugo trzeba czekac,a czy w samej kampani mozna oczekiwac cut scenek itp ?
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: Rafael3D »

A czy błendy w opisah misii bendoł na dzień dobry czy terz czeba bendzie sciongnonć pacza do kampani, ktury zapewne ukarze sie w 2012?











sorki, ale nie mogłem zdzierżyć :D
Awatar użytkownika
GenerałKyrwa
Posty: 63
Rejestracja: 27 maja 2010, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Elektrozavodzk

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: GenerałKyrwa »

Cut scenki będą i będzie w nich dubbing oraz zaawansowany system skryptów coś na wzór call of duty modern warfare 2 . :)

P.S. Błędów nie bedzie bo briefing oraz dialogi napisze ja a kolega je poprawi i będzie już ok . :D
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: kondor »

Bez obrazy, ale oglaszaj takie cos jak bedziesz conajmniej w polowie roboty. Bo wielu juz bylo takich autorow super kampanii, ktore umieraly smiercia naturalna po max miesiacu na chorobe zwana "slomiany zapal".
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: eJay »

Życzę powodzenia i wytrwałości.
Awatar użytkownika
GenerałKyrwa
Posty: 63
Rejestracja: 27 maja 2010, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Elektrozavodzk

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: GenerałKyrwa »

Nie bójcie ja nigdy sie nie poddaje :) . Wiem premiera może i jest póżno ale chce by kampania była bez baboli oraz żeby była misje były dopracowane na dziesiątą stronę .
Awatar użytkownika
Dymion
Posty: 63
Rejestracja: 21 stycznia 2010, 13:39
ID Steam:
Numer GG: 272204
ID gracza: 0

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: Dymion »

Czy można gdzieś znaleźć Twoje dotychczasowe misje (SP lub MP)? Chciałbym zobaczyć co potrafisz i czy warto czekać.
Zablokowany

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”