ArmA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
GenerałKyrwa
Posty: 63
Rejestracja: 27 maja 2010, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Elektrozavodzk

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: GenerałKyrwa »

Ok a zatem kilka informacji.Tytuł zmienia sie na Project ""StaNova" zmianiam wiele istotnych rzeczy ale nie teraz o tym teraz te screeny :) WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE :dworship
Załączniki
3.JPG
2-2.JPG
1.JPG
Awatar użytkownika
GenerałKyrwa
Posty: 63
Rejestracja: 27 maja 2010, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Elektrozavodzk

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: GenerałKyrwa »

No tak jak zapowiadałem trailer ale to właściwie teaser....w każdym razie możecie oglądać go tylko Wy.Prosze nie przyczepiajcie sie sie jakości bo zrobiłem to na szybko heh.Pamiętajcie nie jest pokazane tu co bedzie w finalnej wersji tzn ta scena bedzie ale mocno rozbudowana. Prosze oto teaser http://www.youtube.com/watch?v=N1iOLwuj85s filmik tylko dla Was
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: Rafael3D »

muzyka fajna typu "ziom, yo madafaka, urwem ci ptaka" itp. klimaty.
Reszta też na podobnym poziomie :D
Awatar użytkownika
Jasina
Posty: 220
Rejestracja: 29 lipca 2010, 07:36
ID Steam:
ID gracza: 59578

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: Jasina »

Workuda pisze się przez W (taki detal)
nick w grze: Jasina
Awatar użytkownika
LukeOne
Posty: 95
Rejestracja: 01 września 2010, 19:59
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: LukeOne »

GenerałKyrwa pisze:http://www.youtube.com/watch?v=N1iOLwuj85s filmik tylko dla Was
:o ... Aha już rozumiem to jest taka .. walka na rymy czy jak to sie tam nazywa :hapy a tak na poważnie to @general kuyrwa daj sobie chłopie spokój bez obrazy ale takie klimaty są dobre dla call of duty te ghosty i inne. Jak już chcesz wydać jakąś kampanie do Army to zrób coś poważnego i z klimatem uwierz mi że ludziom bardziej się spodoba akcja z życia wzięta bez bohaterstwa niż jakieś tam bajki :party
combat ready
Awatar użytkownika
GenerałKyrwa
Posty: 63
Rejestracja: 27 maja 2010, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Elektrozavodzk

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: GenerałKyrwa »

Ależ sobie wybrałeś moment.. :lol: .Dzięki wam zrozumiałem ze niemoge zrobić "Modern warfare 2 klon".Tylko coś wymyślonego dużo myślalem przez kilka dni , pobrałem kilka addonów pomyślałem ii..mam pomysł na inną kampanie w klimatach zimowych wszystko zanotowałem ii w niedługim okresie podam
-Tytuł kampani
-Logo
-i żeby udowodnić ze to nie klon call of duty dam gameplaya.
Prosze by ten temat został zamknięty i prosze byście nie komentowali mojej decyzji w stylu "a nie mówiłem" "a jednak :lol: " i takie tam bo jestem wam wdzięczny dla was za wszystkie podpowiedzi oraz pomoc.Jesteście super :) .jestrze raz prosze o zamknięcie tematu.
Awatar użytkownika
seba200
Posty: 133
Rejestracja: 02 października 2007, 16:59
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: seba200 »

No - a nie mówiłem :lol:


Jak coś sklecisz to bedzies zmiec plusa za zapał no i za sklecenie - powodzenia ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: Artek3333 »

Proponuje ci najpierw wydać parę misji i przekonać się jakie uzyskają opinie. Z miłą chęcią zagram. Musisz pamiętać, aby były to misję jak to napisał @LukeOne. Nie w stylu Cal of duty czy Commando. Aby nie były do bólu linowe, oraz z fabułą typu science fiction, bo wtedy ja odpadam. Trzymam kciuki. 8)
Awatar użytkownika
GenerałKyrwa
Posty: 63
Rejestracja: 27 maja 2010, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Elektrozavodzk

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: GenerałKyrwa »

Dzięki ! ok zrobie kilka misji bo na takie mam teraz dużoo czasu :).Zatem do pierwszej misji ! :)
Awatar użytkownika
seba200
Posty: 133
Rejestracja: 02 października 2007, 16:59
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Re: ARMA 2 : Ghost Platoon - zapowiedż

Post autor: seba200 »

Ja swojego czasu robilem przy DUUUUZEJ pomocy Artek3333-a misje skladajaca sie z 3 epizodow. Byla testowana przez kilku ludzi ale wiekszosc stwierdzila ze jest zbyt tudna. Trudna nie dlatego ze jest do kogo strzelac lecz poprzez duzy realizm jaki zastosowalem. Byli tez tacy co byli ostro podjarani i nie chcieli nic zmieniac. Jest to moja 1 misja misja i wiele godzin jej poswiecilem lecz nigdy jej nie opublikowalem dalej niz wlasne grono. Stworzyc cos co kazdemu podpasuje to jest sztuka - takze powodzenia. Zrobilem tez do tego trajler ktory lekko dzisiaj zmodyfikowalem i wydaje mi sie zebys bardziej poszedl w tym kierunku, by cos pokazac ale nie za wiele i troche zaciekawic.



http://www.youtube.com/watch?v=4bU3X5AOB9k



ps . ci wszyscy co chcieliby potestowac coopa tej misji moga skrobnac do mnie to udostepnie.
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”