Cekownik i bombardowanie

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Ryder666
Posty: 17
Rejestracja: 27 czerwca 2010, 16:30
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Cekownik i bombardowanie

Post autor: Ryder666 »

Nie mam ACE, więc nie wiem.

Ale nawiązując do celowania chciałbym spytać czemu nie ma celownika w widoku z F-35B Lightning jak się wybierze bomby (ma 2 o dużej mocy).
Nie da ich się zrzucić poprzez namierzanie (wciskam TAB i nic) tak jak w w jednej z wersji Harriera.
Jest może jakiś mały mod do tego ?

Czy instalacja ACE 2 bardzo obciąża kompa ?
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Cekownik i bombardowanie

Post autor: PROCIK »

Co do instalacji to wydaje mi sie, ze twoj komp chyba wydoli aby to zainstalowac :D a tak poważnie to ACE2 nie zmienia samej grafiki i nie potrzebuje lepszego komputera, on generalnie kompiluje (urealnia) sama grę, czyli aby w AH64 namierzać rakietami musisz mieć strzelca, od biedy AI tez namierzy ale jest tak upierdliwy, ze lepiej już samemu na wprost strzelać :)

Z innej beczki- W ACE2 wpadłem na pomysł jak zrobić w AH64 celownik laserowy dla działka :) Jeżeli lata sie samemu. Celownik jest lepiej widoczny wieczorowa pora lub w nocy. A wiec wchodzi się na miejsce strzelca i załącza się namiernik laserowy, następnie przesiadasz się na pilota i włala. Laser cały czas świeci a działko strzela akurat tam gdzie on świeci. Od biedy można tez strzelać rakietami, będą one leciały na punkt oświetlony laserem, warunek tylko taki, aby trzymać cały czas oświetlony cel.

Co do F-35B to są widocznie boby namierzane laserem lub możesz je zrzucać swobodnie w locie nurkowym :)
Awatar użytkownika
Ryder666
Posty: 17
Rejestracja: 27 czerwca 2010, 16:30
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Cekownik i bombardowanie

Post autor: Ryder666 »

Mam quada 9550 + 4GB ram + grafa = GF9800 1 GB więc jeszcze jakoś daje rade. :plane
Ale jeśli chodzi o zrzut nurkowy to w F-35B nie ma żadnego celownika właśnie więc to niewiele pomaga. :plane
Tego triku z laserem w AH64 nie znałem, sprawdze.
Dzięki za info o ACE :dworship
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”