LOAD GAME....CRASH!!!

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
thisrox
Posty: 54
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 18:57
ID Steam:
Numer GG: 6760268
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rzeszów

LOAD GAME....CRASH!!!

Post autor: thisrox »

Witam po dłuższej przerwie od gry w arme 2 postanowiłem sobie znowu pograć wiec wczytuje swojego starego save ,a tu crash! ( tzn gra wyszła mi do windows) i wyskoczył komunikat "cannot load i scieżka do mojego pliku zapisu" no to trudno zaczynam kampanie od początku dla sprawdzenia po rozpoczęciu kampani zapisałem gre i odrazu wczytałem oczywiscie wyskoczył crash! ok robie reinstal gry po reinstalce zaczynam kampanie sejvuje wczytuje spowrotem CRASH! znowu reinstal tym razem usunołem wszystkie addony i inne pierdoły , sejvuje i wczytuje gre no a jak CRASH! znowu! stworzyłem całkiem nowy profil znowu wczytuje CRASH! ok to instaluje gre na innym dysku znowu wczytuje i znowu CRASH!!! usuwanie zapisanego pliku również nie pomaga i jak narazie brakuje mi pomysłu co dalej dodam że w arme 2 na tym kompie już gram bardzo dłuuugo i NIGDY! nie miałem najmniejszego problemu z CRASHAMI przy wczytywaniu więc bądzcie tacy mili i wytłumaczcie mi krok po kroku jak rozwiązać ten chamski problem

ps:jeżeli ta informacja potrzebna to używam windowsa xp z góry dzięki za pomoc pozdro

EDIT 06.05.2010 : ok znalazłem rozwiązanie :hapy wystarczyło zainstalować wszystkie patche po koleji 1.01 ,1.02 ,1.03 1.04 i 1.05 ,a ja instalowałem gre i odrazu patch 1.05 temat do zamknięcia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”