Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: polo »

morphisiusz pisze:W rogu budynku jest snajper, zabij go jak wszyscy (podejdź blisko i seria w głowe) zastygną. Następnie wejdz w środek gromadki ludzi którzy zastygli i rzuc dwa granaty pod nogi własne. Odblokujesz sie i misja wykonana.Nie rozumiem czemu tak trzeba zrobić ale mi pomogło.
Ale gdzie ?
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
kylow
Posty: 2
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 17:40
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: kylow »

A ja mam takie pytanie po złapaniu Łopoteva na wysepce i wykonaniu misji "sprawdz lokacje" jak długo czekaliście na transport?? Bo ja juz 2 godziny biegam i nic.
Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: polo »

Tak się zastanawiam główną baza Czedaków zawsze występuje w Elektrowozie ?Czy jest losowo wybierana ?
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
Madrian
Posty: 60
Rejestracja: 23 marca 2009, 00:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: Madrian »

kylow pisze:A ja mam takie pytanie po złapaniu Łopoteva na wysepce i wykonaniu misji "sprawdz lokacje" jak długo czekaliście na transport?? Bo ja juz 2 godziny biegam i nic.
Nie wykonałeś.
Jeżeli złapałeś Łopotewa (złapałeś, nie zabiłeś) i pozbyłeś się ochrony, pojawi się kominikat o lecącym po ciebie śmigłowcu. Śmiglak ląduje w centrum wyspy, koło przystani.
Ale nie ma to znaczenia, bo po paru minutach pod lądowania włączy się cutscenka, że lecicie już smigłowcem. Nie ma potrzeby do niego wsiadać.

W takim razie, albo gdzieś został jeszcze jakiś ochroniarz, albo zabiłeś Łopotewa, albo... trafiłeś na pakudnego buga.
Z wyspy możesz się wydostać przez przystań - stoi tam kilka łodzi. Pamiętaj, tylko, żeby samemu wsiadać pierwszemu, dopiero wydaj rozkaz Łopkowi do wsiadania.
Jeśli on wsiądzie pierwszy, to czasami gra traktuje pojazd jako wrogi i ty nie możesz wsiąść, ani kazać jemu wysiąść (wypada ci z grupy). Analogicznie - Łopotem musi z pojazdów wysiadać pierwszy, a ty po nim.

Jest jeszcze sznasa, że śmigłowiec został zestrzelony, ale nigdy takiej sytuacji nie miałem.
Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: polo »

Madrian pisze:
kylow pisze:A ja mam takie pytanie po złapaniu Łopoteva na wysepce i wykonaniu misji "sprawdz lokacje" jak długo czekaliście na transport?? Bo ja juz 2 godziny biegam i nic.
Nie wykonałeś.
Jeżeli złapałeś Łopotewa (złapałeś, nie zabiłeś) i pozbyłeś się ochrony, pojawi się kominikat o lecącym po ciebie śmigłowcu. Śmiglak ląduje w centrum wyspy, koło przystani.
Ale nie ma to znaczenia, bo po paru minutach pod lądowania włączy się cutscenka, że lecicie już smigłowcem. Nie ma potrzeby do niego wsiadać.

W takim razie, albo gdzieś został jeszcze jakiś ochroniarz, albo zabiłeś Łopotewa, albo... trafiłeś na pakudnego buga.
Z wyspy możesz się wydostać przez przystań - stoi tam kilka łodzi. Pamiętaj, tylko, żeby samemu wsiadać pierwszemu, dopiero wydaj rozkaz Łopkowi do wsiadania.
Jeśli on wsiądzie pierwszy, to czasami gra traktuje pojazd jako wrogi i ty nie możesz wsiąść, ani kazać jemu wysiąść (wypada ci z grupy). Analogicznie - Łopotem musi z pojazdów wysiadać pierwszy, a ty po nim.

Jest jeszcze sznasa, że śmigłowiec został zestrzelony, ale nigdy takiej sytuacji nie miałem.


A u ciebie jakie miasto to stolica Czedaków i czy zaliczyło ci zdobycie jej odrazu czy dopiero po zdobyciu wszystkich miast ?
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
Madrian
Posty: 60
Rejestracja: 23 marca 2009, 00:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: Madrian »

U mnie baza była koło Mysty. Bazę można łatwo wyśledzić, śledząc skąd przyjeżdzają BRDM-y atakujace twoją bazę.
Same BRDM-y łatwo zatrzymać, stawiając czołg, tak, żeby mógł ostrzeliwać ich drogę, którą dojeżdzają. Na początkowym etapie gdy nie mamy kasy, wystarcza działko lub dwa ZSU. Nim skończy się im amunicja.

Bazę można też wyśledzić z powietrza, śmigłowcem, po przywiezieniu Łopotewa, ale uwaga na Szyłki chroniące bazę.
Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: polo »

Przechodzę tą misje 2 raz i pojawiła mi się dziwna rzecz.Zniszczyłem już baze czedaków ale po przyleceniu śmigłowcem i wylądowaniu na wyspie gdzie jest Łopotew, odrazu po wyjściu ginę a nikt nie strzela jak przechodziłem pierwszy raz to wszystko poszło gładko.Sprubowałem też wyskakiwania na spadochronie, ja w tedy żyje ale i tak zawsze ktoś z mojej drużyny ginie.Miał ktoś kiedyś taki problem ?
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
Madrian
Posty: 60
Rejestracja: 23 marca 2009, 00:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: Madrian »

Nie. Ja na wyspę przypływałem łódką, i to sam. Od momentu przejścia do Partyzantów, zostawiam kumpli w bazie i to dobrze schowanych. Tylko przeszkadzają. :)
Natomiast jeśli przylatujesz Helikopterem, możesz mieć problem ze skryptami, bo śmigłowiec powinien przylecieć PO złapaniu Łopotewa. Jeśli zabrałeś go, by lecieć po Łopotewa, to może się okazać, że misja się zawiesi.
Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: polo »

Madrian pisze:Nie. Ja na wyspę przypływałem łódką, i to sam. Od momentu przejścia do Partyzantów, zostawiam kumpli w bazie i to dobrze schowanych. Tylko przeszkadzają. :)
Natomiast jeśli przylatujesz Helikopterem, możesz mieć problem ze skryptami, bo śmigłowiec powinien przylecieć PO złapaniu Łopotewa. Jeśli zabrałeś go, by lecieć po Łopotewa, to może się okazać, że misja się zawiesi.

JAk przechodziłem tą misje pierwszy raz to przyleciałem też smigłowcem tylko 1 osobe miałem na pokładzie i nie wystopił zaden problem.A takie pytanie do ciebie gdzie jest łódka ?
Ostatnio zmieniony 05 grudnia 2009, 12:07 przez polo, łącznie zmieniany 2 razy.
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
Madrian
Posty: 60
Rejestracja: 23 marca 2009, 00:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: Madrian »

Na plaży pomiędzy Elektrozawodzkiem a Kamiszewem, koło takich małych wysepek. Stoi tam kilka łodzi.
Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: polo »

Ta wyspa mi się zrobiła strefą śmierci, zawsze ginie mi postac jeszcze łodzią nie próbowałem.Kurde uparłem się i musze ją przejść drógi raz.Dziwne, że za pierwszym razem tego problemu nie miałem.

Chyba wiem czemu tak się dzieje. Porostu nie odwiozłem więźnia z miasta i on teraz biega po mapie, czy to może być przyczyną śmierci po przylocie na wyspę ?
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”