Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: polo »

thisrox pisze:Proponuje żeby twórcy AA2 przy następnym Patchu zajeli sie tą misją chce ją w końcu skończyć ,a wraz z wydaniem patcha 1.05 przeszli samych siebie! wogóle nie można budować nowych oddziałów! klikam kup nowe jednostki wyświetla mi sie okno ,a listy..... puste! mimo że odpowiednie fabryki mam wybudowane! to samo dotyczy poprzedniej misji zle ziemie czy jakos tak fabryki mam ,a jadnostek do kupienia nie! jedynie mozna bron kupic ale to nie ratuje sytuacji :rant
ktoś ma jeszcze taki sam problem czy tylko ja kupiłem trefną wersje?




Właśnie najgorsze jest to ,że może ci wystąpić problem jakiego nikt nie ma.Ale napewno wyjdzie taki patch, który poprawi wszystkie błędy :rox :)
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
Awatar użytkownika
thisrox
Posty: 54
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 18:57
ID Steam:
Numer GG: 6760268
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: thisrox »

prawie im sie udało jeszcze tylko ta misja bo przez poprzednie misje 0 bugów
Madrian
Posty: 60
Rejestracja: 23 marca 2009, 00:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: Madrian »

thisrox pisze:Proponuje żeby twórcy AA2 przy następnym Patchu zajeli sie tą misją chce ją w końcu skończyć ,a wraz z wydaniem patcha 1.05 przeszli samych siebie! wogóle nie można budować nowych oddziałów! klikam kup nowe jednostki wyświetla mi sie okno ,a listy..... puste! mimo że odpowiednie fabryki mam wybudowane! to samo dotyczy poprzedniej misji zle ziemie czy jakos tak fabryki mam ,a jadnostek do kupienia nie! jedynie mozna bron kupic ale to nie ratuje sytuacji :rant
ktoś ma jeszcze taki sam problem czy tylko ja kupiłem trefną wersje?
To jedna z bardziej upierdliwych rzeczy. Po wlączeniu listy ... musisz poczekać. Nawet minutę lub dwie, na załadowanie się list. Ale pojawią się.
To samo dotyczy 0$ na koncie. Jak poczekamy, pojawi się prawdziwa wartość.

Jest to cholernie upierdliwe, jak leżymy w bunkrze, otoczeni przez piechotę i czołgi i czekamy sobie bez ruchu na listę amunicji do wyrzutni rakiet... ;)
Awatar użytkownika
thisrox
Posty: 54
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 18:57
ID Steam:
Numer GG: 6760268
ID gracza: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: thisrox »

a to ja az tyle nie czekalem tylko wlączyłem liste patrze pusta to zamykam ale lista amunicji odrazu mi sie ładuje klikam kup broń i odrazu widze dostępny asortyment dodam jeszcze ze na patchu 1.03 lista jednostek tez sie odrazu ładowała dziwne troche lae moze niedługo bedzie patch 1.06 :)
dariuszm
Posty: 1
Rejestracja: 03 stycznia 2010, 23:00
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: dariuszm »

Witam wszystkich
mam problem z końcówką Dogs of War

wszystkie podmisje zaliczone w wyjątkiem "deal with russian" i zajęcia dwóch wiosek, które to pojaiwły się podczas lotu na wyspę (kamishnoye i cos tam jeszcze - główna baza czedaków zdobyta)

na wyspie wybiłem patrol przy słupie, wszystkich wokół Lopoteva - i dalej zero skryptów... cooper z lopotevem wymieniają tylko parę zdań - "ty niedobry, teraz idziesz z nami", lopotev przestaje walczyć i chodzi wszędzie za cooperem, jak więzień, ale nie ma nic, żeby go aresztować, czy żeby przyleciał transport...można sobie tak łazić po wyspie i łazić...
jakiś warunek nie jest spełniony czy bug?
gram na wersji 1.05
blackbart
Posty: 1
Rejestracja: 23 stycznia 2010, 14:03
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: blackbart »

Radeon pisze:Może ktoś mi powiedzieć o co tu chodzi?
W misji Przeniliwy Chłód dołączyłem do NAPA, wszystko jest ok, aż do "Psy Wojny". Wszystko fajnie się zaczyna, jest zespół Brzytwa, rozmawiają, ble ble ble i nagle... Sojusz pomiędzy stronami Partyzanci i Zachód został zakończony. Moja postać nawet nie skończy gadać, nie... Ta mini-odprawa w ogóle się dobrze zacząć nie może i zabijają mnie... partyzanci. :o NO WTF? :rant

Mam dokładnie ten sam problem. Nikt nie napisał rozwiązania, więc odświeżam temat i proszę o pomoc w tej sprawie.

Gram na 1.05.
jarekg
Posty: 3
Rejestracja: 12 lutego 2010, 11:29
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: jarekg »

Macie może save z końca tej misji, bo ja wszystkie wioski podbiłem i zniszczyłem bazę czedaków i mi pozostała misja w której trzeba sprawdzić tą wyspę na której chowa się lopatev.
Ps gram na patchu 1.04
Awatar użytkownika
Boris
Posty: 1
Rejestracja: 16 lutego 2010, 19:32
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: Boris »

Witam. Moje pytanie może się wydać dość głupie, ale cóż... jak zniszczyć/zająć bazę Czedaków?

Znalazłem ją (jak tu, widzę, i niektórzy) przy wiosce Msta. Wjechałem tam plutonem czołgów, zajmując przy okazji wieś. Rozwaliłem już niezliczoną ilość sprzętu i ludzi, ale nic się nie dzieje. Próbowałem niszczyć budynki, ale wróg cały czas je odbudowuje.
Wygląda to tak, że co zabiję jakąś jednostkę pojawia się (produkują) nowa, tuż przed moim nosem... Kompletnie więc wyczyścić terenu nie mogę - co chwilę mają respawn 8O

Co mam zrobić? Pomóżcie...
Awatar użytkownika
Ryder666
Posty: 17
Rejestracja: 27 czerwca 2010, 16:30
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: Ryder666 »

dariuszm pisze:Witam wszystkich
mam problem z końcówką Dogs of War

wszystkie podmisje zaliczone w wyjątkiem "deal with russian" i zajęcia dwóch wiosek, które to pojaiwły się podczas lotu na wyspę (kamishnoye i cos tam jeszcze - główna baza czedaków zdobyta)

na wyspie wybiłem patrol przy słupie, wszystkich wokół Lopoteva - i dalej zero skryptów... cooper z lopotevem wymieniają tylko parę zdań - "ty niedobry, teraz idziesz z nami", lopotev przestaje walczyć i chodzi wszędzie za cooperem, jak więzień, ale nie ma nic, żeby go aresztować, czy żeby przyleciał transport...można sobie tak łazić po wyspie i łazić...
jakiś warunek nie jest spełniony czy bug?
gram na wersji 1.05
Mam podobny problem w misji koło bazy Manhattan jak mam aresztować Antonine Łaguszine i tego Lwa jakiegoś znajduje te babke w Krasnystawie koło kościoła jest gadka blablabla zostaje zatrzymana i co dalej ?
Nie moge jej rozkazać aby wsiadła do pojazdu a mam ją dostarczyć do bazy no jakie nieporozumienie wogóle :rant
Na piechte mam zasuwać tyle kilosów ?? Bo wiezień biega tylko za mną :o
Szukałem jakichś podpowiedzi w dzienniku ale tam nic nie piszą a zadanie aresztowania mam zaliczone :(
Awatar użytkownika
polo
Posty: 208
Rejestracja: 07 lipca 2009, 08:55
ID Steam:
Numer GG: 1257116
ID gracza: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Misja "Dogs of War" jak przejść ?

Post autor: polo »

[quote="Boris"]Witam. Moje pytanie może się wydać dość głupie, ale cóż... jak zniszczyć/zająć bazę Czedaków?

Twoim zadaniem jest patrolować rejon bazy,zatrzymaj się koło brdm sztabowego.Misja powina się zakończyć po kilku minutach,ogólnie na mapie zmieni się na zielony kolor baza wroga(nie miasto !).
Jak masz więcej pytań to napisz na pw.
Jednym z najlepszych sposobów zachowania pokoju jest ciągła gotowość do wojny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”