ARMA 2 Combat Photography : Komentarze

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ARMA II Combat Photography : Komentarze

Post autor: JonPL »

No trochę racja, jednak irytuje mnie gdy ktoś kto właśnie tworzy badziew stawia się w pozycji jakiegoś... autorytetu?



A z Ingramem już kiedyś była forumowa - i zresztą nie tylko forumowa - dyskusja na ten temat...
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Ingram
Posty: 157
Rejestracja: 01 marca 2007, 22:24
ID Steam:
Numer GG: 10886706
ID gracza: 0

Re: ARMA II Combat Photography : Komentarze

Post autor: Ingram »

Uuu jednak nadal jesteś uparty...
Pieprzyć będę bo w tym momencie obrażasz wielu moich znajomych i to tych, którzy na prawdę się zasłużyli w polskiej i nie tylko społeczności OFP i ARMA a jakoś docenili to co robię. W wielu przypadkach świetnych modyfikacji nie ja atakowałem twórców PM'mi "Czy mógłbym być Waszym screenmakerem" tylko zawsze jakoś oni byli w stanie zrobić mi tą miłą niespodziankę i proponowali mi współpracę. Może to oni nie mają gustu.

Druga sprawa. Porównując mnie do Parvusa obrażasz mnie już na serio. Fakt starałem się być kiedyś taki jak on ale sam po dłuższym czasie stwierdziłem, że jest nudny.

Ahoj!

Btw. Ja autorytetem? Ale się uśmiałem! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
gremdek pisze:jon co tak ostro atakujesz? jak ci się aż tak nie podoba to nie oglądaj.

jak ingram lubi to co robi to niech robi. jak by tak mówili każdemu weź przestań robić to co robisz to by większość artystów by nie zaistniała(co z tego, że większośc robi badziew :twisted: )

niestety sam z army2 nie zrobię screenów bo nie mam army jak i komputera który udźwignie ponad low. moje z ofp są gdzieś na cfog.pl pewnie.
Nie lepiej właśnie tak od razu pisać a nie atakować?
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ARMA II Combat Photography : Komentarze

Post autor: JonPL »

Jestem.
Ingram pisze:Pieprzyć będę bo w tym momencie obrażasz wielu moich znajomych i to tych, którzy na prawdę się zasłużyli w polskiej i nie tylko społeczności OFP i ARMA a jakoś docenili to co robię. W wielu przypadkach świetnych modyfikacji nie ja atakowałem twórców PM'mi "Czy mógłbym być Waszym screenmakerem" tylko zawsze jakoś oni byli w stanie zrobić mi tą miłą niespodziankę i proponowali mi współpracę. Może to oni nie mają gustu.
Może. A może innych "słynnych" (Kupicha też jest słynny ;-) ) screenmakerów nie ma, a może to co Gremdziu napisał o katalogu dla firmy znajduje tu swoje zastosowanie... You can never be sure.
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: ARMA 2 Combat Photography : Komentarze

Post autor: Maćko »

@Rafael3D, lolwut :D Co on jej zrobił :o
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: ARMA 2 Combat Photography : Komentarze

Post autor: kondor »

prawie jak Kapitan Bomba
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: ARMA 2 Combat Photography : Komentarze

Post autor: Rafael3D »

@Maćko, a nic, grałem sobie dzisiaj w kampanię, miałem przeszukać wioskę i wjechałem LAVem na posesję tej kobiciny. Gdy tylko zapukałem grzecznie karabinem do jej domu - ta wybiegła na zewnątrz, i ni to uciekała, ni to stała w miejscu... w pewnym momencie kucnęła.
:P
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ARMA 2 Combat Photography : Komentarze

Post autor: JonPL »

gdyby nie broń byłoby zabawniej :)
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”