Opinie z gry w ArmA2 - ankieta

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ

Uważam, że Arma 2 w ogólnej ocenie ...

Zaskoczyła mnie pozytywnie i przerosła oczekiwania.
11
17%
Zasługuje na pozytywną opinię i spełnia moje oczekiwania.
18
29%
Spełnia moje oczekiwania choć są rzeczy do poprawki.
21
33%
Nie jest zła, wiele rzeczy trzeba by poprawić.
10
16%
Zasługuje na negatywną opinię i nie spełnia moich oczekiwań.
1
2%
Rozczarowała mnie i w ogóle nie spełnia moich oczekiwań.
2
3%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
r2d2
Posty: 133
Rejestracja: 02 lutego 2007, 22:40
ID Steam:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: r2d2 »

To bardzo przyjemne uczucie jak nakierowujesz myśliwce, chwila oczekiwania potem słychac silniki widzisz jak nadlatuja, są ostrzeliwane z ziemi, bomba poszła, leci ............ :rox PIERDUT :hapy .................... kupa dymu i pojawiają sie zniszczenia jakich dokonaliśmy.
Za takie chwile :dworship dla BISu
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Cleric »

kondor pisze:a co za problem poczekać trochę na demo zanim się kupi grę?
A taki że ten kto już chciał poznać grę to się postarał o kopie pełnej gry do testów i już ją poznał ;)

Toteż jemu demo po premierze totalnie niepotrzebne jest - zatem jego wydanie dla tej osoby jest całkowitym nonsensem i lepiej byłoby aby autorzy czas potrzebny na przygotowanie dema wsadzili teraz w przygotowanie dalszych patchów :)
Zważywszy fakt że obecnie większość młodych ludzi nie ma cierpliwości (a szczególnie do czekania na dema :mrgreen: ) to takich osób jest zdecydowana większość ;)
I nie ma się w tym względzie co oszukiwać i wygłaszać naiwnych poglądów ;)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Cleric »

Equi pisze:To już stara i nieaktualna zasada klecho. ;)
Hehe bo Ci przypomnę w jakich okolicznościach sie poznaliśmy :mrgreen: :angel

Myślę, że tak zasada jest nadal aktualna i stosowana w dobrych grach - po prostu wydanie dema dobrej gry przed premiera zachęca do jej kupna. Natomiast co się tyczy słabszych gier to demo może przynieść odwrotny, odstraszający skutek wiec lepiej go nie wydawać przed premierą lecz daleko po premierze bądź wcale :coffee
Obrazek

Obrazek
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: OFman »

Naprawdę nie wiem co ludzie widzą w tej całej Czarnorusi. Strasznie jednorodna i najbardziej zabugowana mapa ze wszystkich BISowskich do tej pory. Tekstura pod lasami wygląda okropnie nawet na najwyższych detalach. Same lasy z powietrza wyglądają bardzo goło. Ogólnie cała satmaska jest bardzo średnia, wygląda dobrze dopiero jak się jest na wysokości >500m. Szczegółowe tekstury terenu (widoczne do kilku metrów od gracza) są bardzo dobre ale często zmieniają kolor (chyba pobierają go z tekstury satelitarnej) przez co nie raz w grze widać wręcz tęczowy teren (niby ta sama tekstura ale co kilka metrów w innym kolorze, tragedia). Co mi się podoba to nowe obiekty, drzewka itd. Droga polna wygląda świetnie, niestety jest umieszczona na zupełnie nie pasującej teksturze. Trawa chyba też pobiera odcień z tekstury satelitarnej, to akurat był bardzo dobry pomysł bo nie jest już taka jednolita.

Źle to robią moim zdaniem, powinni do gry dać kilka mniejszych map ale w różnych klimatach tak jak to było w OFP.
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
Awatar użytkownika
prawdziwy
Posty: 51
Rejestracja: 01 czerwca 2009, 23:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: prawdziwy »

Mamy nadzieje że zrobisz lepszą.
"Co ty wogole bredzisz czlowieku ?", "Debili trzeba tępić :/", "Za bycie, niestety, kretynem i totalnym dzieciakiem siedmioletnim.", "a masz lamo", "Synku, czy ty naprawdę nie możesz sobie pójść?", "Pier**li jak potłuczony."
Obrazek
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 492
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:54
ID Steam:
Numer GG: 2369010
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Mefiu »

Na szczescie sa gracze, którzy wezma sprawy w swoje rece i stworza cos znacznie lepszego od tego co nam oferuje BiS, tak jak to bywalo juz wielokrotnie wczesniej. Do dzieła DaVid ;)
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: OFman »

Jako fan mając tylko niewielką część narzędzi, którymi oni dysponują i traktując to jako hobby?
Da się.
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
Awatar użytkownika
Mirage
Posty: 254
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 22:02
ID Steam:
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Mirage »

OFman pisze:powinni do gry dać kilka mniejszych map ale w różnych klimatach tak jak to było w OFP.
I tym samym powielać oklepane schematy, właśnie z OFP. Po co? Spróbowali coś nowego, innego. Poza tym, wymuszone było to niejako kampanią. Więc nie gadaj takich głupot, że powinni dawać kilka mniejszych map, do tego w różnych klimatach, skoro nie ma to kompletnie uzasadnienia w fabule gry. Mniejsze wyspy, w różnych klimatach zrobią fani.

Prawda jest taka, że zdecydowanej większości Czarnoruś się podoba i wszyscy się nią zachwycają. Niezadowolone jest tylko te 2% fanów, którzy sami tworzą wyspy i oni zrobiliby to lepiej. Więc róbcie, powodzenia ;)
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: OFman »

No sorry ale kto mówił, że bananowa Sahrani to już nie to? Wystarczyło ułożyć scenariusz tak by akcja toczyła się w kilku różnych miescach na świecie (nie koniecznie musiałby to być archipelag). Zabawa byłaby o wiele ciekawsza + więcej FPSów bo teren mniejszy. Nie chodzi mi o zrobienie kolejnego CoDa, ale zamiast tworzyć jedną średnią mapę z milionem obiektów wolałbym trzy mniejsze, bardziej szczegółowe.
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
Awatar użytkownika
Luk
Posty: 34
Rejestracja: 14 grudnia 2006, 21:19
ID Steam:
Numer GG: 3482731
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Luk »

Dobrze jest :mrgreen:
Niech tylko naprawia te liczne bugi szczegolnie brak fizyki i bedzie dobrze, liczylem ze ofp2 bedzie lepszy;) ale to co zobaczylem na filmiku E3 lekko mnie zszokowało:p
Odziwo Arma 2 mi chodzi lepiej niz 1 na poczatku
Konsola zjadła OFP2 :)
Awatar użytkownika
Mirage
Posty: 254
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 22:02
ID Steam:
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Mirage »

OFman pisze:Wystarczyło ułożyć scenariusz tak by akcja toczyła się w kilku różnych miescach na świecie (nie koniecznie musiałby to być archipelag). Zabawa byłaby o wiele ciekawsza + więcej FPSów bo teren mniejszy.
Wygląda więc na to, że musisz zrobić swoją własną OFmanową A2 z własnymi wyspami, z własną kampanią i zupełnie nową fabułą. Jak niedawno ktoś kumaty tutaj powiedział - w A2 się gra, a nie marudzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”