Opinie z gry w ArmA2 - ankieta

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ

Uważam, że Arma 2 w ogólnej ocenie ...

Zaskoczyła mnie pozytywnie i przerosła oczekiwania.
11
17%
Zasługuje na pozytywną opinię i spełnia moje oczekiwania.
18
29%
Spełnia moje oczekiwania choć są rzeczy do poprawki.
21
33%
Nie jest zła, wiele rzeczy trzeba by poprawić.
10
16%
Zasługuje na negatywną opinię i nie spełnia moich oczekiwań.
1
2%
Rozczarowała mnie i w ogóle nie spełnia moich oczekiwań.
2
3%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
prawdziwy
Posty: 51
Rejestracja: 01 czerwca 2009, 23:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: prawdziwy »

Rainbow pisze:Dzisiaj zrobiłem test i AI nadal widzi przez rozjechane/zawalone drzewa. BIS sobie chyba żarty robi...sami pisali na blogu, że już to poprawili w dwójce...
Przecież to jest te "genialne" AI.
Rainbow pisze:Odkryłem kolejną ciekawostkę, niektóre AI się poddają :D
Nie no, wow! W OFP też się poddawali.
"Co ty wogole bredzisz czlowieku ?", "Debili trzeba tępić :/", "Za bycie, niestety, kretynem i totalnym dzieciakiem siedmioletnim.", "a masz lamo", "Synku, czy ty naprawdę nie możesz sobie pójść?", "Pier**li jak potłuczony."
Obrazek
centurion_94
Posty: 389
Rejestracja: 07 maja 2008, 06:54
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: centurion_94 »

prawdziwy pisze:Nie no, wow! W OFP też się poddawali.
A kiedy? Skończyła im się amunicja, ty w nich celowałeś i co? Poddawali się?

Najłatwiej jest pier*dzielić, że gra o kant dupy rozbić, że nie tak zachowuje się AI jak powinno itp.
Jeśli się Arma nie podoba to trzeba iść do Cod'a, albo MoHera, tam nie narzekamy na AI - niema na co.
Awatar użytkownika
prawdziwy
Posty: 51
Rejestracja: 01 czerwca 2009, 23:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: prawdziwy »

centurion_94 pisze: Jeśli się ARMA nie podoba to trzeba iść do Cod'a, albo MoHera, tam nie narzekamy na AI - niema na co.
Czy Ty sam siebie czasem czytasz?

Rainbow się wypowiedział na temat AI, a ja skomentowałem nawiązując do określenia użytego przez paru znawców ArmA2 (stwierdzili oni że AI ArmA2 jest "genialne").

Jak widać BIS olał pare spraw i AI dalej nie jest idealne. Co do OFP, kiedy OFP wyszło to Ty miałeś 8 latek drogie dziecko więc możesz nie mieć pojęcia że w OFP też AI się poddawało (ECP).
"Co ty wogole bredzisz czlowieku ?", "Debili trzeba tępić :/", "Za bycie, niestety, kretynem i totalnym dzieciakiem siedmioletnim.", "a masz lamo", "Synku, czy ty naprawdę nie możesz sobie pójść?", "Pier**li jak potłuczony."
Obrazek
Awatar użytkownika
Matte
Posty: 805
Rejestracja: 17 stycznia 2007, 12:20
ID Steam:
Numer GG: 3470353
ID gracza: 2166020
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Matte »

Co do AI, czytałem o tym i działa to na zasadzie jakiegoś tam modułu. Fajny bajer niestety po zagadaniu do jeńca dostajemy odpowiedź *** TO TRANSLATE *** więc nie wiadomo co taki gostek może powiedzieć.
Jestem BIS fanboyem! :ofp :weteran
FAQ:
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o OFP:DR? DR nie żyje, a fani zapomnieli.
Co zrobić gdy powiedzą coś złego o ArmA II? - Do 1.96 jescze trochę brakuję...
All of BIS's programming is done by Ondrej's hair
Blogaska prowadzę, i gadam do mikrofonu w podcaście na matteprl.net
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Rainbow »

:roll:
Ostatnio zmieniony 16 sierpnia 2021, 02:42 przez Rainbow, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mirage
Posty: 254
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 22:02
ID Steam:
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Mirage »

Matte pisze:Fajny bajer niestety po zagadaniu do jeńca dostajemy odpowiedź *** TO TRANSLATE *** więc nie wiadomo co taki gostek może powiedzieć.
Jeśli ktoś ma gre tylko w niemieckiej wersji, to tekst ma. Niestety te pliki language.pbo, które podmieniamy chcąc mieć angielski jezyk, mają nie wszystkie kwestie przetłumaczone (pliki pochodzą z którejś tam bety A2) ;) Dlatego tez w niektórych miejscach pojawia się dokładnie "to translate" ;)
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: SaS TrooP »

prawdziwy, czy ty musisz być taki upierdliwy? :ohno

@Rainbow - możesz podać konkretne przykłady, w sensie czy przez każde drzewa etc.?
Awatar użytkownika
prawdziwy
Posty: 51
Rejestracja: 01 czerwca 2009, 23:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: prawdziwy »

SaS TrooP pisze: @Rainbow - możesz podać konkretne przykłady, w sensie czy przez każde drzewa etc.?
Nie przez każde, tylko przez te zielone i kasztanowce.
"Co ty wogole bredzisz czlowieku ?", "Debili trzeba tępić :/", "Za bycie, niestety, kretynem i totalnym dzieciakiem siedmioletnim.", "a masz lamo", "Synku, czy ty naprawdę nie możesz sobie pójść?", "Pier**li jak potłuczony."
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Rafael3D »

prawdziwy to jest niezły zawodnik. Podaje iż posiada rig o parametrach: Cpu - Intel Core i7 965 3.2GHz
Ram - OCZ 6GB DDR3 1866 Reaper Triple Channel
GPU - ASUS ENGTX 295
Prawdziwe kłamstwa - raczej na 100%, jeśli zaś nie kłamstwa- to respekt za posiadanie chyba najmocniejszego i najdroższego peceta wśród całego polskiego community ;) Sam procesor i7 965 (obecnie już niedostępny) to wydatek rzędu kilku tysięcy zł.
Do rzeczy:
Do piątku (19.06) testuję "ruskie demo", które wysypuje się po kilku minutach (artefakty graficzne, rozjechane polygony). ArmA2 mark wywala całą aplikację do pulpitu z komunikatem o błędzie. Co prawda nie jest źle w kwestii FPSów, w rozdz. 1280x1024 wahają się między 15 a 40 przy średnich ustawieniach (1sza misja kampanii), na lotniskowcu jest trochę lepiej. Wypełnianie 100%, każda wartość powyżej degraduje ilość klatek do 5-10 FPSów.
Sprzęt oczywiście będzie wymieniany, bo w tej chwili to C2D 2.2 i Radeon X1950 512 uwaga... na AGP :)
Awatar użytkownika
prawdziwy
Posty: 51
Rejestracja: 01 czerwca 2009, 23:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: prawdziwy »

Rafael3D pisze:respekt za posiadanie chyba najmocniejszego i najdroższego peceta wśród całego polskiego community ;)
Dziękuje, miło z twojej strony. Procesor jak najbardziej dostępny. Najlepsze jest to że ArmA2 jest jedyną grą która kiepsko chodzi na tym sprzęcie, ale cóż taki silnik.
"Co ty wogole bredzisz czlowieku ?", "Debili trzeba tępić :/", "Za bycie, niestety, kretynem i totalnym dzieciakiem siedmioletnim.", "a masz lamo", "Synku, czy ty naprawdę nie możesz sobie pójść?", "Pier**li jak potłuczony."
Obrazek
Andriey
Posty: 105
Rejestracja: 08 czerwca 2009, 09:13
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica

Re: Opinie z gry w ArmA2

Post autor: Andriey »

To całkiem dobrze jak na taki sprzęt. A ile ramu posiadasz Rafael?
Spec Służby
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”