Psy wojny- problem

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
_keegan_
Posty: 13
Rejestracja: 13 września 2015, 12:26
ID Steam:

Psy wojny- problem

Post autor: _keegan_ »

Witam, mój problem jest taki że zająłem Czernogorsk i jednostki Marines są już na lądzie i nic w ogóle się nie ruszają, Shatfoe powiedział że siły grupy zadaniowej zakładają baze w porcie i nic nie ma żadnej bazy.
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Psy wojny- problem

Post autor: Slawek »

Trochę tematów istnieje np.
viewtopic.php?f=63&t=2520
viewtopic.php?t=4358
viewtopic.php?t=4281

Przeszukaj forum pewnie znajdziesz więcej tematów. Szukaj nie tylko pod "Psy wojny" ale i pod "Dogs of War".
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
_keegan_
Posty: 13
Rejestracja: 13 września 2015, 12:26
ID Steam:

Re: Psy wojny- problem

Post autor: _keegan_ »

Przeszukałem całe tematy na misje Dogs of War/Psy Wojny i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem, restartowałem misje i na początku tej misji pojechałem podbić Czernogorsk, podbiłem wszystkie obozy w czernogorsku były na zielono i nie zaliczyło mi tego zadania, czy ta baza rozstawiona przez jednostki Marines w Czernogursku jest do czegoś potrzebna ?
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Psy wojny- problem

Post autor: Slawek »

Poczytaj poradnik eJay'a lub poszukaj innego. Kampania była grana 5-6 lat temu i może być problem ze szczegółami a i patch'e mogły coś zmienić.
Jeśli masz Operation Arrowhead to spróbuj zagrać kampanię A2 na nim lub odwrotnie jeśli grasz ją na OA to odpal na czystej Arma2.
Oczywiście A2 i OA muszą być połączone w Combined Operations jeśli chcesz grać na OA.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
_keegan_
Posty: 13
Rejestracja: 13 września 2015, 12:26
ID Steam:

Re: Psy wojny- problem

Post autor: _keegan_ »

Można już zamknąć, złapałem Łopoteva dałem go Rosjanom lecz po scenie Brzytwa to ID**CI wydałem im rozkaz żeby schowali się przed specnaz to nie oni dają się zabić. Skończyłem tą ******* kampanie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”